Pobierz CyberLink PowerDirector 16 na Windows 10, 8.1

W sklepie Windows Store jest wystarczająca liczba aplikacji do zarządzania Twoją kolekcją multimediów, ale CyberLink uważa, że ​​jest miejsce na jeszcze jedną i dlatego wydała nową aplikację ASUS PowerDirector. Przeczytaj poniżej, aby uzyskać więcej informacji na ten temat
aplikacja Power Director Windows 8
Tytuł aplikacji został zmieniony z „PowerDirector”Do Asus PowerDirector, ponieważ Asus prawdopodobnie sponsoruje premierę. To samo dzieje się z oficjalną aplikacją Windows 10, 8.1 sklepu muzycznego 7digital. Marki Asus są również obecne w samej aplikacji. CyberLink wydał wcześniej oficjalną aplikację „PowerDirector Mobile”, ale jest ona dostępna w cenie 15 USD, a nowa aplikacja Asus PowerDirector wydaje się być identyczna, po prostu można ją pobrać całkowicie za darmo. Nie wiemy, czy ta aplikacja jest przeznaczona tylko dla urządzeń Asus, czy też jest bezpłatna dzięki Asus, ale powinieneś ją pobrać, dopóki nie będzie płatna.

 • Aplikacja PowerDirector staje się bezpłatna w systemie Windows 10, 8.1

  Korzystanie z multimediów w podróży nigdy nie było tak łatwe. PowerDirector Metro przenosi nagradzane funkcje PowerDirector na Twoje urządzenie mobilne, dzięki czemu możesz oglądać filmy, przeglądać zdjęcia i słuchać muzyki w najlepszej jakości, gdziekolwiek jesteś!

  okna aplikacji Power Director 8

  Aplikacja ma rozmiar nieco ponad 100 megabajtów. Będzie działać na komputerach z systemem Windows 10, 8.1 i urządzeniach dotykowych: niestety, nie obsługuje Windows RT. Ta aplikacja oferuje jedno z najlepszych programów do edycji wideo na świecie i pozwala ci wykonywać wiele czynności, takich jak edycja wideo na miejscu, tworzenie pokazów slajdów oraz wybór szablonów zaprojektowanych przez Magic Style . Aplikacja PowerDirector dla systemu Windows 10, 8.1 jest naprawdę przydatna dla tych, którzy potrzebują niezawodnego oprogramowania do edycji filmów tak szybko, jak to możliwe, bez pogorszenia jakości.

  Istnieją dwa łatwe edytory Tryby Kreatora pokazu slajdów i edycja obejmują przycinanie scen wideo, obracanie i kadrowanie zdjęć oraz zmianę kolejności scen. Możesz ładować, wyświetlać podgląd, zapisywać i tworzyć projekty do plików oraz bezpośrednio udostępniać filmy na Facebooku i YouTube. Dostępna jest również podgląd produkcji w czasie rzeczywistym oraz obsługa kodowania sprzętowego. Więc śmiało i pobierz link do pobrania od dołu.

  Pobierz aplikację PowerDirector na Windows 10, Windows 8.1 

  AKTUALIZACJA

  Ograniczenia programu CyberLink PowerDirector 16

  • 30-dniowa wersja próbna
  • Ograniczony pakiet szablonów
  • Pakiet efektów NewBlue ograniczony do 10 efektów
  • Nie obejmuje CyberLink WaveEditor
  • Importowanie i tworzenie plików wideo H.264 jest obsługiwane tylko w systemach Windows 10 / 8.1 / 8/7 lub platformach sprzętowych oferujących niezależne kodowanie i dekodowanie H.264
  • Znak wodny pojawia się na początku produkowanych filmów (5 sekund)
  • Pliki wideo H.264 o rozdzielczości 2K / 4K nie są obsługiwane
  • Importowanie i tworzenie plików wideo H.265 jest niedostępne

Link do głównej publikacji