Najlepsze 7 aplikacji Windows 8, 10 w tym tygodniu

O tej porze tygodnia opowiadamy o najlepszych nowych aplikacjach Windows 8 i Windows 8.1, które zostały opublikowane w Sklepie Windows. Tym razem mamy kolekcję 7 najlepszych i oto one.

W chwili pisania tego artykułu w Sklepie Windows było około 129 tysięcy aplikacji, co stanowi wzrost o prawie 2000 aplikacji w porównaniu z naszą ofertą najlepszych 8 nowych aplikacji Windows 8 z ostatniego tygodnia. W górnej części ostatniego tygodnia znajdziesz wiele interesujących aplikacji na system Windows 8, więc przeczytaj je przed przejściem do nowej.

Najlepsze 7 nowych aplikacji Windows 8 w tym tygodniu

Samotny Strażnik

Okna samotnych strażników 8Nie, nie mówimy o filmie, ale raczej o grze Windows 8 autorstwa Disneya, która nawiązuje do historii najnowszego filmu Johnny’ego Deppa.

Zostań legendą sprawiedliwości w nowej grze inspirowanej filmem Samotny strażnik! Osiodłaj i przejmij panowanie jako jeden z największych Texas Rangers na Dzikim Zachodzie. Wyrusz w ekscytującą przygodę, broniąc miasta Colby, stawiając czoła epickim starciom i doprowadzając niesławnych bandytów przed oblicze sprawiedliwości. Walcz z chciwością i korupcją w tej trójwymiarowej przygodzie!

Najlepsza część o Gra Lone Ranger na Windows 8 jest to, że jest całkowicie darmowy! Idź i podbij dziki zachód!

Riptide GP2

Windows 8 Riptide GP2Riptide GP2 jest kontynuacją popularnej gry Windows 8 Riptide GP i zawiera wiele ulepszeń, które zapewnią ci przyklejenie do tabletu z systemem Windows 8.

Riptide GP ™ 2 przyspiesza wszystko dzięki intensywnym, dynamicznym wyścigom wodnym, ulepszonym hydromotorom i jeźdźcom, ulepszonej grafice, zupełnie nowemu trybowi kariery oraz zupełnie nowemu systemowi kaskaderskiemu z dziesiątkami nowych sztuczek! Wyposażony w napędzane rakietą hydroodrzutowe wyścigi wokół futurystycznych torów na dynamicznej i interaktywnej powierzchni wody, Riptide GP2 zapewnia szybkie, zabawne i oszałamiające wizualnie wrażenia z wyścigów. Od Vector Unit, twórców uznanych gier wyścigowych Riptide GP i Hydro Thunder Hurricane.

Możesz wziąć udział w ponad 50 wyścigach, wyścigach na gorąco, eliminacjach i freestyle, w których odblokujesz i opanujesz 25 niesamowitych nowych akrobacji.

ilomilo plus

ilomilo windows 8Ilomilo plus dla systemu Windows 8 zawiera wiele zabawnych poziomów, ekscytujące nowe rozdziały i trzy nowe trudne kostki z oryginalnej gry. Ilomilo na Windows 8 i Windows RT to gra logiczna, w której gracz kontroluje dwóch facetów o nazwach ilo i milo. Oto jak działa opis aplikacji:

Dwaj przyjaciele zawsze wydają się oddzielać od siebie w surrealistycznym i ciągle zmieniającym się świecie, w którym żyją, a celem każdego poziomu jest ich ponowne zjednoczenie. ilomilo przedstawia zagadki, w których gracz będzie musiał wykorzystać wiele trójwymiarowego myślenia, aby odnieść sukces. Świat ilomilo składa się z kostek, a ilo i milo mogą chodzić po każdej stronie kostek, a także przesuwać kostki. Gracz kontroluje zarówno ilo, jak i milo, i będzie musiał zmusić ich do współpracy, aby je zjednoczyć. ilomilo pozwala także graczom kontrolować po jednej postaci i wspólnie grać w tę grę

Szympans

Szympans Windows 8 gryNie całkiem nowy, ale Szympans jest jedną z najlepszych gier Windows 8 obecnie dostępnych w Sklepie Windows. Za pięć dolarów nie jest to najtańsza gra na rynku, ale możesz wypróbować grę, aby sprawdzić, czy ci się spodoba przed zakupem.

Soczyste otoczenie z wieloma uroczymi postaciami sprawia, że ​​Chimpact jest liderem w swojej klasie. Zbieraj klejnoty, medaliony i banany, przewracając szympansa przez wspaniałe krajobrazy w dżungli. Użyj bananów, aby dodać umiejętności szympansowi i ukończyć wszystkie poziomy idealnie.

Czytnik RSS na żywo

Czytnik rss Windows na żywo 8Jeśli szukasz darmowego i niezawodnego czytnika RSS systemu Windows, to znajdziesz go w postaci Aplikacja RSS Reader Live Windows 8. Jest wyposażony w powiadomienia Live Tiles i Toast, pozwala zmieniać nazwy kanałów i ma tryb Reader i tryb przeglądania stron internetowych. Aplikacja ma powiadomienie na ekranie blokady, a także możesz ukryć kolumnę kanałów, aby uzyskać więcej miejsca.

Mój serwer 2012 R2

mój serwer 2012 R2 Windows 8The Aplikacja Windows 8 My Server 2012 R2 jest udostępniony, aby można było zarządzać użytkownikami, urządzeniami, alertami i uzyskiwać dostęp do plików udostępnionych w systemie Windows Server 2012 R2 Essentials bezpośrednio z tabletu z systemem Windows 8. Możesz także udostępniać zasoby lokalne serwerowi lub zapisywać zasoby serwera lokalnie.

Nesbox

Aplikacja nesbox dla systemu Windows 8The Aplikacja Windows 8 Nesbox działa jak hub emulatora konsoli wideo. Możesz grać w swoje ulubione gry NES, Super Nintendo i Sega Genesis, jeśli korzystasz z systemu Windows 8.1 lub Windows RT. Odczytuje następujące typy plików — NES (.nes), Sega (.gen), Super Nintendo (.smc). Co więcej, możesz wyszukiwać gry przez Internet, przeglądać bibliotekę dodanych gier. Istnieje również obsługa klawiatury i gamepad ekranowy.

Aplikacje bonusowe dla Windows 8, 10 użytkowników

Ponieważ codziennie pojawia się więcej ciekawych aplikacji, staramy się mieć pewność, że ten artykuł jest aktualny. Tutaj znajdziesz listę świetnych aplikacji, które są bardzo przydatne:

  • Top 100 darmowych aplikacji do sklepu Windows 10 do pobrania
  • Najlepsi klienci i aplikacje e-mail dla systemu Windows 10 (najlepsze artykuły)
  • Najlepsze aplikacje do oglądania darmowych filmów w Windows 8, Windows 10
  • 5 najlepszych aplikacji do rozpoznawania mowy dla systemu Windows 10
Link do głównej publikacji