Najlepsze aplikacje do planowania podróży na PC

Od czasu do czasu my, ludzie, odczuwamy potrzebę po prostu zostawić wszystko za sobą i zwiedzić świat. Pomimo tej wspólnej ludzkiej tęsknoty, tak naprawdę niewielu ludzi udaje się spełnić swoje marzenie i podróżować po całym świecie.

Jeśli jesteś jednym z nielicznych, przygotowaliśmy listę najlepszych aplikacji do eksploracji świata z komputera.

Najlepsze aplikacje do odkrywania świata

Moje wycieczki


My Trips to oddział TripIt, jednej z najpopularniejszych aplikacji turystycznych na świecie. Dzięki tej aplikacji możesz zabrać ze sobą plany TripIt.com na komputer z systemem Windows 10 podczas podróży.

Jeśli często latasz, jesteśmy pewni, że Moje podróże okażą się bardzo przydatne. Aplikacja zawiera Live Tile, abyś był na bieżąco podczas następnego lotu.

My Trips łączy się z TripIt.com w celu zsynchronizowania Twojego planu podróży i umożliwienia zabrania go ze sobą. Dobra wiadomość jest taka, że ​​po zsynchronizowaniu planów podróży Moje podróże działają w trybie offline, więc nie potrzebujesz połączenia z Internetem, aby uzyskać dostęp do trasy.

Aplikacja wyświetla listę Twoich przyszłych podróży, lotów, zakwaterowania, wynajmu samochodów i innych informacji o planie podróży. Ponadto ma świetny widok przyciągania, dzięki czemu możesz pracować nad czymś innym i jednocześnie oglądać swoją podróż.

Możesz pobrać My Trips za 2,99 USD ze Sklepu Windows.

TripWolf

TripWolf jest Twoim przewodnikiem po setkach miejsc na całym świecie. Ta aplikacja pomaga poznać miejsce docelowe przed przyjazdem i zaplanować podróż, aby jak najlepiej wykorzystać wakacje.

Znalezienie niezawodnego połączenia z Internetem podczas wakacji może czasem być dość trudne. Dzięki mapom offline TripWolf nie potrzebujesz połączenia z Internetem, ponieważ masz wszystko, czego potrzebujesz na komputerze.

Aplikacja oferuje godzinę bezpłatnego podglądu dla każdego przewodnika, planowania podróży, map offline, a także najważniejszych miejsc docelowych dzięki rekomendacjom MARCO POLO Podróż Fodora.

TripWolf jest dostępny w 5 językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i włoskim. Możesz pobrać TripWolf za darmo ze Sklepu Windows.

Expedia Hotele, loty, samochody Zajęcia

Expedia Hotele, loty, samochody Działania to aplikacja, która wydostanie Cię z kłopotów za każdym razem, gdy musisz znaleźć hotel, lot lub wynająć samochód.

Ta aplikacja domyślnie ustawia bieżącą lokalizację w celu szybkiej rezerwacji hotelowej w ruchu i pozwala sortować wyniki według ceny, ofert lub recenzji. Możesz zarezerwować lot do dowolnego miejsca na świecie i cieszyć się bez opłaty za wynajem samochodu w obie strony z dowolnego lotniska.

Możesz także użyć aplikacji, aby wyświetlić szczegółowe informacje o nadchodzących podróżach.

Możesz pobrać Expedia Hotele, loty, samochody Działania za darmo ze Sklepu Windows.

Czy przetestowałeś już aplikacje wymienione w tym artykule? Skorzystaj z sekcji komentarzy poniżej, aby polecić podobne aplikacje naszym czytelnikom.

Link do głównej publikacji