Jak naprawić instalację AVG, jeśli się zablokuje

Czy instalacja AVG zawiesza się przy każdej próbie uruchomienia? W tym artykule wymieniono najczęstsze elementy, które mogą spowodować niepowodzenie instalacji, a także czynności, które można wykonać, aby rozwiązać ten problem.

System AVG nie instaluje się w systemie Windows 10 [FIX]

 1. Twój system nie jest kompatybilny z AVG
 2. Twój system operacyjny nie obsługuje bieżącej wersji AVG
 3. Usuń poprzedni program antywirusowy
 4. Niektóre aplikacje mogą blokować instalację
 5. Uruchom jako administrator
 6. Zainstaluj najnowszą wersję AVG
 7. Całkowicie odinstaluj system AVG przed ponowną instalacją

1. Twój system nie jest kompatybilny z AVG

Sprawdź, czy Twój system spełnia minimalne wymagania AVG. W przeciwnym razie instalacja nie będzie możliwa. System AVG może działać w dowolnej wersji systemu Windows, od wersji XP Service Pack 3 do systemu Windows 10. Aby uzyskać więcej informacji na temat minimalnych wymagań systemowych do zainstalowania systemu AVG, przejdź na stronę pomocy technicznej AVG.

2. Twój system operacyjny nie obsługuje bieżącej wersji AVG

Sprawdź, czy Twój system operacyjny jest aktualny. Może brakować niektórych aktualizacji, które mogą wpłynąć na konfigurację systemu AVG. Aby upewnić się, że korzystasz z najnowszych aktualizacji systemu Windows 10, wybierz Ustawienia> Aktualizacja Bezpieczeństwo> Windows Update i naciśnij przycisk „Sprawdź dostępność aktualizacji”.

Sprawdź aktualizacje

 • 3. Usuń poprzedni program antywirusowy

  Upewnij się, że na komputerze nie jest zainstalowany inny program antywirusowy. Jeśli to przegapiłeś, usuń obecny program antywirusowy i spróbuj ponownie zainstalować system AVG. Zalecamy również użycie dedykowanego narzędzia do usuwania resztek oprogramowania.

  Za każdym razem, gdy instalujesz oprogramowanie, instaluje ono także kilka plików i prawdopodobnie wpisy rejestru, aby działać wydajnie. Nawet jeśli usuniesz poprzedni program antywirusowy, jego wpisy mogą nadal pozostać w rejestrze i powodować różne problemy z nowym rozwiązaniem antywirusowym. Dlatego pamiętaj, aby usunąć absolutnie wszystkie pliki, foldery i wpisy rejestru poprzedniego programu antywirusowego.

  4. Niektóre aplikacje mogą blokować instalację

  Uruchom ponownie komputer przed instalacją. Jeśli działa przez jakiś czas, istnieje szansa, że ​​uruchomią niektóre aplikacje, które blokują instalację oprogramowania antywirusowego. Po ponownym uruchomieniu komputera upewnisz się, że podczas próby zainstalowania systemu AVG uruchomione zostaną tylko aplikacje niezbędne do wykonania operacji.

  • 5. Uruchom jako administrator

   Upewnij się, że uruchamiasz instalację jako Administrator. W ten sposób możesz wykonać dowolną operację instalacji / odinstalowania na poziomie systemu. W przypadku wystąpienia błędów podczas korzystania z konta administratora, te instrukcje rozwiązywania problemów pomogą Ci je naprawić:

   • Poprawka: „Twój administrator zablokował ten program” w Windows 10, 8.1 i 7
   • Pełna poprawka: wyłączone konto administratora w systemie Windows 10, 8.1 i 7
   • Zaloguj się z uprawnieniami administratora i spróbuj ponownie

   6. Zainstaluj najnowszą wersję AVG

   Zainstaluj najnowszą wersję tego oprogramowania antywirusowego. Jeśli jakiś czas temu kupiłeś AVG ze sklepu i próbujesz teraz zainstalować go z oryginalnej płyty CD, mogą wystąpić problemy, ponieważ ta wersja może nie być już zgodna z twoim systemem. Zaleca się zainstalowanie najnowszej wersji opublikowanej na oficjalnej stronie internetowej.

   — Pobierz najnowszą wersję AVG z oficjalnej strony internetowej

   7. Całkowicie odinstaluj system AVG przed ponowną instalacją

   Przed ponowną konfiguracją programu antywirusowego wyczyść wszystkie pliki z poprzedniej instalacji. Istnieje prawdopodobieństwo, że niektóre pliki uległy uszkodzeniu podczas instalacji, więc ponowne uruchomienie może rozwiązać problem. Aby całkowicie odinstalować system AVG z komputera, potrzebujesz wersji narzędzia AVG Remover Tool dla swojego systemu operacyjnego. Możesz pobrać to narzędzie ze strony AVG. Zainstaluj oprogramowanie zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Po ponownym uruchomieniu komputera narzędzie zakończy dezinstalację i od tego momentu możesz ponownie zainstalować program antywirusowy. Nie zapomnij użyć najnowszej wersji opublikowanej na ich stronie internetowej.

   Przewodnik odinstalowywania:

   1. Pobierz AVG Remover z oficjalnej strony internetowej.poze1
   2. Otwórz dezinstalator i kliknij dalej przycisk, aby rozpocząć proces.poze2
   3. Upewnij się, że zaznaczyłeś wszystkie pola, a następnie kliknij Usunąć przycisk.poze3
   4. Kliknij Uruchom ponownie przycisk, aby ponownie uruchomić system i zakończyć proces.poze4

   Możliwe błędy, które mogą się pojawić:

   1. Błąd 0xC0070643

   Jeśli ten błąd występuje po ponownej instalacji programu antywirusowego (przy użyciu powyższej metody), należy skontaktować się z działem pomocy technicznej, ponieważ ten błąd jest bardzo ogólny, a eksperci AVG muszą szczegółowo przeanalizować sytuację.

   1. Błąd 0x6001f916, 0xe001f90b, 0x6001f90b lub 0xe001f916

   Oznacza to, że system wymaga ponownego uruchomienia przed kontynuowaniem instalacji. Uruchom ponownie komputer, a błąd powinien zniknąć.

   1. Błąd 0xe001d026 lub 0xc00700652

   Ten błąd ostrzega przed uruchomieniem innej instalacji i blokuje instalację programu antywirusowego. Poczekaj na zakończenie instalacji, uruchom ponownie komputer i uruchom ponownie instalację systemu AVG. Jeśli nie wiesz, która instalacja była uruchomiona, zastanów się, że może to być aktualizacja oprogramowania lub systemu operacyjnego.

   1. Błąd 0xe001d028

   Ten błąd występuje, gdy na komputerze znajduje się inne oprogramowanie z tymi samymi funkcjami co AVG (np. Inny program antywirusowy, zabezpieczenia, zapory ogniowe). Odinstaluj te programy, uruchom ponownie komputer i uruchom instalację systemu AVG.

   1. Błąd 0xe0060006

   Ten błąd wskazuje, że występuje problem w pliku instalacyjnym AVG. Można to rozwiązać, instalując ponownie program antywirusowy przy użyciu metody określonej powyżej.

   Jeśli żadna z tych metod Ci nie pomogła, zalecamy skontaktowanie się z działem pomocy technicznej firmy lub skorzystanie z usługi AVG za 19,99 USD, która zainstaluje i skonfiguruje program antywirusowy. Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni.

   • Pobierz teraz Instalacja AVG Express

Link do głównej publikacji