Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Stickman 2D Evolution

Ponad rok temu udostępniliśmy wam aplikację Windows 8, której można użyć do stworzenia historii z Stickmanem w Windows 8. Teraz odkryliśmy nową Stickman 2D Evolution, o której będziemy mówić poniżej.
gra stickman systemu Windows 8
Dowiedzieliśmy się o Stickman 2D: Evolution Windows 8 gra kiedy Microsoft wprowadzi najnowsze oferty Red Strip. Gra jest obecnie dostępna za jedyne 1,49 USD, ale jej cena wzrośnie po zakończeniu tymczasowej promocji. Gra jest zaliczana do kategorii Arcade i ma rozmiar nieco ponad 60 MB, więc będzie łagodny dla twojego magazynu.

Czytaj także: Fantastic Farm to fajna gra dla systemu Windows 8

Wydano najlepszą grę Stickman dla systemu Windows 8

Magia rysowania stickman ożyła na ekranie! W Stickman 2D: Evolution losujesz każdego stickmana, który wysyłasz do bitwy. To, jak dobrze rysujesz, decyduje o tym, jak zdrowy jest twój stickman. Następnie wysyłasz ich, aby przechwytywali różnorodne cele, takie jak wieże strażnicze i bonusy wioskowe, a ich ostatecznym celem jest wygrana każdej bitwy i przejście do następnej Ery ewolucji stickman.

ewolucja stickman systemu Windows 8Stickman 2D: Evolution przenosi klasyczną grę rysunkową Stickman na urządzenia z systemem Windows 8. Gra jest dość interaktywna, a jakość twojego losowania decyduje o wyniku bitwy. Twoim ostatnim zadaniem jest przejście do następnej Ery ewolucji twojego stickmana. Jeśli nie przeczytałeś, aby zapłacić całą cenę, możesz wybrać bezpłatną wersję próbną, aby sprawdzić, czy gra jest naprawdę świetna.

Gra ma wiele funkcji, takich jak różne typy Stickman, od prehistorycznego jaskiniowca po nowoczesną piechotę rakietową; możliwość korzystania z gry za pomocą dotyku i pulpitu; cztery epoki: epoka kamienia, epoka żelaza, renesans i epoka nowożytna; Tryb Endless Stickmen, dodatkowe poziomy „Challenge” i tryb „Insane”.

Pobierz grę Stickman 2D: Evolution na Windows 8

Link do głównej publikacji