Zniżki na aplikacje i gry na system Windows 8 w tym tygodniu # 2

To już drugi tydzień dla promocji Red Stripe w systemie Windows 8, co oznacza, że ​​mamy jeszcze trzy aplikacje i gry z obniżką na Windows 8. Tym razem Microsoft dyskontuje Halo: Spartan Assault, FlightRadar24 i Hills of Glory 3D. Przeczytaj poniżej, aby uzyskać więcej informacji

Zeszłotygodniowe oferty Red Stripe na Windows 8 były dyskontowane dla następujących aplikacji i gier — Reckless Racing Ultimate, Einstein Brain Trainer HD i Joining Hands 2. Teraz trzy nowe produkty zostały przecenione w Windows Store, z dwiema grami i jedną najlepszą aplikacją , jak zawsze. I bez zbędnych ceregieli, oto one:

Hills Of Glory 3D

wzgórza chwały okna 8Cena oryginalna: $ N / A. Cena sprzedaży: 1,99 USD

Hills of Glory 3D wraz z Halo: Spartan Assault to jedna z najlepszych gier Windows 8, w którą możesz teraz zagrać. Ta oferta to odpowiednia okazja, aby pobrać tę niesamowitą grę na tablet z systemem Windows 8. Niesamowita gra obrony wieży Windows 8 z odwrotną wersją II wojny światowej, która ma oszałamiającą grafikę 3D, musi Cię przykleić do ekranu!

Czas uratować Europę i stworzyć Historię. Wylądujemy we Włoszech, stoczymy wiele bitew, aby dotrzeć do Niemiec i zakończyć tę wojnę. Potrzebujemy, abyś utrzymał nasze najbardziej krytyczne pozycje!

Halo: Spartan Assault

czerwony pasek dotyczy systemu Windows 8 haloCena oryginalna: $ N / A. Cena sprzedaży: 3,49 USD

Możesz pomyśleć, że w tę grę lepiej grać za pomocą myszy i klawiatury, ale kiedy już przyzwyczaisz się do niej na tablecie z Windows 8, po prostu nie możesz jej puścić. Czeka na Ciebie 30 pełnych akcji misji, gdy będziesz musiał walczyć z Przymierzem i odkryć pochodzenie programu Spartan Ops oraz Spartan Halo 4 Dowódca.

Halo: Spartan Assault po raz pierwszy wprowadza emocje związane z walką o Halo na urządzenia dotykowe. Przebij się przez 30 pełnych akcji misji przeciwko Przymierzu, odkrywając pochodzenie programu Spartan Ops i Sarah Palmer, dowódcy Spartan w Halo 4.

FlightRadar24

okna radaru lotu 8Cena oryginalna: $ N / A. Cena sprzedaży: 1,49 USD

Prawdopodobnie najlepsze aplikacje do oglądania radaru ruchu lotniczego i ruchu samolotów na całym świecie w czasie rzeczywistym na tablecie i komputerze z systemem Windows 8. FlightRadar 24 obejmuje około 95% kontynentu europejskiego, a także Amerykę Północną i resztę świata. Wystarczy podać swoją lokalizację i mieć do dyspozycji szczegółową mapę lotu.

Zmień swój komputer z Windows 8 w radar ruchu lotniczego i obserwuj ruch samolotów na całym świecie w czasie rzeczywistym. Dowiedz się, dlaczego miliony już korzystają z FlightRadar24. FlightRadar24 jest lub była pierwszą aplikacją podróżniczą w ponad 50 krajach, w tym w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Japonii i Australii. Często pojawiają się w mediach, a ostatnie wzmianki w mediach to Bild (Niemcy), Le Monde (Francja) i CNN (USA).

Link do głównej publikacji