Te wygaszacze ekranu 3D dla systemu Windows 10 oświetlą Twój pulpit

Wiele wygaszaczy ekranu Windows jest płaskie i dwuwymiarowe. Istnieje jednak wiele alternatyw Wygaszacze ekranu 3D które mogą dodać wizualną ekstrawagancję do systemu Windows.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Te wygaszacze ekranu mogą mieć w pełni trójwymiarowe krajobrazy, obracające się kąty kamery lub zawierać niektóre błyszczące efekty 3D, których alternatywy 2D po prostu nie pasują. To dziesięć wygaszaczy ekranu 3D, które dodają trochę blasku systemowi Windows.

Oto kilka fajnych wygaszaczy ekranu 3D dla systemu Windows 10

Tekst 3D


Tekst 3D to jedyny prawdziwie wygaszacz ekranu 3D zawarty w systemie Windows 10. To wygaszacz ekranu wyświetla dostosowywany obrotowy tekst. Możesz dostosować tekst, naciskając przycisk Ustawienia, aby otworzyć okno bezpośrednio poniżej. Tam możesz wybrać Czas aby zmienić tekst na zegar, zmień czcionkę, dostosuj rozdzielczość, wybierz alternatywne efekty obrotu i skonfiguruj prędkość obrotu.

Sim Aquarium 3

Sim Aquarium to nie tylko wygaszacz ekranu 3D, to oprogramowanie, które dodaje dynamiczne rafy wirtualne do pulpitu. Wirtualne akwaria mogą być animowaną tapetą lub wygaszaczem ekranu. Istnieje wiele opcji dostosowywania akwariów, ponieważ użytkownicy mogą wybierać różne sceny wodne, dodawać do nich liczne ryby, konfigurować ustawienia graficzne, dostosowywać efekty wodne i wiele więcej.

Pełne oprogramowanie kosztuje 19,99 USD, ale możesz też wypróbować wersję próbną Sim Aquariums, naciskając przycisk Pobieranie przycisk na stronie głównej.

Space Journey 3D

Space Journey 3D to niesamowity wygaszacz ekranu, który zabierze Cię w podróż w kosmos z prędkością ponaddźwiękową. Wygaszacz ekranu przybliża tunele czasoprzestrzenne 3D, tunele hiperprzestrzeni i pył kosmiczny. Zawiera więc naprawdę olśniewające efekty specjalne; a Space Journey to nie tylko wygaszacz ekranu.

Aplikacja Space Journey 3D dodaje także animowane tapety na pulpit. Możesz dodać aplikację do systemu Windows 10, naciskając przycisk Pobierz Space Journey 3D przycisk na tej stronie internetowej. Kliknij to hiperłącze, aby otworzyć film z tapetą Kosmiczna podróż.

Tyrannosaurus Rex 3D

Wygaszacz ekranu Tyrannosaurus Rex 3D to taki, który wyświetla świat jurajski. Wygaszacz ekranu zawiera T-Rex przechadzającego się po egzotycznych i szczegółowych krajobrazach 3D. W wygaszaczu ekranu znajdują się również mniejsze dinozaury, które w innym wypadku są ofiarą T-Rexa.

wciśnij Pobieranie na tej stronie internetowej, która zawiera również podgląd wideo wygaszacza ekranu, aby dodać Tyrannosaurus Rex 3D do systemu Windows.

Zdjęcie! Album 3D

Jeśli wolisz skonfigurować wygaszacze ekranu z własnymi zdjęciami, Photo! Album 3D to z pewnością wygaszacz ekranu dla Ciebie. W rzeczywistości jest to oprogramowanie do albumów 3D, które umożliwia konfigurowanie trójwymiarowych galerii zdjęć. W związku z tym jest to pakiet 2 w 1, w którym można również skonfigurować wygaszacze ekranu galerii obrazów 3D.

Możesz wybrać kilka domyślnych galerii 3D, które pokazują twoje zdjęcia jako wiszące na ścianach. Jest to również darmowe oprogramowanie, które można dodać do systemu Windows, naciskając przycisk Pobierz za darmo przycisk tej strony internetowej.

Rury 3D

Rury 3D to świetny wygaszacz ekranu dla systemu Windows XP, ale nie jest zawarty w Win 10. Wygaszacz ekranu wyświetla wielokolorowe potoki 3D, które rozszerzają się w VDU, jak pokazano w tym filmie na YouTube. Rury 3D zawierają także dodatkowe ustawienia umożliwiające dostosowanie rur i tła. Możesz dodać ten do Windows 10, klikając Pobieranie na tej stronie.

Labirynt 3D

3D Maze to klasyczny wygaszacz ekranu dla Windows 95, który przewrócił się na bok. Wygaszacz ekranu zawiera labirynt 3D wyrównany do ścian z czerwonej cegły, przez które się porusza. Grafika 3D w tym wygaszaczu ekranu może być trochę przestarzała, ale 3D Maze jest nadal klasycznym wygaszaczem ekranu, który ożywi trochę nostalgię za Windows, jeśli nic więcej. Możesz zapisać 3D Maze ZIP na dysku twardym, klikając Pobieranie na tej stronie internetowej, która zawiera również podgląd wideo.

Solar System 3D

Solar System 3D to kolejny wygaszacz ekranu w kosmosie, ale zupełnie różni się od Space Journey 3D. Ten wygaszacz ekranu pokazuje planety i księżyce naszego Układu Słonecznego w chwalebnym 3D. Układ słoneczny 3D ma również charakter informacyjny, ponieważ zawiera dane wizualne dotyczące planet i innych obiektów niebieskich. Jako taki, każdy zaintrygowany astronomią uzna ten wygaszacz ekranu za fascynujący dodatek do systemu Windows. Ta strona internetowa zawiera podgląd wideo i Pobieranie opcja dla niezarejestrowanego Układu Słonecznego 3D. Zarejestrowana wersja oprogramowania wygaszacza ekranu kosztuje 9,95 USD.

Western Railway 3D

Wygaszacz ekranu Western Railway to jeden zestaw na Dzikim Zachodzie Ameryki. Jest wyposażony w XIX-wieczną lokomotywę parową, która jeździ po imponującej kolei 3D. Western Railway dokładniej obejmuje krajobrazy górskie i rolnicze z amerykańskich stanów Teksas i Idaho. Wygaszacz ekranu ma grafikę 3D porównywalną do aktualizacji oprogramowania symulatora pociągu. Możesz pobrać Western Railway z tej strony.

Święty Mikołaj 3D

Boże Narodzenie jest już blisko (w momencie pisania) i możesz poczuć świąteczny nastrój, dodając świąteczny wygaszacz ekranu 3D do systemu Windows 10. Wygaszacz ekranu 3Planesoft 3D Święty Mikołaj wyświetla Świętego Mikołaja lecącego saniami po malowniczej zimowej krainie czarów. Ten wygaszacz ekranu ma świetną grafikę 3D, pokazaną w tym podglądzie wideo, i możesz dostosować jego ustawienia wideo i audio. Możesz pobrać niezarejestrowany wygaszacz ekranu z tej strony, ale zarejestrowana Santa Clause 3D kosztuje 9,99 USD.

To bardzo niewielki wybór niektórych świetnych wygaszaczy ekranu 3D dla systemu Windows 10. Istnieje oczywiście wiele innych wygaszaczy ekranu 3D, za pomocą których można ulepszyć system Windows. Który jest Twoim ulubionym wygaszaczem ekranu 3D?

Link do głównej publikacji