10 najlepszych gier wyścigowych z systemem Windows 10

Właśnie skończyłeś oglądać Fast Wściekły, a teraz masz ochotę na prędkość, ale nie możesz jej zabrać na prawdziwe ulice, ponieważ wiesz, że „emocje prędkości, ale zabijają”. Trzymaj się mocno na dziś, oferujemy najlepsze gry wyścigowe dla systemu Windows 10, które zaspokoją Twoją szybkość i utrzymają adrenalinę.

Najlepsze gry wyścigowe nie są tymi, które emitują dźwięk podnoszący włosy, lub te, które są dostarczane z supersamochodami — chociaż obie pomagają. Są to takie, które wciągają Cię w akcję, tak jakbyś kierował kierownicą, a oczy były napięte, gdy asfalt bił z prędkością powyżej 200 km / h. Gotowy odpalić silnik i podbić drogi? Oto najlepsze gry wyścigowe, pionierzy we wszechświecie wyścigowym, które powinieneś sprawdzić.

Powiązane: Ponad 100 sklepów z Windows 10 do grania

Najlepsze gry wyścigowe dla systemu Windows

GT Racing 2

gry wyścigowe

Jeśli fascynują Cię wyścigi Le-Mans lub Grand Touring i sposób, w jaki te samochody ścigają się z zawrotną prędkością, a tłumy kibicują kibicom, możesz wypróbować GT Racing 2. Ta gra zapewni Ci prawdziwe wrażenia z jazdy z realistyczną fizyką gry i realistyczną grafiką. Możesz wybierać spośród wielu wysokiej klasy samochodów, w tym fenomenalnego Ferrari, Mercedesa i innych. Możesz je również aktualizować za pomocą aktualizacji wizualnych i zestawów wydajności.

Wydajność gier poprawia różnorodność trybów jazdy, które oferuje. Możesz wybierać spośród klasycznych wyścigów, dogrywek, rundy pucharowej i pojedynków jeden na jednego. Istnieje wiele trybów aparatu i możesz wybrać widok kamery, który pasuje do Twojego stylu, w tym widok wnętrza.

racing_games_gt_racing_2

GT Racing 2 jest dostępny zarówno na Windows Mobile, jak i PC. Co więcej, możesz grać solo, a jeśli masz przyjaciela, który chce wyzwania, możesz wybrać opcję gry wieloosobowej. Gra oferuje również 13 utworów do wyboru z różnymi porami dnia i pogodą.

Przeczytaj także: Jak korzystać z kontrolera PlayStation 3 w systemie Windows 10

Pobierz GT Racing

Asfalt 8: W powietrzu

racing_games_asphat 8

Asphalt 8: Airborne to ekscytująca gra Gameloft, dostępna zarówno na Windows Mobile, jak i na PC. Gra ma responsywne sterowanie, fantastyczną grafikę i jest zdecydowanie jedną z najlepszych dostępnych gier wyścigowych.

Gra oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się jak kierowca wyścigowy i nie tylko. Od skoków w powietrzu po powolne uderzenia, efekty wizualne wprowadzą Cię w akcję. Asfalt oferuje ponad 100 samochodów do wyboru. Znajdziesz wysokiej klasy egzotyki, takie jak Ferrari, Chevrolet, Tesla, Lotus, Dodge i Audi.

racing_games_asphalt_8_airborne

Asfalt nie ogranicza Cię do jednego pola wyścigowego. Daje to możliwość eksploracji różnych miejsc, które zapewniają rzeczywiste wrażenia. Jeśli jesteś chłopcem z miasta, możesz wybrać miasta takie jak Wenecja, Islandia lub dowolne miasto z dziewięciu miejsc, a jeśli wolisz się trochę ubrudzić, możesz rozerwać ziemię na pustyni Great Nevada.

Gra ma również tryb wieloosobowy, który obsługuje do 8 graczy i można ją zapisać lokalnie lub w chmurze, aby kontynuować grę na różnych urządzeniach. Opcje sterowania obejmują sterowanie za pomocą klawiatury, sterowanie na ekranie i czujniki pochylenia.

