Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: FlightRadar24, ruch lotniczy w czasie rzeczywistym

W tej chwili FlightRadar 24 to najlepsza aplikacja na Windows 8 do używania na tablecie do sprawdzania ruchu samolotów w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu na świecie. Wcześniej opisywaliśmy tę aplikację jako część naszych dyskontowanych aplikacji i gier na system Windows 8, a teraz czas porozmawiać o niej trochę więcej
okna radaru lotu 8
Jeśli chodzi o aplikacje związane z lotem na tablecie z Windows 8, jednym z najlepszych w użyciu jest bez wątpienia SkyScanner. Ale jeśli szukasz aplikacji radarowej, najlepszym wyborem jest zdecydowanie aplikacja FlighRadar 24, która została niedawno wydana w Windows Store. Aplikacja zmieni komputer lub tablet z systemem Windows 8.1 w prawdziwy radar ruchu lotniczego.

Zmień swój komputer z Windows 8.1 w radar ruchu lotniczego i obserwuj ruch samolotów na całym świecie w czasie rzeczywistym. Dowiedz się, dlaczego miliony już korzystają z FlightRadar24. FlightRadar24 jest lub była pierwszą aplikacją podróżniczą w ponad 50 krajach, w tym w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Japonii i Australii. Często pojawiają się w mediach, a ostatnie wzmianki w mediach to Bild (Niemcy), Le Monde (Francja) i CNN (USA).

Ruch samolotem w czasie rzeczywistym na tablecie z Windows 8

Czytaj także: Sześć najlepszych aplikacji GPS Windows 8 do użycia

„Korzystałem z aplikacji przez kilka godzin i mogę powiedzieć, że jest naprawdę bardzo szybki, a mapy ładują się w mgnieniu oka. Zobaczysz modyfikacje w czasie rzeczywistym tras samolotów, które podążasz. Aplikacja zapewnia pełne pokrycie w USA i Kanadzie dzięki danych FAA, a Europa jest kolejnym najbardziej pokrytym kontynentem, z 95 procentami. Aplikacja ma również zasięg w niektórych częściach Rosji, Australii, Nowej Zelandii, Argentyny, Brazylii, Chile, Chin, Kolumbii, Kostaryki, Grenlandii, Hongkongu, Indii, Indonezji, Japonii, Kazachstanu, Malezji, Malediwów, Mauritiusa, Meksyku, Bliskiego Wschodu Wschód, Filipiny, Singapur, Republika Południowej Afryki, Tajwan, Tajlandia i wiele innych krajów.

Nawet jeśli Twojego kraju nie ma na liście, są duże szanse, że zobaczysz ruch samolotów. Wewnątrz aplikacji bardzo łatwo jest wyszukać konkretny lot lub lotnisko oraz zidentyfikować trasy lotu i znaki wywoławcze na mapie. Flight Radar 24 dla Windows 8 jest nawet wyposażony w widok rzeczywistości rozszerzonej, ale nie działa na wszystkich tabletach, ponieważ wymaga określonych czujników.

Aplikacja została kilkakrotnie zaktualizowana, a interfejs użytkownika został odnowiony. Dodano także następujące opcje — ulubione, przypinanie, aby rozpocząć, informacje o lotnisku z tabelami przylotów i odlotów oraz ulepszone wyszukiwanie. Jeśli więc chcesz zobaczyć samoloty poruszające się w czasie rzeczywistym na tablecie z systemem Windows 8 i uzyskać szczegółowe informacje o każdej płaszczyźnie, takie jak trasa, prędkość, wysokość itp., Pobierz aplikację, klikając bezpośredni link do Sklepu Windows.

Pobierz FlightRadar 24 na Windows 8

Zaktualizowano Radar lotu 24

Ta aplikacja nie jest dostępna dla systemu Windows 10, co widzimy na oficjalnej stronie Sklepu Microsoft. Wygląda na to, że programiści zrezygnowali z działania informacyjnego, ponieważ trudno jest zrozumieć, czy działa w innych wersjach systemu Windows, czy nie. Możesz jednak uzyskać dostęp do jego funkcji bezpośrednio za pośrednictwem przeglądarki. Po prostu dotknij ich adresu: www.flightradar24.com/ i rozpocznij ankietę.

W przypadku użytkowników systemu Windows 8 jesteśmy prawie pewni, że istnieją niezbędne aktualizacje, które poprawiają funkcje i naprawiają błędy.

Daj nam znać, którą wersję FlightRadar24 preferujesz i dlaczego w sekcji komentarzy.

CZYTAJ TAKŻE: Windows 8, 10 aplikacji Flight Hero AirScanner wydany, Pobierz teraz

Link do głównej publikacji