Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Valentine Photos

Walentynki są tuż za rogiem, a jeśli szukasz aplikacji do świętowania tego magicznego dnia na tablecie z Windows 8, musisz rzucić okiem na Valentine Photos. Znajdź poniżej więcej szczegółów na ten temat.
Windows 8 Valentine App
Podobnie jak w Boże Narodzenie, wiele osób nie ma pojęcia, jakie jest prawdziwe pochodzenie wakacji; i tak jest w przypadku Walentynki. W całej historii obchodzono je w wielu krajach jako święto, kiedy promowana jest miłość i musisz zrobić coś specjalnego dla ukochanej osoby. W większości sytuacji obowiązkiem chłopca jest okazywanie swojej miłości, ale nie będziemy tego teraz robić…

Czytaj także: Bądź lepszym kochankiem: najlepsze aplikacje Kamasutra dla systemu Windows 8 do wypróbowania

Przeglądaj zdjęcia Valentine na tablecie z Windows 8

Dzień Świętego Walentego, znany również jako Walentynki lub Święto Świętego Walentego, obchodzony jest 14 lutego każdego roku. Jest obchodzony w wielu krajach na całym świecie, choć w większości z nich pozostaje dniem roboczym. Ta aplikacja zawiera listę zdjęć o Valentine na całym świecie.

Aplikacja Valentine Photos na Windows 8 jest bardzo prosta i łatwa w użyciu. Po prostu zbiera z sieci społecznościowych jak najwięcej zdjęć, które są w jakiś sposób związane z nadchodzącymi wakacjami. W aplikacji nie podoba mi się to, że istnieje wiele obrazów o niskiej rozdzielczości, ale mam nadzieję, że zajmie się tym w przyszłości aktualizacja i będą wyświetlane tylko obrazy o wysokiej jakości.

Pobierz aplikację Valentine Photos na Windows 8

Link do głównej publikacji