Sprawdzanie aplikacji w systemie Windows 8, 10: Grepolis, popularna gra MMO

W ramach naszej serii Windows 8 App Check tym razem wybieramy się na popularną grę MMO Grepolis, która ma miliony użytkowników na całym świecie. Przeglądamy jego główne funkcje i to, jak może wydawać się atrakcyjne dla użytkowników tabletów z systemem Windows 8.
Grepolis Windows 8
Grałem w Grepolis od dłuższego czasu, ponieważ jest to kolejna wciągająca gra MMO firmy InnoGames. To ta sama firma, która stworzyła TribalWars, ale wciąż czekamy na oficjalną aplikację dla użytkowników Windows 8 na tę udaną grę. Jeśli chodzi o Grepolis, aplikacja jest wykonywana po mistrzowsku, a gracze narzekają na jej działanie systemu Windows 8 jako gry aplikacji.

Darmowa gra na przeglądarkę Grepolis pozwala tworzyć starożytną Grecję dokładnie tak, jak chcesz. Zawieraj potężne sojusze z innymi graczami i wykorzystuj moce greckich bogów Zeusa, Posejdona, Hery, Ateny i Hadesu na swoją korzyść. Rekrutuj armie na wodzie i lądzie i twórz mityczne jednostki, takie jak Hydra, Pegaz i Mantikora. Zbuduj unikalne cuda świata, aby pomóc Ci zostać władcą świata Grepolis!

Grepolis to darmowa MMO strategii, która trafiła do użytkowników systemu Windows 8, a spośród ponad 18 milionów graczy na całym świecie z pewnością znajdzie się wśród nich spora liczba użytkowników systemu Windows 8 lub Windows 8.1, którzy znajdą premierę w sklep Windows Store jest mile widziany.

Niesamowita gra MMO dla systemu Windows 8

Aplikacja Grepolis na Windows 8Jak dobrze wiesz, grę rozpoczyna się w Grepolis z jednym miastem, które powoli ewoluuje w potężne imperium. Pozyskujesz zasoby i handlujesz z innymi miastami, aby się rozwijać i badać 30 innowacyjnych technologii oraz budować 13 unikalnych budynków. I chłopcze, wyglądający niesamowicie na tablecie z Windows 8, możesz mieć moje słowo na to!

Tu jest starożytna Grecja, więc bogowie są tutaj, aby pomóc ci z ich zaklęciami. Ale musisz także walczyć, abyś mógł stworzyć 26 unikalnych jednostek armii, które wykorzystasz do walki w sojuszach z innymi prawdziwymi graczami. Niesamowite jest to, że aplikacja Windows 8 obsługuje także gry w chmurze. Jeśli chcesz rozpocząć budowę swojego imperium, pobierz aplikację, klikając poniższy link.

Link do głównej publikacji