Pełna poprawka: ustawienia kompilacji podglądu Insider wymagają uwagi

Wielu użytkowników systemu Windows, którzy zainstalowali aktualizację rocznicową na swoich komputerach, skarży się, że nie mogą pozbyć się irytującego komunikatu o błędzie informującego, że ich ustawienia kompilacji podglądu niejawnych informacji wymagają uwagi. Chociaż nie jest to błąd blokujący, jest dość intrygujący dla użytkowników, ponieważ niektórzy z nich nigdy nie uruchomili kompilacji Insider.

Cały komunikat o błędzie brzmi następująco: „Ustawienia kompilacji podglądu informacji poufnych wymagają uwagi. Przejdź do Windows Insider Program, aby to naprawić ”. Wygląda na to, że jest to nieszkodliwy komunikat o błędzie, ponieważ użytkownicy nie zgłosili żadnych poważnych problemów z tym związanych.

Komunikat „Ustawienia kompilacji Preview Insider wymagają uwagi”, jak to naprawić

Ustawienia kompilacji niejawnego podglądu informacji mogą wymagać pojawienia się komunikatu i powodować problemy podczas pobierania kompilacji niejawnych. Mówiąc o tym problemie, oto kilka podobnych problemów zgłaszanych przez użytkowników:

 • Ustawienia danych diagnostycznych i użytkowania wymagają uwagi, aby uzyskać kompilacje podglądu Insider — Jest to odmiana pierwotnego błędu, ale powinieneś być w stanie naprawić go za pomocą jednego z naszych rozwiązań.
 • Twoje ustawienia zabezpieczeń wymagają uwagi, aby uzyskać kompilacje podglądu Insider — Jest to kolejny problem, który może się pojawić. Aby go naprawić, wyłącz program antywirusowy i sprawdź, czy to pomoże.
 • Twoje konto Microsoft wymaga uwagi, aby uzyskać kompilacje z podglądem poufnych informacji — Czasami ten problem może być spowodowany przez konto Microsoft. Po prostu zweryfikuj swoje konto lub zmień hasło i sprawdź, czy to rozwiąże problem.

Rozwiązanie 1 — Wprowadź zmiany w rejestrze

 1. naciśnij Klawisz Windows + R. i wejdź regedit. naciśnij Wchodzić lub kliknij dobrze.
  Twoje konto Microsoft wymaga uwagi, aby uzyskać kompilacje z podglądem poufnych informacji
 2. Przejdź do HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ WindowsSelfHost \ UI \ Strings klawisz.
  Ustawienia danych diagnostycznych i użytkowania wymagają uwagi, aby uzyskać kompilacje podglądu Insider
 3. Usuń każdy wpis z wyjątkiem pierwszego.
 4. Unikaj menu niejawnego programu testów systemu Windows w Ustawieniach. Po przejściu do tego menu komunikat o błędzie pojawia się ponownie.
 • Rozwiązanie 2 — Sprawdź swój program antywirusowy

  Twoje ustawienia zabezpieczeń wymagają uwagi, aby uzyskać kompilacje podglądu Insider

  Według użytkowników czasami Twój program antywirusowy może zakłócać działanie systemu i powodować, że ustawienia kompilacji podglądu niejawnych informacji wymagają wyświetlenia komunikatu. Aby rozwiązać ten problem, zaleca się całkowite wyłączenie niektórych funkcji antywirusowych lub programu antywirusowego.

  Jeśli to nie zadziała, być może będziesz musiał usunąć swój program antywirusowy. Jeśli problem zostanie rozwiązany po usunięciu programu antywirusowego, należy rozważyć przejście na inne rozwiązanie antywirusowe. Na rynku dostępnych jest wiele świetnych narzędzi antywirusowych, a jeśli szukasz dobrego programu antywirusowego, który nie będzie kolidował z twoim systemem, zalecamy spróbowanie BullGuard.

  Kilku użytkowników zgłosiło to Spybot oprogramowanie spowodowało ten problem na ich komputerze, ale po wyłączeniu Spybot problem został całkowicie rozwiązany.

