VGA nie działa po aktualizacji Windows 8.1 8.1 dla niektórych

Problemy z Windows 8.1 nie zostały rozwiązane, a gdy badam więcej, na horyzoncie pojawia się więcej nieszczęść. Tym razem ktoś narzeka, że ​​jego karta graficzna VGA nie działa po aktualizacji do Windows 8.1.

Znowu zaczynamy, teraz ludzie mają problemy z portem VGA w Windows 8.1!

Znowu zaczynamy, teraz ludzie mają problemy z portem VGA w Windows 8.1!

Problemy z portem VGA zostały zgłoszone w systemie Windows 8 i widziałem ich całkiem sporo, ale miałem nadzieję, że system Windows 8.1 je naprawi. Niestety tak się nie stało i więcej problemów z kartami graficznymi dla osób korzystających z VGA jest kontynuowanych. Oto dane wejściowe od jednego użytkownika, który ma ten problem:

Mój Asus UL30VT z Windows 8 działa poprawnie przed aktualizacją do wersji 8.1. Po aktualizacji karta graficzna ma problem: NVidia GeForce G210M: To urządzenie nie działa poprawnie, ponieważ system Windows nie może załadować sterowników wymaganych dla tego urządzenia. (Kod 31) Brak wystarczających zasobów systemowych do ukończenia interfejsu API.

Rodzina chipsetów Mobile Intel (R) 4 Series Express (Microsoft Corporation — WDDM 1.1): Windows nie może załadować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. Sterownik może być uszkodzony lub go nie ma. (Kod 39) {Nie można załadować sterownika urządzenia} Nie można załadować sterownika urządzenia% hs. Status błędu wynosił 0x% x

Czytaj także: Porównanie Windows 7 z Windows 8: Stare i nowe

Wygląda to na przypadek, w którym właściciel zapomina pobrać i zainstalować najnowsze sterowniki Intel VGA dla swojego konkretnego modelu laptopa. Nie sądzę, żeby miało to coś wspólnego ze sterownikami NVidii, więc sugeruję, aby pobierał najnowsze sterowniki VGA bezpośrednio ze strony Intela. Czy masz podobny problem z komputerami z systemem Windows 8.1?

Różne problemy z VGA w Windows 10, 8.1

Na twoim komputerze mogą wystąpić więcej problemów związanych z VGA. Kody błędów, sterowniki nie działają (jeden z głównych problemów powodujących „brak działania VGA”), brak dźwięku i inne błędy sprawią wiele problemów podczas korzystania z komputera. Oto przewodniki po najczęstszych problemach związanych z VGA:

  • Poprawka: kod błędu Windows 10 43 dla karty graficznej
  • Poprawka: awaria sterownika Nvidia w systemie Windows 10
  • Poprawka: awaria sterownika AMD w systemie Windows 10
  • Pełna poprawka: karta graficzna Nvidia nie została wykryta w systemie Windows 10, 8.1 i 7
  • Brak dźwięku po zainstalowaniu sterowników karty graficznej NVIDIA [Poprawka]

Zanim zaczniesz wykonywać kroki z konkretnego przewodnika, upewnij się, że dokładnie wykryłeś problem i daj nam znać w sekcji komentarzy, jeśli go naprawiłeś.

Link do głównej publikacji