Jakiego oprogramowania kortów tenisowych należy użyć do automatyzacji procesu rezerwacji?

Zarządzanie klubem tenisowym może być zniechęcającym zadaniem, ponieważ musisz konsekwentnie podejmować wysiłki, aby utrzymać kort tenisowy w warunkach gry, ponieważ może to mieć długoterminowe konsekwencje, jeśli nie zostanie prawidłowo wdrożony. Chociaż nie ma oprogramowania do zmniejszenia obciążenia związanego z konserwacją, oprogramowanie do rezerwacji kortów tenisowych może z pewnością pomóc w dbaniu o proces rezerwacji poprzez automatyzację rezerwacji i płatności online.

Oprogramowanie kortów tenisowych to kompleksowe narzędzie do zarządzania, które pomaga zredukować liczbę pracowników do zadań administracyjnych. Te rozwiązania programowe są zwykle oparte na chmurze, a także umożliwiają dostosowanie witryny za pomocą łatwych w użyciu wtyczek, formularzy kontaktowych, systemu powiadomień i innych.

Prawie wszystkie główne kluby tenisowe używają oprogramowania klubu tenisowego do dokonywania rezerwacji, pobierania płatności, utrzymywania harmonogramu i wyświetlania ofert promocyjnych online. Jeśli członkowie klubu zdecydują się na otrzymywanie powiadomień o aktualizacjach i ofertach promocyjnych, możesz wysłać przyszłe aktualizacje do wszystkich członków klubu jednym kliknięciem.

Rzeczy do rozważenia w oprogramowaniu do rezerwacji kortów tenisowych

 • Łatwy w użyciu responsywny interfejs użytkownika
 • Możliwość dokonywania rezerwacji online
 • Łatwa integracja systemu przetwarzania płatności
 • Kreator stron internetowych do tworzenia szybko reagujących witryn i stron
 • Wydajny system komunikacji z automatycznymi fakturami, e-mailami i nowymi aktualizacjami
 • Dostęp do bazy danych użytkownika za pomocą jednego kliknięcia (adres, nazwa, numer kontaktowy itp.)
 • Raport Analytics oparty na interakcji użytkownika, danych demograficznych i urządzeniach

Funkcje te są zwykle oferowane przez oprogramowanie do zarządzania biznesem / członkostwem i współpracują z wszelkiego rodzaju firmami internetowymi. Dziś przyjrzymy się niektórym rozwiązaniom do zarządzania biznesem, aby znaleźć najlepsze oprogramowanie do rezerwacji kortów tenisowych, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

Oprogramowanie Tennis Court do automatyzacji procesu rezerwacji

1

Omnify (zalecane)

Omnify Tennis Booking Software

 • 7 dniowy bezpłatny okres próbny
 • Ceny zaczynają się od 19 USD / mc
 • Brak opłaty instalacyjnej
 • Obsługuje iOS / Android / Web
 • Integracja PayPal i Stipe Payment

Omnify to oparte na chmurze rozwiązanie do zarządzania biznesem, które oferuje harmonogramy i rezerwacje dla klubów tenisowych i innych firm. Zapewnia zarządzanie personelem, rozwiązania rozliczeniowe, a także jest zintegrowany z rozwiązaniem CRM (Customer Relationship Managemen).

Po instalacji administrator może zarządzać witryną z panelu administracyjnego. Możesz łatwo zarządzać i planować wydarzenia. Omnify oferuje członkom opcję płatności cyklicznych, system zarządzania subskrypcją do śledzenia zakupionych pakietów, który może być również wykorzystywany jako moduł testowy A / B do analizy trendów wśród klientów.

Wbudowany konstruktor stron internetowych pozwala stworzyć wysoce responsywną stronę z przyjaznymi dla użytkownika stronami kasowymi. Omnify oferuje aplikację mobilną dla użytkowników Androida i iOS. Użytkownicy mogą zintegrować firmę z Stripe lub PayPal jako system przetwarzania płatności.

 • Pobierz teraz Omnify na oficjalnej stronie internetowej

Omnify to ogólnie dobre rozwiązanie do zarządzania przedsiębiorstwem. Jest jednak kilka rzeczy, które Omnify może ulepszyć, w tym lepszy interfejs użytkownika dla niestandardowych stron kasy z dodatkowymi szczegółami, a także więcej filmów szkoleniowych dla lepszego zrozumienia oprogramowania.

