Daemon Tools Pobiera obsługę systemu Windows 8.1, 10, wciąż brakuje aplikacji Windows 10

Daemon Tools nadal nie ma oficjalnej aplikacji na Windows 8, ale teraz popularne oprogramowanie zostało zaktualizowane do Windows 8.1
narzędzia demona Windows 8
Niektórzy z nas wciąż mają nadzieję, że nadejdzie dzień, w którym zobaczymy oficjalną aplikację Daemon Tools na Windows 8, nawet jeśli myślenie o jej funkcjonalności w tej chwili wydaje się trochę dziwne. Do tego momentu z przyjemnością przynajmniej słyszymy wiadomość, że Daemon Tools został zaktualizowany do systemu Windows 8.1, uzyskując pełne wsparcie dla pierwszej aktualizacji systemu Windows 8 dla Microsoftu.

Oprócz uzyskania aktualizacji do obsługi systemu Windows 8.1, oto kilka innych nowych funkcji w Daemon Tools:

  • SPTD 1.84
  • Statystyki obrazu nie są już gromadzone
  • Drobne poprawki

Aby przypomnieć, możesz użyć Daemon Tools w systemie Windows 8 do tworzenia obrazów .iso i .mds, a także do emulacji wirtualnych napędów CD i DVD. Daemon Tools montuje i odmontowuje obrazy oraz obsługuje następujące formaty plików w systemie Windows 8: .b5t, .b6t, .bwt, .ccd, .cdi, .cue, .nrg, .pdi, .isz. Płatna wersja Daemon Tools pozwala również kompresować pliki obrazów i chronić je hasłem w systemie Windows 8. Ponadto będziesz mieć możliwość zarządzania kolekcją obrazów.

Link do głównej publikacji