Najlepsze konsole do gier dla systemu Windows 10 do dzisiaj

Jeśli szukasz wciągających wrażeń z grania w podróży, konsola do gier dla systemu Windows 10 jest idealnym wyborem. Jeśli podoba Ci się pomysł wygodnego grania w ulubione gry na małym urządzeniu przenośnym i używasz tych samych elementów sterujących, jakie są dostępne na konsolach, to dobrze trafiłeś.

W tym artykule wymienimy najlepsze konsole do gier Windows 10 obecnie dostępne na rynku.

Najlepsze konsole do gier Windows 10

Konsola do gier PGS Windows 10

Konsola do gier PGS to tak naprawdę mały potwór. To przenośne urządzenie do gier może grać w ulubione gry na PC w rozdzielczości 1440p, działa w systemie Windows 10, obsługuje gry Steam i oferuje 8 GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności 128 GB.

To małe urządzenie ma tylko 1,5 cm grubości i jest wystarczająco małe, aby zmieścić się w kieszeni. Jest zasilany czterordzeniowym procesorem Intel Atom X7 Z8750, z 4 rdzeniami pracującymi na 2,4 GHz. PGS LAB z dumą stwierdza, że ​​to urządzenie jest najpotężniejszą przenośną konsolą do gier na świecie.

Dzięki funkcji automatycznej regulacji wydajności konsola do gier ustala optymalne zużycie energii w trakcie grania. W ten sposób zużycie baterii jest ograniczone do minimum.

Kolejną interesującą funkcją jest adaptacyjny układ chłodzenia. Gdy procesor przechodzi w tryb wysokiej wydajności, zaczyna działać niewielki wentylator chłodzący, tworząc kopię zapasową miedzianego radiatora. Dzięki tej innowacji procesor i GPU mogą pracować odpowiednio przy 2,4 GHz i 600 MHz.

Inne funkcje obejmują:

 • Wyświetlacz FHD 1920 × 1080 zapewnia wyraźne i ostre obrazy
 • Technologia IPS zapewnia doskonałe oddawanie barw
 • Szeroki kąt widzenia
 • Obsługa trybu SHD.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź wideo poniżej:

Przenośna konsola do gier PGS jest dostępna w trzech różnych wersjach:

 • Konsola do gier PGS Hardcore
 • Konsola do gier PGS Hardcore Titanium
 • Konsola do gier PGS Lite.

Możesz kupić przenośną konsolę do gier PGS w cenie od 259 do 599 USD od PGS LAB.

Konsola do gier GPD Win

Ta konsola do gier jest ultraprzenośna, możesz po prostu włożyć ją do kieszeni i grać w swoje ulubione gry, gdziekolwiek jesteś. Urządzenie ma 5,5-calowy ekran dotykowy, który obsługuje 1280 x 720 pikseli i jest zasilany przez 64-bitowy czterordzeniowy procesor Intel Atom X7 Z8700 64 GHz, który może osiągnąć 2,4 GHz.

Jeśli chodzi o przechowywanie, możesz użyć 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci ROM. Jeśli chcesz zwiększyć przestrzeń dyskową, zawsze możesz dodać kompatybilną kartę o pojemności do 128 GB.

Urządzenia obsługują połączenia Bluetooth, umożliwiając dodanie myszy, synchronizację głośników Bluetooth i innych urządzeń peryferyjnych.

Inne funkcje obejmują:

 • Szybkie ładowanie przez port USB typu C.
 • Obsługa przełączników myszy / tagów
 • Kompaktowy korpus o metalicznym odczuciu
 • Obsługa emulatorów i gier komputerowych.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź wideo poniżej:

Możesz kupić konsolę do gier GPD dla systemu Windows 10 za 359 USD od AliExpress.

Konsola do gier SMACH Z.

Chociaż konsola do gier SMACH Z wciąż trwa, uważamy, że zasługuje na miejsce na naszej liście. Ta przenośna konsola do gier jest wystarczająco potężna, aby grać w prawie każdą grę na Steam: Portal 2, DOTA, Left 4 Dead 2, Civilization V, Borderlands 2, The Witcher 2, jak to nazywasz.

Urządzenie zapewnia ponad 5 godzin pracy na baterii. Jednocześnie jest wysoce konfigurowalny, a każdy będzie mógł tworzyć własne niestandardowe schematy kontroli.

Układ przycisków będzie wykorzystywał dwa dotykowe panele dotykowe, klikalny joystick, 4 przyciski akcji, 4 przyciski spustu i 2 dodatkowe przyciski akcji z tyłu z tyłu.

Testy porównawcze potwierdziły, że konsola do gier SMACH Z jest w stanie opracować od 35 do 40 klatek na sekundę dla zainstalowanych na niej gier.

Konsola do gier SMACH Z znajduje się obecnie na liście Kickstarter. Cena za ostateczne uruchomienie wyniesie 350 USD.

Sprawdź poniższy film, aby zobaczyć go w akcji:

Tutaj zakończymy naszą listę. Jeśli korzystałeś z któregokolwiek z urządzeń wymienionych poniżej, powiedz nam więcej o swoich wrażeniach w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji