Zabawne: użytkownicy Windows Phone 8 pytają, jak pobrać Google Play Store na swoje telefony

To zabawne, o co pytają niektórzy użytkownicy Windows Phone 8 na oficjalnych forach pomocy technicznej Microsoft. Oto jedna zabawna prośba, która wciąż otrzymuje coraz więcej odpowiedzi. Rzućmy okiem na więcej szczegółów
pobierz sklep Google Play na Windows Phone
Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, na początku 2013 roku ktoś zapytał: „jak mogę pobrać Google Play na mój telefon z Windows 8?”. Nie żartuję sobie z nieznajomych użytkowników Windows Phone 8, ale bardzo zabawnie jest widzieć, że pytają o coś takiego. I nie pomylcie się, jest to jeden z najczęściej oglądanych wątków na oficjalnych forach wsparcia społeczności Windows Phone.

Użytkownicy Windows Phone 8 chcą Google Play na swoich telefonach

Jak sami widzicie, ostatnia odpowiedź została opublikowana 18 września, co oznacza, że ​​wątek jest nadal aktywny. Dla Twojej rozrywki wygląda to tak:

próbuję pobrać tango na mój telefon z systemem Windows 8. ponieważ nie ma go w App Store, próbowałem pobrać aplikację Google Play, ale nie mogę tego zrobić. co muszę zrobić!?

Jeśli będziesz śledzić wątek, zobaczysz, że trwa debata na temat tego, który mobilny system operacyjny jest najlepszy. Co sądzisz o tej zabawnej sytuacji? I wracając do pytania — nie, nie możesz zainstalować Google Play na swoim urządzeniu z Windows Phone 8. Istniała linia produktów Nokia X, ale została opracowana. Musisz tylko dokonać wyboru.

Link do głównej publikacji