Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Kindle, eBook Reader

Jeśli chodzi o czytanie eBooków na tablecie lub urządzeniu z systemem Windows 8, jedną z najlepszych aplikacji do użycia jest bez wątpienia aplikacja Amazon Kindle. Poniżej przedstawiamy jego główne funkcje i dzielimy się naszymi wrażeniami, a także udostępniamy bezpośredni link do pobrania do Sklepu Windows.
Windows 8 kindle app
Amazon ma własną oficjalną aplikację na Windows 8 w Windows Store, ale jeśli szukasz również oficjalnej aplikacji Kindle na Windows 8, powinieneś wiedzieć, że jest ona dostępna do pobrania (link na końcu). Jeśli masz tablet z systemem Windows 8 i urządzenie Kindle, musisz pobrać aplikację, aby zsynchronizować wszystkie książki Kindle na różnych urządzeniach.

Czytaj także: Najlepsza tania bezprzewodowa klawiatura i mysz Windows 8 w użyciu

Czytaj książki Kindle na pięknej, łatwej w obsłudze aplikacji Windows 8. Będziesz miał dostęp do ponad 1 miliona * książek w sklepie Kindle Store, w tym bestsellerów i nowych wydań. Technologia Whispersync firmy Amazon automatycznie synchronizuje najdalsze czytanie stron, zakładki, notatki i wyróżnienia na wszystkich urządzeniach z zainstalowaną aplikacją Kindle i na dowolnym urządzeniu Kindle. Oznacza to, że możesz zacząć czytać na jednym urządzeniu i zacząć od miejsca, w którym przerwałeś na innym urządzeniu.

Wszystkie eBooki Kindle w jednej aplikacji Windows 8

Korzystając z aplikacji przez kilka tygodni, mogę potwierdzić jej szybkość, bezpieczeństwo i stabilność, więc polecam ją wszystkim, którzy mogą jej użyć do pobrania. W sklepie Kindle jest ponad milion książek, więc możesz wybierać spośród wielu. A dzięki technologii Whispersync najdalej czytane strony, zakładki, notatki i podświetlenia są automatycznie synchronizowane.

rozpalać okna 8Oficjalna aplikacja Kindle dla systemu Windows 8 pozwoli Ci przeszukać książkę, znaleźć temat, postać lub sekcję, a także będzie można przypiąć książki Kindle z biblioteki Kindle do ekranu startowego systemu Windows 8, co jest naprawdę fajne. Możesz także wybrać kolor tła, rozmiar czcionki i liczbę kolumn do czytania w aplikacji Kindle, a także wyróżniać, robić notatki i dodawać zakładki do dowolnej książki. Co więcej, możesz wyszukiwać definicje słów i słuchać ich wymowy.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do czytania eBooków, znajdziesz wiele zalet robienia tego w porównaniu z książkami fizycznymi, na przykład zdolność, o której wspomnieliśmy powyżej. Z fizyczną książką nie jest łatwo wyszukiwać słowa, wyróżniać lub zmieniać kolory. Kliknij link do pobrania poniżej i pobierz oficjalną aplikację Kindle na tablety z systemem Windows 8.

Pobierz Kindle na Windows 8

Aplikacja Kindle w systemie Windows 10

Wielu z was już uaktualniło do Windows 10 Anniversary Update i nie mogą już znaleźć Kindle w sklepie. Nie stanowi to problemu, ponieważ Amazon poinformował użytkowników aplikacji Kindle w systemie Windows, że mogą pobrać potrzebną wersję z oficjalnej strony internetowej. Jeśli Kindle lub Kindle Fire nadal nie jest rozpoznawany przez komputer z systemem Windows, możesz łatwo rozwiązać ten problem, wykonując czynności opisane w tym dedykowanym przewodniku.

CZYTAJ TAKŻE: 10 najlepszych czytników ePub dla systemu Windows 10

Link do głównej publikacji