Pobierz Asphalt 8: Airborne

Wyścigi plażowe

racing_games_beach_buggy

Jeśli uważasz, że wyścigi samochodowe nie zaspokajają Twojego pragnienia prędkości, możesz spróbować wyścigów na wózkach. Tu zderzają się szybkość i szaleństwo. Gra zanurza Cię w pełnym akcji świecie gokartów terenowych.

Ścigasz się z garstką rywalizujących ze sobą kierowców, z których każdy ma specjalne umiejętności i wyjątkową osobowość. Twój wyścigowy buggy można ulepszyć, aby zwiększyć prędkość maksymalną, przyspieszyć i wzmocnić swój gokart, aby pozostać silny, nawet gdy zderzysz się z czymś.

gry wyścigowe

Gra oferuje także szeroki wybór ulepszeń, które można zbierać podczas wyścigu, aby podbić przeciwników. Na przykład możesz użyć wycieków oleju, aby je spowolnić, opony monster trucków, które zwiększą twoją zdolność do niszczenia przedmiotów lub rakiet, których możesz użyć do zestrzelenia przeciwników z toru.

Beach Buggy Racing ma 4 tryby: mistrzostwa, kariera, szybkie wyścigi i wyścigi dla wielu graczy na podzielonym ekranie. Do gry dołączono 12 torów wyścigowych, a także sterowanie klawiaturą, gamepadem i czujnikami przechyłu.

Pobierz Beach Buggy Racing

NFS: Hot Pursuit

racing_games_nfs_hot_pursuit

Hot Pursuit to jedna z niewielu gier, która pozwoli ci odczuć potrzebę szybkości, którą lubisz na konsoli bezpośrednio na komputerze PC lub Windows Mobile. Ta gra oferuje kilka alternatywnych wyścigów, które wprowadzą Cię w akcję.

Możesz być wściekłym gliną ścigającym nieuczciwych kierowców lub kierowcą wyprzedzającym prawo dzięki temu wysokiej klasy egzotycznemu samochodowi. Możesz wybrać swój ulubiony styl jazdy, korzystając z różnych opcji sterowania, od elementów sterujących czujników ruchu po elementy sterujące na ekranie.

racing_games_nfs 2

NFS: Hot Pursuit oferuje graczom opcje wyścigów, które utrzymują ich zaangażowanie podczas gry. Policjant może użyć blokad drogowych i pasków kolców, aby rozbić kierowców lub użyć EMP do usmażenia układu elektrycznego kierowcy. Kierowcy mogą użyć wycieków oleju, przesterowania lub zagłuszaczy, aby wyprzedzić gliniarzy. Ta gra naprawdę wprawia Cię w nastrój ucieczki i jest naprawdę gorącym zajęciem, jak sugeruje nazwa. NFS: Hot Pursuit obsługuje także X-Box na żywo.

Pobierz: NFS: Hot Pursuit 

Dirt Rally

wyścigi gier rajdowych

Gra Dodem Rally firmy Codemaster jest klejnotem we wszechświecie gier i zdecydowanie wyprzedziła swojego poprzednika Dirt 3. Jest to najlepsza gra, jaką Codemasters stworzyli od lat. Dzięki zaawansowanemu modelowi prowadzenia rajd Dirt eliminuje wiele akcentów zręcznościowych, które nadal utrzymują się w podstawowej serii.

Ustawienie gry jest na polnych torach z dużą ilością bocznej jazdy, a aby odnieść sukces w wyścigu, musisz opanować wszystkie elementy sterujące na kole. Wyścig nie jest żartem i musisz stosować strategię i zarządzanie zasobami, dbając o samochód na każdym kroku.

racing_games_dirt_rally 2

Dirt Rally rejestruje elementy, które sprawiają, że rajd jest wyjątkowy — kłopot związany z utrzymywaniem kontroli nad emocjami, gdy pędzisz z zawrotną prędkością. Będziesz musiał znaleźć idealną równowagę między prędkością a kontrolą, wiedząc, że pojedynczy wypadek może nieodwracalnie zaszkodzić Twojemu czasowi na scenie. Wszystko, od kontroli prędkości po najbardziej subtelne zmiany pogody i oświetlenia, jest dobrze ustawione, aby gra była znacznie lepsza.