 • Przeczytaj także: 6 najlepszych programów lojalnościowych do wykorzystania w 2018 roku

2)

Fons (sugerowane)

Oprogramowanie do rezerwacji kortów tenisowych

 • 14-dniowy bezpłatny okres próbny
 • Ceny zaczynają się od 9,95 USD / mc / za personel
 • Bez limitu liczby klientów w dowolnym planie
 • Bez instalacji za darmo
 • Obsługuje iOS / Android / Web
 • Rozliczenia są obsługiwane przez Fons

Fons jest także chmurową platformą do planowania i rozliczeń, która może skutecznie działać jako oprogramowanie do rezerwacji kortów tenisowych. Fons daje swoim klientom unikalny link, który można udostępnić klientom w celu umawiania spotkań i płatności itp.

W przeciwieństwie do Omnify, Fons obsługuje sam proces płatności i fakturowania. Proces zwrotu jest obsługiwany przez Fons w przypadku anulowania na czas, podczas gdy klient może również wybrać opcję ręcznego przetworzenia zwrotu w razie potrzeby. Użytkownicy mogą również zdecydować się na płatność cykliczną, która zwykle ma miejsce w przypadku zajęć z tenisa i meczów, i eliminuje problemy z wysyłaniem niekończących się przypomnień o płatności.

Możesz ustawić własne okno zasad anulowania od 24 godzin do 48 godzin, dodać więcej pracowników, ustawić godziny pracy i dostępność, ustawić harmonogramy, aby każdy uczeń / członek mógł sprawdzić harmonogram online i wysłać dostosowane zaproszenia z Twoim logo.

 • Pobierz teraz Fons z oficjalnej strony internetowej

Fons działa na urządzeniach mobilnych, w tym na Androidzie i iOS, i oferuje internetowy interfejs użytkownika dla użytkowników komputerów PC.
Informacje zwrotne od obsługi klienta są dobre, ale oprogramowanie obejmuje krzywą uczenia się dla osób bez wiedzy technicznej, które można ulepszyć dzięki lepszemu interfejsowi użytkownika i większej liczbie filmów instruktażowych.

— POWIĄZANE: 4 oprogramowanie do edycji wideo z piłką nożną, aby podświetlić wszystkie szczegóły meczu

3)

Skedda

 • Darmowe oprogramowanie do rezerwacji kortów tenisowych
 • Integracja z niestandardowymi stronami internetowymi
 • Opcjonalne dodatki Zaczyna się od 29 USD
 • Integracja z aplikacjami innych firm, takimi jak Zapier i iCalender (kosztuje 19 USD)
 • Integracja z paskiem dla płatności i fakturowania (kosztuje 19 USD)
 • 30-dniowe wersje próbne wszystkich dodatków i opcjonalnych funkcji

Skedda to jedyne w swoim rodzaju oprogramowanie do rezerwacji kortów tenisowych, które nie kosztuje nic do skonfigurowania. Jest to rozwiązanie oparte na chmurze i działa dobrze z wszelkiego rodzaju urządzeniami z dostępem do Internetu. Istnieje funkcja MultiUser do współpracy z innymi użytkownikami Skedda.

Skedda oferuje członkom klubu rezerwację i rezerwację online. Użytkownik może zarezerwować kort tenisowy lub lekcje online i śledzić harmonogramy dzięki integracji kalendarza.

Przetwarzanie płatności odbywa się poprzez integrację Stripe, która jest opcjonalna i kosztuje 19 USD. Skeda obsługuje również usługi chmurowe, takie jak Kalendarz Google, Microsoft Outlook, Kalendarz Yahoo, Mozilla Thunderbird i integracja Zappier, która jest opcjonalna i kosztuje 19 USD.

Bezpłatny plan — Darmowe plany oferują nieograniczone rezerwacje i rejestrację użytkowników, aktualizacje dotyczące warunków przestrzennych i reguł udostępniania, raporty oparte na codziennych lub miesięcznych czynnościach, niestandardowy adres URL konta, 24 godziny rezerwacji i wsparcie czatu w aplikacji.

