Szukasz alternatywy dla Internet Explorera? Pobierz UC BrowserHD

Internet Explorer 11 w systemie Windows 7 i Windows 8.1 jest całkiem dobrą przeglądarką, ale jeśli chcesz wypróbować alternatywę, UC BrowserHD powinien być jednym z twoich pierwszych wyborów.

Przeglądarka uc-hd-windows-8-app-review

Microsoft Edge to także świetna przeglądarka, ale jeśli interesuje Cię alternatywa dla systemu Windows 10, spójrz na UC BrowserHD. Chociaż podobnie jak we wszystkich innych wersjach systemu Windows, program Internet Explorer jest również zawarty w systemie Windows 10, użytkownicy nadal korzystają z innych przeglądarek, aby zaspokoić swoje potrzeby wyszukiwania w Internecie.

Ponadto w Sklepie Windows jest kilka świetnych alternatyw, a dziś porozmawiamy o jednym z nich.

Ta aplikacja to UC BrowserHD, opracowany przez UCWeb Inc. dla systemu Windows 10, użytkownicy systemu Windows 8.1, którzy chcą konfigurowalnej przeglądarki internetowej, która jest zarówno łatwa w obsłudze, jak i darmowa.

Jeśli interesuje Cię dobra przeglądarka internetowa dla systemu Windows 10, Windows 8.1, wypróbuj tę aplikację.

UC BrowserHD dla Windows 10, Windows 8.1

Mimo że aplikacja ma kilka fajnych funkcji, nawigacja i konfiguracja są nadal bardzo proste. Już po 2-3 minutach zobaczysz wszystko, co może zrobić i korzystanie z niego będzie bardzo naturalne. Ponadto, jeśli jesteś przyzwyczajony do IE10, to umieszczony na dole pasek adresu wcale Ci nie przeszkadza.

Jeśli chodzi o funkcje, przeglądarka ma prawie wszystkie funkcje, które chcesz, zaczynając od wyszukiwania Google i innych wyszukiwarek z ekranu głównego, dostęp do zakładek, ustawień i plików do pobrania z głównego paska adresu, przeglądania incognito i możliwości pobierać obrazy lub pliki.

UC BrowserHD dla Windows 10

[AKTUALIZACJA] Najnowsza wersja utrzymuje wysoką prędkość i niskie zużycie danych, dodając nowe funkcje bezpieczeństwa dla bezpiecznego surfowania. UC Browser jest w stanie zablokować potencjalne źródła złośliwego oprogramowania i wirusów, zanim będą mogły się załadować na twój komputer.

Zdecydowanie zalecamy w pełni dedykowane narzędzie VPN dla zwiększenia bezpieczeństwa i prywatności. Pobierz teraz CyberGhost VPN (obecnie 77% zniżki). Chroni komputer przed atakami podczas przeglądania, maskuje adres IP i blokuje wszelki niechciany dostęp.

  • Powiązane: Użyj Duckduckgo i CyberGhost, aby uniknąć śledzenia w Internecie

Jednym z problemów z procesem pobierania, który zauważyłem, jest brakująca opcja określenia miejsca pobierania plików, ale poza tym poradziła sobie z całkiem niezłymi zadaniami pobierania.

Innym problemem, który miałem z przeglądarką, jest słaba obsługa Flasha, co sprawia, że ​​filmy z YouTube są dość trudne do zobaczenia.

Recenzja UC BrowserHD

Pod względem interfejsu użytkownika i możliwości dostosowywania użytkownik ma do dyspozycji tabelę szybkiego uruchamiania z dostosowywanymi kafelkami. Jest bardzo podobny do podejścia Opery, ale programiści dodali kilka dodatkowych skrótów szybkiego uruchamiania, starannie skategoryzowanych po prawej stronie ekranu.

Szybka, bezpieczna i zorientowana na prywatność przeglądarka zapewniająca przyjemne przeglądanie

Teraz, gdy małe przeglądarki są na górze z dużymi facetami, możemy śmiało powiedzieć, że istnieją prawidłowe alternatywy dla Chrome, Firefox lub Edge. Ten, który przychodzi na myśl, to Przeglądarka UR który jest wbudowany w bazę Chromium.

Oparty na projekcie Chromium Open Source, pozwala na instalację wszystkich rozszerzeń Chrome Web Store. Jednak niektóre wbudowane funkcje, takie jak Moods, VPN i oprogramowanie antywirusowe, idą o krok dalej. Zapomniałeś o przeglądarkach, które przechwytują twoje zasoby i śledzą Twój podpis cyfrowy.

Dzięki UR Browser możesz mieć pewność, że pozostaniesz anonimowy i bezpieczny, ale nie płacisz za to ceny przy niskiej prędkości ładowania. Sprawdź teraz przeglądarkę UR i przekonaj się sam.
Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

  • Szybkie ładowanie strony
  • Prywatność na poziomie VPN
  • Rozszerzona ochrona
  • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Oczywiście, jeśli chcesz najpierw dowiedzieć się więcej o UC BrowserHD, kontynuuj czytanie poniżej.

Ogólnie interfejs wygląda dobrze i jest bardzo responsywny, ale jest jeden problem: korzystałem z aplikacji na komputerze z systemem Windows 8 i Windows 10, dlatego nie mam interfejsu dotykowego, a przewijanie na ekranie głównym jest straszne za pomocą myszy

Przegląd aplikacji UC BrowserHD

Użytkownik musi kliknąć mały przycisk „-” w prawym dolnym rogu, a następnie wybrać kategorię, którą jest zainteresowany. Poza tym nie mogę powiedzieć, że znalazłem coś złego w aplikacji, i chciałbym używaj go przez dłuższy czas. Okazało się, że jest bardzo łatwy w użyciu, interfejs użytkownika jest intuicyjny i responsywny oraz oferuje doskonałą jakość wykonania. Zdecydowany zwycięzca!

  • Pobierz go teraz ze sklepu Microsoft Store

Link do głównej publikacji