Pobierz Dirt Rally

Hydro Thunder Hurricane

racing_games_hydro_thunder

Hydro Thunder Hurricane zmienia środowisko, ponieważ zabiera twoją prędkość do wody, gdzie możesz ścigać się w asortymencie łódek żądnych prędkości. Gra jest świetna i oferuje graczom ponad dziesięć środowisk gry, w tym Trójkąt Bermudzki, Wyspy Monster i Obszar 51.

Każde z tych środowisk oferuje graczom mnóstwo drop-offów, skoków i tajnych przejść do nawigacji. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy ponad dwudziestu łodzi. Łodzie stają się mocniejsze w miarę postępów, a także można je do pewnego stopnia dostosować za pomocą serii skórek.

racing_games_hydro_thunder_2

Hydro Thunder ma sprawny system kontroli, a tory wyścigowe są bardzo trudne. Gra oferuje cztery tryby wyścigowe, które obejmują:

  • Mistrzostwa — rywalizujesz z 15 łodziami w serii wydarzeń mieszanych
  • Gauntlet — wyścigi łodzi czasowych z eksplodującymi beczkami rozmieszczonymi wokół trasy
  • Ring Master — wyścigi bram, w których moc turbo jest zwiększona przez liczbę bramek, które pomyślnie przejdziesz.
  • Wyścigi — ścigasz się z piętnastoma skomputeryzowanymi przeciwnikami.

Hydro Thunder ma wiele do zaoferowania i oferuje wyjątkowe funkcje, których możesz nie znaleźć w żadnej innej grze. Jednak gra nie jest darmowa i musisz ją kupić za 9,99 USD, chociaż istnieje bezpłatny okres próbny, który pomoże Ci ustalić, czy warto zainwestować.

Uzyskaj Hydro Thunder Hurricane

Wyścigi CSR

racing_games_csr_racing

CSR Racing powoli stał się jednym z najpopularniejszych tytułów na rynku. Gra rozgrywana jest z widoku profilu i umożliwia uczestnictwo w zaciętych wyścigach ulicznych w mieście. Będziesz musiał wybierać spośród ponad 90 licencjonowanych samochodów, każdy z dostosowywalnym wyglądem i ulepszeniami dostępnymi w garażu gry.

Gra ma 4 tryby rozgrywki, w tym: wyścigi dla wielu graczy, w których rzucasz wyzwanie innym kierowcom, wyścigi drabinowe, w których mierzysz się z wydarzeniami wieloetapowymi, bitwy załogi, w których rywalizujesz z pięcioma rodzinami wyścigów, oraz wyścigi regulaminowe, w których rywalizujesz z losowo wybranymi przeciwnikami.

racing_games_csr_racing 2Wygrywając wyścigi, zarabiasz pieniądze, które możesz wykorzystać na ulepszenie istniejącej floty lub zakup nowych samochodów. Ulepszenia obejmują ulepszenia turbodoładowania, silnika, przekładni, opon i nadwozia. Możesz także zmienić farbę, aby dopasować ją do własnych preferencji, a także dostosować tablicę rejestracyjną.

Wyścigi CSR są łatwe do grania. Po ustawieniu silnika na maksymalny poziom przed rozpoczęciem wyścigu przyspieszenie staje się automatyczne. Twoim zadaniem będzie zmiana biegów tylko w odpowiednim czasie, aby utrzymać płynne przyspieszenie. Gra jest darmowa, ale zawiera przedmioty, które można kupić za prawdziwe pieniądze.

Pobierz CSR Racing

CarX Drift Racing

racing_games_carx

Być może widziałeś w filmach, jak „szaleni” kierowcy huśtają się na ostrych zakrętach i używają hamulców ręcznych, aż samochód pali gumy. Jeśli potrzebujesz gry, która potrafi dokładnie to zrobić, to CarX Drift Racing jest tym, czego szukasz.

