Zarządzaj swoją kolekcją Lego w Windows 8, 10 z aplikacją Brick

Istnieje wielu fanów LEGO, zarówno młodych, jak i dorosłych, którzy szukają niezawodnych aplikacji LEGO do użytku na urządzeniach z systemem Windows 8. Niestety, nie ma zbyt wielu takich aplikacji, ale Brick jest jedną z nich. Poniżej omówimy jego szczegóły.
LEGO Windows Collection w aplikacji LEGO
W Windows 8 nie ma oficjalnej aplikacji LEGO, jeśli mogę to powiedzieć, ale są takie, które mają świetne opcje, które mogą służyć jako zamienniki. Jedną z takich aplikacji jest Brick Collection na Windows 8, Windows 8.1 i Windows RT. Ostatnio podzieliliśmy się również z tobą faktem, że robotami LEGO Mindstorms EV3 można sterować z systemu Windows 8.1, jeśli się zastanawiasz.

Jedyna aplikacja, której potrzebujesz, aby doskonale zarządzać swoją kolekcją Lego! Kolekcja Brick umożliwia łatwe dodawanie zestawów Lego, części, minifigurek, akcesoriów, książek i katalogu do kolekcji i utrzymanie porządku. Wszystkie dane są automatycznie synchronizowane na wszystkich urządzeniach, w tym komputerach z systemem Windows, tabletach i telefonach. Gotowy do rozpoczęcia budowy?

Czytaj także: Gra Windows 8 Despicable Me: Minion Rush wydana w sklepie Windows Store

Wszystkie części LEGO w jednym miejscu

Aplikacja Brick jest bezpłatna, ale w środku są reklamy, więc możesz kupić pełną wersję, aby się ich pozbyć. Korzystając z aplikacji, możesz wyszukać dowolny zestaw LEGO, część, minifig, akcesoria, książkę lub katalog i łatwo dodać go do swojej kolekcji. Istnieje również opcja zarządzania liczbą brakujących elementów, a także pobierania instrukcji budowania. Ponadto istnieje wiele opcji dostosowywania, takich jak obraz tła, krycie, kolor tekstu, kolor akcentu i inne.

Aplikacja Brick zawiera pełną bazę danych wszystkich produktów Lego, a dane są synchronizowane na wszystkich urządzeniach. Możesz pobrać instrukcje budowania LEGO, aby je ustawić, a także możesz udostępniać statystyki LEGO w sieciach społecznościowych. Fajną funkcją, którą docenią miłośnicy LEGO, jest możliwość śledzenia brakujących elementów LEGO. Wiemy, jak łatwo mogą się zgubić… Pobierz Brick Collection, klikając poniższy link.

Pobierz LEGO Brick Collection na Windows 8

Link do głównej publikacji