Zabijanie zombie w najlepszym wydaniu: Judge Dredd vs. Zombies dla Windows

Większość z was widziała film Dredd do tej pory, a jeśli nie, gorąco polecam. Film odniósł tak duży sukces, że twórcy gier zaczęli go dostosowywać. Jedną z takich adaptacji jest ta, na którą dzisiaj patrzymy.

Sędzia Dredd vs. Zombies jest bezpłatny Windows 8, Windows 10, i szczerze mówiąc, jest to jedna z najlepszych gier, jakie do tej pory widziałem. Uważam to za bardzo zabawne, a jego zabijanie zombie jest niesamowite. Rzućmy okiem na grę

Sędzia Dredd vs. Zombies — wrażenia z gry

Kiedy po raz pierwszy zetknąłem się z tą grą, nie miałem zbyt wielu nadziei, ale wygląda na to, że bardzo się myliłem i bardzo ją lubiłem, kiedy ją testowałem. Na początek grafika wygląda całkiem nieźle jak na mobilną strzelankę, chociaż widziałem lepiej, ale i tak jest całkiem niezła.

judge-dredd-vs-zombies-windows-8-game-review

Rozgrywka jest bardzo intensywna, podobnie jak we wszystkich grach zombie, a po kilku poziomach będziesz mieć hordy zombie przychodzące z każdego kierunku. Ten aspekt jest bardziej widoczny w rozgrywce na arenie, gdzie masz dużą liczbę zombie i niewiele czasu na ich zabicie. Rozgrywka na arenie jest odrębna od zwykłego trybu fabularnego, funkcji, której gry mobilne nie miały w przeszłości.

Tryb fabularny składa się z różnych poziomów w całym laboratorium, głównym celem gracza jest oczyszczenie wszystkich zombie poprzez poruszanie się po każdym pokoju i zabicie ich. Istnieją trzy rodzaje zombie (z tego, co mogę powiedzieć) zwykłe będą próbowały zbliżyć się do ciebie i zjeść cię, skoczkowie są jak zwykli, ale mają skaczący atak, a duże uderzą cię i jeśli zostaną zabite w pobliżu będą eksplodować i zabić również ciebie.

judge-dredd-vs-zombies-windows-8-game-review-2

W grze najbardziej podobały mi się funkcje gracza. Od różnych stylów gry, przez różne bronie, które można ulepszać, po materiały eksploatacyjne do każdej misji. Ten poziom szczegółowości rzadko (jeśli w ogóle) był widoczny w grach mobilnych. Kolejną ciekawą funkcją jest tryb gry PSI, w którym wysyłasz swojego gracza do rozwiązywania różnych przestępstw i otrzymywania nagród w grze.

judge-dredd-vs-zombies-windows-8-game-review-3

Gra została opracowana z myślą o urządzeniach z ekranem dotykowym, ale po graniu na zwykłej klawiaturze odczułem, że jest to bardzo przyjemne, chociaż po zaatakowaniu przez zombie kamera przybliża gracza i bardzo trudno jest potem coś zrobić. Poza tym, Judge Dredd vs. Zombies kontroluje bardzo dobrze, jest bardzo responsywny i chociaż funkcja automatycznego celowania pomaga, czasami może być dość ciężko.

judge-dredd-vs-zombies-windows-8-game-review-4

Nie chcę psuć więcej gry tym, którzy chcą ją wypróbować, ale powiem to: jeśli lubisz strzelanki i chcesz świetną na swoje urządzenie mobilne, wypróbuj tę grę! Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych mobilnych strzelanek, jakie widziałem! Bogata zawartość, trzy style gry, wiele aktualizacji i wiele więcej sprawiają, że jest to gra obowiązkowa dla użytkowników Windows 8 i Windows 10.

Pobieranie Sędzia Dredd vs. Zombies dla Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji