Windows 8, 10 Kontrola aplikacji: Fruit Ninja, popularna gra

Po przejrzeniu dziesiątek aplikacji dla systemu Windows 8, zdałem sobie sprawę, że przegapiłem bardzo popularną — Fruit Ninja. Wiele osób wciąż zastanawia się, czy w sklepie Windows Store dostępna jest oficjalna gra Fruit Ninja. Dajemy mu krótką recenzję wraz z opisem funkcji
Windows 8 owoców ninja
Moja żona uwielbia Fruit Ninja, jest to jej ulubiona gra, a kiedy tylko ma wolną chwilę, chwyta mój tablet z Windows 8 i zaczyna na nim grać w Fruit Ninja. Grałem na laptopie równie dobrze, a moja mysz była równie dobrym narzędziem, jak palec. Oczywiście nic nie może równać się z zabawą podczas interakcji z ekranem dotykowym, ale przynajmniej wiesz, że można go również odtwarzać na urządzeniu z systemem Windows 8.

Czytaj także: Najlepsze gry Windows RT do grania

Popularna gra Fruit Ninja jest przyjemna na tablecie z Windows 8

Przecinaj ekran, by rozkoszować się i rozpryskiwać owoce jak prawdziwy wojownik ninja. Uważaj na bomby — są wybuchowe w dotyku i szybko zakończą Twoją soczystą przygodę! Fruit Ninja zawiera klasykę, zen i niesamowity tryb zręcznościowy! Twój sukces zadowoli również mądrego ninja Sensei, który będzie towarzyszył twojej podróży mądrymi słowami i zabawnymi faktami owocowymi. Fruit Ninja to najbardziej niechlujna i najbardziej satysfakcjonująca gra owocowa!

owocowe okna ninja 8Ci, którzy grali w Fruit Ninja na Androida i iOS, przekonają się, że wersja systemu Windows 8 jest dokładną kopią oryginalnej gry. Tak jak zawsze, wyrzeźbiaj, rozpryskuj i stosy kolorowych owoców. Możesz wybrać jeden z trzech różnych trybów gry: Classic, Arcade i Zen. Możesz także spersonalizować swoje wrażenia z gry za pomocą odblokowywanej broni i tła. Gra kosztuje 1,99 USD, ale dostępna jest wersja próbna, aby sprawdzić, czy wydaje Ci się kusząca.

Pobierz Fruit Ninja na Windows 8

Link do głównej publikacji