Co wiecej? Możesz nawet dostosować swoją jazdę i zmienić kolor dymu z jazdy — coś, czego te gwiazdy filmowe w rzeczywistości nigdy nie będą w stanie zrobić, więc jesteś o krok do przodu. CarX Drift Racing ma serię klasycznych samochodów do wyboru, takich jak samochody muscle, coupe i tory pickup dla tych, którzy wolą coś większego.

racing_games_carx_drift

Pokochasz fizykę kół i mechanikę jazdy zastosowaną w tej grze. Istnieje nieskończona liczba elementów sterujących, które można dostosować do swojego stylu jazdy. Możesz włączać i wyłączać układ wspomagania kierownicy i hamulca według własnego uznania. Możesz także dostosować ustawienia grafiki, aby uzyskać realistyczne wrażenia. Co najlepsze, gra jest dostępna za darmo, więc wystarczy kliknąć poniższy link do pobrania i w ciągu minuty przekształcić swój komputer w pole wyścigowe.

Pobierz CarX Drift Racing

TrackMania 2: Canyon

gry wyścigowe - kanion Trackmania

TrackMania 2 oferuje niesamowity sprint otwierający, którego możesz nie znaleźć w żadnej innej grze. Zaczyna się od jednego samochodu na bloku startowym, ale gdy liczenie osiąga zero, wtedy zdajesz sobie sprawę, że masz 20 samochodów do rywalizacji.

Niegrzeczny teren, gwałtowne zakręty, wyjście w samobójcze spadki i wiele innych niespodzianek sprawi, że twoja rasa będzie nie do zniesienia. Ale jesteś do tego przygotowany, więc kiedy inni popełniają błędy, udasz się prosto do tunelu i ujścia góry.

Dowiesz się, że typowy wyścig nie kończy się na linii mety, ale w bardzo katastrofalnym środowisku, w którym samochody podskakują na tobie. Niemożliwe skoki, zamiatanie beczek i platformy pływające wyróżniają serię TrackMania na tle innych wyścigów arkadowych.

racing_games_trackmania_canyon

Rywalizacja jest zacięta i fanatyczna. Wyścig może szybko przekształcić się w zabawną scenę nieprzewidzianego zakrętu lub nieudanych skoków. Możesz spędzić godziny, nie zauważając, ponieważ teren i konkurencja, z którą się zmierzysz, nie pozwoli Ci oderwać oczu od ekranu nawet na sekundę.

Pobierz TrackMania 2 Canyon 

City Racing 3D

City Racing 3D charakteryzuje się nie tylko wspaniałą grafiką, ale także niewielkim rozmiarem zaledwie 46 MB. Gra jest napędzana przez samodzielnie opracowany silnik 3D i Real Physics. Możesz wybierać spośród wielu wysokiej klasy samochodów i ścigać się w najpiękniejszych miastach świata, takich jak Paryż, Tokio, Chicago, Londyn i wiele innych.

racing_games_city_racing_3d

Możesz także ścigać się we wszystkich stylach, od których chcesz, od klasycznego, od 1 do 1, po eliminacje ze wspaniałą grafiką 3D i prawdziwymi scenami. Gra oferuje także szeroki wybór trybów aparatu i elementów sterujących, dzięki czemu można je dostosować do stylu jazdy.

Pobierz City Racing 3D 

Wniosek

Gry wyścigowe to świetny sposób na zabicie czasu, a duże ekrany naszych urządzeń z systemem Windows 10 zwiększają ich wartość rozrywkową. Istnieje wiele gier wyścigowych, a ponieważ nie mogliśmy zmieścić ich wszystkich w jednym podsumowaniu, wybraliśmy tylko najwyżej ocenione. Więc jeśli przegapiłeś swój ulubiony z powyższej listy, zabrzmi w sekcji komentarzy poniżej, a my zobaczymy, jak dobrze pasuje do listy.

Link do głównej publikacji