  Rozwiązanie 3 — Usuń wartość AllowTelemetry z rejestru

  Jeśli otrzymujesz komunikat o ustawieniach kompilacji podglądu informacji niejawnych, możesz zwrócić uwagę, możesz rozwiązać problem, usuwając jedną wartość z rejestru. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. otwarty Edytor rejestru.
  2. W lewym okienku przejdź do HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ DataCollection.
   Twoje ustawienia zabezpieczeń wymagają uwagi, aby uzyskać kompilacje podglądu Insider
  3. Opcjonalnie: Usuwanie wartości z rejestru może być potencjalnie niebezpieczne i powodować problemy z systemem. Dlatego zawsze warto utworzyć kopię zapasową rejestru, na wypadek gdyby coś poszło nie tak. Aby wykonać kopię zapasową rejestru, kliknij prawym przyciskiem myszy DataCollection klucz i wybierz Eksport z menu.Ustawienia danych diagnostycznych i użytkowania wymagają uwagi, aby uzyskać kompilacje podglądu InsiderTeraz upewnij się, że zakres eksportu jest ustawiony na Wybrany oddział. Wybierz bezpieczną lokalizację, wprowadź żądaną nazwę pliku i kliknij Zapisać przycisk.Twoje ustawienia zabezpieczeń wymagają uwagi, aby uzyskać kompilacje podglądu InsiderJeśli po zmodyfikowaniu rejestru coś pójdzie nie tak, wystarczy uruchomić utworzony plik kopii zapasowej, aby przywrócić go do pierwotnego stanu.
  4. W prawym okienku zlokalizuj AllowTelemetry wartość, kliknij ją prawym przyciskiem myszy i wybierz Usunąć z menu.

  Po usunięciu tej wartości problem powinien zostać całkowicie rozwiązany. Jeśli AllowTelemetry nie jest dostępny w rejestrze, możesz po prostu pominąć to rozwiązanie.

  Rozwiązanie 4 — Wyczyść wartość FlightingOwnerGUID

  Zdaniem użytkowników czasami wpis FlightingOwnerGUID w rejestrze może powodować, że ustawienia kompilacji podglądu niejawnych informacji wymagają wyświetlenia komunikatu. Możesz to jednak naprawić, usuwając wartość wpisuFlightingOwnerGUID. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. Otwórz Edytor rejestru iw prawym okienku przejdź do HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ WindowsSelfHost \ Zastosowanie.
   Twoje konto Microsoft wymaga uwagi, aby uzyskać kompilacje z podglądem poufnych informacji
  2. Utwórz kopię zapasową Możliwość zastosowania klucz na wszelki wypadek.
  3. W prawym okienku zlokalizuj FlightingOwnerGUID kliknij dwukrotnie i wyczyść Dane Wartości. Alternatywnie możesz usunąć tę wartość.

  Po wykonaniu tej czynności musisz ponownie przejść proces Get Insider Preview Builds i zalogować się przy użyciu swojego konto Microsoft. To nie jest najbardziej niezawodne rozwiązanie, ale kilku użytkowników zgłosiło, że zadziałało, więc wypróbuj je.

  • Rozwiązanie 5 — Zmień EnablePreviewBuilds DWORD

   Jeśli nadal pojawia się komunikat o ustawieniach kompilacji podglądu niejawnych informacji, możesz rozwiązać problem, wprowadzając kilka drobnych zmian w rejestrze. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

   1. otwarty Edytor rejestru.
   2. W lewym okienku przejdź do HKEY_LOCALMACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ WindowsSelfHost \ Applicability \. Utwórz kopię zapasową klucza stosowności na wszelki wypadek.
   3. Teraz zlokalizuj EnablePreviewBuilds wartość w prawym okienku i kliknij ją dwukrotnie. Zmień dane wartości na 1 i kliknij dobrze aby zapisać zmiany.

