Teraz możesz zainstalować system Windows 10 na komputerze Mac z programem Parallels Desktop 10

Jeśli używasz komputera Mac, ale nadal chcesz zobaczyć, jak wygląda system Windows 10, mamy dla Ciebie wspaniałe wiadomości. Dzięki Parallels Desktop 10 dla komputerów Mac możesz zainstalować system Windows 10 na maszynie wirtualnej na komputerze Mac.
Zainstaluj system Windows 10 na komputerze Mac z programem Parallels Desktop 10 wind8apps
Parallels ogłosił, że ostatnio oprogramowanie do maszyn wirtualnych dla komputerów Mac, Parallels Desktop 10, otrzymało bardzo ważną aktualizację w postaci „eksperymentalnej pomocy” dla systemu operacyjnego Microsoft Windows 10 Technical Preview. To oprogramowanie pozwoli użytkownikom przetestować najnowszą wersję systemu Windows 10 TP bez nadpisywania istniejącego Boot Camp lub tworzenia nowej partycji tylko dla systemu, ale bezpiecznie zainstalować ją na maszynie wirtualnej Parallels.

Ta aktualizacja umożliwi wypróbowanie nowego podglądu pakietu Microsoft Office dla systemu Windows 10, który obejmuje ulepszone wersje programów Word, Excel i PowerPoint oraz inne nowe funkcje systemu Windows 10. Parallels Desktop 10 daje również użytkownikom komputerów Mac możliwość wypróbuj osobistą asystentkę Microsoftu, Cortanę, i porównaj ją z VA firmy Apple, Siri, co jest świetne, jeśli lubisz eksperymentować z systemem.

Instalowanie systemów operacyjnych na maszynach wirtualnych przed instalacją ich na rzeczywistych komputerach stało się ostatnio trendem. Ale jest to rzeczywiście bardziej praktyczny sposób ustalenia, który system operacyjny pasuje do Ciebie. Być może użycie podglądu technicznego Microsoft Windows 10 na Parallels Desktop 10 nie zmieni wyboru systemu operacyjnego, ale z pewnością zapewni wgląd w inny system operacyjny i wszystkie zalety i wady.

Niestety, Parallels Desktop 10 nie jest darmowy, można go kupić na stronie internetowej Parallels za 79,99 USD. Istnieje również specjalny plan cenowy dla studentów i użytkowników poprzednich wersji Parallels Desktop. Ale zawsze możesz wypróbować bezpłatną wersję próbną, którą można pobrać stąd.

Link do głównej publikacji