Pobierz aplikację Bank of America Windows 10, 8, aby śledzić swoje transakcje

Bank of America jest jednym z największych banków w Stanach Zjednoczonych. Aby pokazać, że zależy im na użytkownikach systemu Windows 10, 8, wydali świetną aplikację dla systemu Windows 10, 8.

Bank of America to jedna z pierwszych aplikacji Windows 10, 8, które zostały wydane po udostępnieniu systemów operacyjnych Windows 10, 8. W ramach naszej serii „czeków”, w których sprawdzaliśmy losowe, ale godne uwagi aplikacje na Windows 10, 8, dokonujemy teraz krótkiej recenzji aplikacji Bank of America na Windows 10, 8.

Podczas pierwszego otwarcia zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na Umowę licencyjną użytkownika końcowego, a jeśli zamierzasz wykonać pewne wrażliwe operacje finansowe, być może zechcesz ją przeczytać. Aby móc w pełni korzystać z aplikacji, musisz zalogować się na swoje konto. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, musisz zarejestrować się w programie bankowości mobilnej i internetowej Bank of America.

Aplikacja Bank of America na Windows 10

W aplikacji Bank of America Windows 10, 8 możesz wykonywać następujące czynności:

  • Dokonaj mobilnej wpłaty czekowej na swoje konto Bank of America
  • Wysyłaj pieniądze ze swojego konta e-mailem lub telefonem komórkowym
  • Znajdź BankAmeriDeals
  • Otrzymuj powiadomienia w aplikacji Bank of America Windows 10, 8 i aktualizacje na żywo dotyczące ważnych operacji finansowych
  • Sprawdź saldo konta Bank of America
  • Płać różne rachunki
  • Znajdź bankomaty i centra bankowe Bank of America

[AKTUALIZACJA] Bank of America otrzymał niedawno szereg nowych funkcji i ulepszeń, które dają użytkownikom dostęp do szeregu nowych działań finansowych. Na przykład możesz teraz wyświetlić szczegóły kredytu hipotecznego, a także informacje o automatycznej pożyczce. Możesz również uzyskać zwrot gotówki za pomocą BankAmeriDeals, gdy Twoje karty kredytowe / debetowe Bank of America kwalifikują się do tego rodzaju transakcji.

Aplikacja jest bardzo bezpieczna. Na przykład jeśli podejrzewasz, że na Twojej karcie występuje nieuczciwa działalność, aplikacja ją zablokuje, a otrzymasz powiadomienie w celu zweryfikowania transakcji.

Jeśli nie zarejestrowałeś się w programie bankowości mobilnej i internetowej Bank of America, ta aplikacja jest całkiem bezużyteczna. Przed użyciem Bank of America na Windows 10, 8 upewnij się, że to robisz.

Pobierz aplikację Bank of America na Windows 10, 8

Link do głównej publikacji