   Po wykonaniu tej czynności wystarczy wprowadzić kilka zmian w aplikacji Ustawienia. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

   1. naciśnij Klawisz Windows + I aby otworzyć Aplikacja ustawień.
   2. Nawigować do Aktualizacja Bezpieczeństwo Sekcja.
    Ustawienia danych diagnostycznych i użytkowania wymagają uwagi, aby uzyskać kompilacje podglądu Insider
   3. Idź do Zaawansowane opcje.
    Twoje ustawienia zabezpieczeń wymagają uwagi, aby uzyskać kompilacje podglądu Insider
   4. Kliknij Napraw mnie i wybierz opcję logowania za pomocą konta Microsoft.

   Po wykonaniu tej czynności problem powinien zostać całkowicie rozwiązany, a wszystko zacznie ponownie działać.

   Rozwiązanie 6 — Zakończ podgląd informacji poufnych i zmień hasło

   Zdaniem użytkowników rozwiązanie problemu z ustawieniami kompilacji podglądu niejawnych informacji wymaga uwagi po prostu poprzez zakończenie podglądu niejawnych. Użytkownicy zgłosili, że zmienili hasło do konta online, a następnie upewnili się, że ich konto zostało zweryfikowane.

   Po wykonaniu tej czynności ponownie uruchomili komputer i ponownie dołączyli do programu podglądu Insider. Po wykonaniu tego wszystkiego problem powinien zostać całkowicie rozwiązany, a wszystko zacznie ponownie działać.

   Rozwiązanie 7 — Uruchom komendę WSReset

   Czasami ustawienia kompilacji podglądu niejawnych informacji mogą wymagać wyświetlenia komunikatu z powodu pewnych problemów ze Sklepem Windows, a kilku użytkowników twierdzi, że rozwiązali problem poprzez wyczyszczenie pamięci podręcznej Sklepu. Jest to dość proste i możesz to zrobić, wykonując następujące kroki:

   1. naciśnij Klawisz Windows + R. aby otworzyć okno dialogowe Uruchom.
   2. Teraz wejdź wsreset.exe i naciśnij Wchodzić lub kliknij dobrze.
    Twoje konto Microsoft wymaga uwagi, aby uzyskać kompilacje z podglądem poufnych informacji

   Po wykonaniu tej czynności pamięć podręczna sklepu zostanie wyczyszczona, a problem powinien zostać rozwiązany.

   • Rozwiązanie 8 — Upewnij się, że Twoje konto jest zweryfikowane

    Zdaniem użytkowników czasami w celu naprawy ustawień kompilacji podglądu niejawnych informacji potrzebna jest informacja o tym, że konto musi zostać zweryfikowane. Możesz to zrobić, wykonując następujące kroki:

    1. Otworzyć Aplikacja ustawień i idź do Konta Sekcja.
    2. Tam powinieneś zobaczyć Zweryfikować dostępna opcja. Kliknij i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

    Po zweryfikowaniu konta sprawdź, czy problem nadal występuje.

    Rozwiązanie 9 — Usuń wartości ErrorState, LastHR, PilotInfoRing

    Czasami niektóre wpisy w rejestrze mogą zakłócać działanie systemu i powodować, że ustawienia kompilacji podglądu niejawnych informacji wymagają wyświetlenia komunikatu. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy usunąć niektóre wpisy z rejestru. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

    1. otwarty Edytor rejestru i przejdź do HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ WindowsSelfHost \ Applicability. Utworzyć kopię zapasową Możliwość zastosowania klawisz.
    2. W prawym okienku zlokalizuj ErrorState, LastHR, i PilotInfoRing DWORD i usuń je.
    3. Zamknij Edytor rejestru.

    Po wykonaniu tej czynności przejdź do Aplikacja Ustawienia> Aktualizacja Bezpieczeństwo> Opcje zaawansowane i włączanie kompilacji poufnych.

    Po wykonaniu tej czynności problem powinien zostać całkowicie rozwiązany.

    Twoje ustawienia kompilacji podglądu niejawnych informacji wymagają uwagi, uniemożliwiając pobranie najnowszych kompilacji niejawnych, ale mamy nadzieję, że udało Ci się rozwiązać problem za pomocą jednego z naszych rozwiązań.

Link do głównej publikacji