Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Wheel of Fortune

Wheel of Fortune to bardzo popularna gra na wszelkiego rodzaju platformach, zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. Teraz gra została wydana w sklepie Windows Store dla użytkowników systemu Windows 8 przez Sony. Poniżej znajduje się więcej szczegółów.
koło fortuny 8
Sony wydało niedawno bardzo popularną grę Wheel of Fortune w Windows Store dla użytkowników Windows 8. Możesz w to nie wierzyć, ale ta gra ma cztery dekady, więc udało jej się zdobyć wielu zwolenników i miłośników. Istnieje ponad 1000 łamigłówek, w które możesz grać jako pojedynczy gracz lub dołączyć do znajomych i rodziny w trybie wieloosobowym.

Czytaj także: Zagraj w Backgammon w Windows 8: Five Best Apps

Świętuj ponad 30 lat gry Wheel of Fortune — to nowa odsłona amerykańskiego teleturnieju nr 1, więcej zabawy i łatwiejszej gry niż kiedykolwiek wcześniej! Podejdź do koła i przeżyj bogate doświadczenie Wheel of Fortune. Dzięki ponad 1000 łamigłówek pisarzy programów i różnorodnym trybom rozgrywki poczujesz się jak prawdziwy zawodnik. Wheel of Fortune jest dostępny dla wszystkich urządzeń Win 8 i został specjalnie zaprojektowany dla komputerów osobistych All-in-One, które obsługują jednocześnie wiele punktów dotykowych na ekranie.

Ci z was, którzy mają następujące urządzenia z systemem Windows 8 — Dell XPS 18, Sony Tap 20, Sony Tap 21, HP Rove, Lenovo Horizon i Acer Rio, powinni wiedzieć, że możesz osobiście wyzwać swoich znajomych na podzielonym ekranie tryb. Do gry dołączono także wciągający tryb „Spin Solo” dla jednego gracza, który pokaże 30 lat historii Wheel of Fortune. Więc na co czekasz? Zacznij wirować

Pobierz Wheel of Fortune na Windows 8

Link do głównej publikacji