Sprawdzanie aplikacji w systemie Windows 8, 10: BBC Earth Wonders

Aplikacja BBC Earth Wonders została niedawno uruchomiona w Windows Store dla użytkowników Windows 8 i Windows RT, dołączając do innych aplikacji uruchomionych przez BBC, takich jak BBC Good Food, Top Gear News i inne. Przeczytaj poniżej, aby uzyskać więcej informacji dotyczących tej aplikacji BBC dla systemu Windows 8.
Windows 8 BBC aplikacji
Po pierwsze, zacznę od stwierdzenia, że ​​absolutnie nienawidzę płatnych aplikacji Windows 8, które nie pozwalają wypróbować tego tytułu przynajmniej przez kilka dni. Niestety tak jest w przypadku BBC Earth Wonders. Prawdę mówiąc, za 1,99 USD, za jego cenę, uzyskasz dostęp do niesamowitych treści, takich, które może zrobić tylko BBC. Ponad 500 oszałamiających obrazów HD ze świata przyrody i 50 klipów wideo HD czeka na ich odkrycie i cieszenie się nimi.

Czytaj także: Uruchomiono aplikację Craigslist Classifieds dla systemu Windows 8

BBC Earth Wonders wprowadza wysokiej jakości treści na Windows 8

Ta aplikacja BBC Earth Wonders prezentuje jedne z najpiękniejszych treści historii naturalnej BBC, zaczerpnięte z przełomowych serii takich jak Planet Earth, Frozen Planet i Life, a także oszałamiające zdjęcia światowej sławy fotografów historii naturalnej. Oczywiście nie będziemy tego wszystkiego zdradzać, ale dzięki tej aplikacji dowiesz się zadziwiającego (lub dwóch) faktów o niewielkim spektralnym tarsierze, jednym z najbardziej niezwykłych i tajemniczych naczelnych na świecie. Orka jest wielorybem tylko z nazwy — czy możesz sobie wyobrazić, jaki to gatunek?

Korzystając z aplikacji BBC Earth Wonders dla systemu Windows 8, będziesz mógł eksplorować niesamowite treści za pomocą prostego interfejsu mapy, a opcja wideo HD przyniesie 50 interesujących miejsc dzięki 30-sekundowemu klipowi ostrego wideo HD. Funkcja „Zdjęcie dnia” przynosi codziennie nowe niesamowite zdjęcie, któremu towarzyszy mało znany fakt. Jeśli szukasz aplikacji BBC dla systemu Windows 8 z niesamowitą zawartością, która będzie pięknie wyświetlana na tablecie z Windows 8, to właśnie ją znalazłeś. Kliknij link poniżej, aby go pobrać.

Pobierz BBC Earth Wonders na Windows 8

Link do głównej publikacji