Pobierz aplikację Yahoo Mail na Windows 10 za darmo [AKTUALIZACJA]

AKTUALIZACJA: Mamy dla ciebie złą wiadomość. Aplikacja poczty Yahoo nie jest już dostępna do pobrania w sklepie Microsoft Store. Powodem jest to, że Yahoo oficjalnie wycofało aplikację. Nadal możesz uzyskać dostęp do skrzynki odbiorczej Yahoo Mail z poziomu przeglądarki internetowej.

Możesz przeczytać oryginalny raport poniżej.

Oficjalna aplikacja Yahoo Mail na Windows 10 jest już dostępna do pobrania ze Sklepu Windows po jej usunięciu, ale wygląda na to, że najnowszy system operacyjny zmienił zdanie Yahoo.

pobierz aplikację sklepową Yahoo Mail

Po Yahoo! postanowił usunąć oficjalną aplikację Yahoo Mail ze Sklepu Windows, prawdopodobnie dlatego, że nie podobało jej się zbytnio Windows 8, Windows 8.1 i Windows 10. Ale firma ostatecznie zmieniła zdanie i aplikacja jest ponownie dostępna dla Darmowe pobieranie.

Aplikacja posiada obsługę powiadomień na pulpicie i ekranie blokady, dynamiczne Live Tile w menu Start. Jednak powinieneś wiedzieć, że jest to po prostu opakowanie sieciowe dla poczty internetowej Yahoo i nie jest to oficjalna aplikacja, co jest bardzo smutne dla użytkowników Yahoo systemu Windows 10. Oto główne cechy aplikacji:

  • Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym, aby nigdy nie przegapić wiadomości
  • Wyświetl Live Tile w menu Start, aby uzyskać szybki status w swojej skrzynce odbiorczej
  • Zobacz liczbę nowych wiadomości na ekranie blokady
  • Uporządkuj swoją pocztę za pomocą folderów, inteligentnych widoków i różnych opcji sortowania listy wiadomości
  • Zaimportuj kontakty z Facebooka, Gmaila, Outlooka lub AOL, aby ułatwić łączenie się z osobami, które Cię interesują
  • Wielozadaniowość w skrzynce odbiorczej dzięki kartom: twórz, wyszukuj i czytaj wiadomości jednocześnie, bez otwierania nowych okien
  • Wysyłaj piękne e-maile za pomocą Yahoo Mail Stationery zaprojektowanego przez Paperless Post
  • Znajdź wiadomość, dokument lub zdjęcie, którego szukasz, dzięki najlepszej w swojej klasie funkcji wyszukiwania Yahoo Mail
  • Spersonalizuj swoją skrzynkę odbiorczą za pomocą ponad 20 żywych motywów do wyboru

Pomimo tego, że nie jest to natywna aplikacja, Yahoo! Poczta dla systemu Windows 10 ma obecnie ocenę 4,2 z liczby 142 ocen. Ma rozmiar 15,19 MB i powinien być używany tylko na komputerach osobistych, zgodnie z jego opisem.

Link do głównej publikacji