Pakiet Pro — Pro Packs oferuje więcej funkcji, w tym nieograniczoną liczbę administratorów rezerwacji, 90-dniowy kanał aktywności rezerwacji, 7 lat przechowywania danych, lepszą prywatność, białe oznaczenia na e-mailu i telefonie komórkowym oraz obsługę telefonu i wideo, a także obsługę czatu.

Skedda to jedno z najlepszych darmowych rozwiązań do rezerwacji kortów tenisowych dla osób poszukujących oprogramowania do zarządzania wydarzeniami, które umożliwia umawianie spotkań i ustalanie harmonogramów. Jeśli potrzebujesz także integracji aplikacji i automatyzacji płatności online, musisz sprzedać dodatkowo 40 USD każdego miesiąca.

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów do tworzenia formularzy, które można szybko załadować

4

Planyo

Oprogramowanie do rezerwacji kortów tenisowych Planyo

 • Bezpłatny 30-dniowy okres próbny
 • Wsparcie integracji stron internetowych
 • Plan Pro zaczyna się od 23 USD / mc
 • Dostępne są również plany oparte na prowizjach
 • Obsługa aplikacji na Androida i iOS
 • Obsługa ponad 60 bramek płatności
 • Integracja aplikacji innych firm

Planyo to kolejne oprogramowanie do rezerwacji i rezerwacji kortów tenisowych, umożliwiające klubom zarządzanie rezerwacjami i harmonogramami. Użytkownicy mogą dokonać rezerwacji z bezpłatnej aplikacji na iPhone’a i Androida.

Planyo może zautomatyzować zadania rezerwacyjne, takie jak pokazywanie dostępności sądów, cen, ofert i obsługi anulowania i modyfikacji terminów. Oprogramowanie może być zintegrowane z twoimi stronami internetowymi za pomocą wtyczek lub kodów HTML.

Możesz dodatkowo dostosować witrynę, oferując kupony, oferty wiązane i kupony w witrynie. Obsługuje do 6 ról administracyjnych, w tym w razie potrzeby dostęp do agentów. Rachunki i faktury są obsługiwane przez Planyo.

 • 5

  Rezerwa sądowa

  Zarezerwuj kort tenisowy ReservCourt Syste,

  • Bezpłatne demo Dostępne z 30-dniową bezpłatną wersją próbną
  • Plan podstawowy rozpoczyna się o 50 / mc
  • Zintegrowany system płatności
  • Aplikacje mobilne na Androida i iOS / Internet na PC

  CourtReserve to potężne oprogramowanie do rezerwacji kortów tenisowych, które pozwala zarządzać rezerwacjami online dla kortów tenisowych. Użytkownicy mogą dokonywać rezerwacji ze strony internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej na Androida i iOS.

  CourtReserve oferuje bezpłatne demo jeden na jednego oraz 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Podstawowy plan zaczyna się od 50 USD miesięcznie i może zarządzać nawet 10 sądami rezerwującymi w jednej lokalizacji. Możesz także dodawać nieograniczoną liczbę administratorów i organizatorów, do 1000 członków i zarządzać wydarzeniami.

  Proces płatności i fakturowania jest zintegrowany z oprogramowaniem i obsługiwany przez CourtReserve. Aplikacja mobilna jest dostępna zarówno dla administratorów, jak i członków klubu, ale wymaga rejestracji.

  Rezerwacji można dokonać z urządzenia mobilnego, komputera PC online lub własnej strony internetowej, dodając niewielki fragment kodów. Ponadto możesz zarządzać cyklicznym wydarzeniem, konfigurować organizatory, integrować ceny, tworzyć niestandardowe okna rezerwacji i oferować różne rodzaje planów członkostwa w zależności od zestawu umiejętności i wieku.

  • Przeczytaj także: 7 najlepszych programów do tworzenia kodu QR na PC [Lista 2018]

  6

  10sPortal

  Oprogramowanie do rezerwacji kortów tenisowych na portalu 10s

  • Ceny zaczynają się od 199 USD / mc
  • Obowiązuje opłata instalacyjna
  • Bez wersji próbnej, ale demo dostępne na żądanie

  10sPortal oferuje zintegrowane oprogramowanie do zarządzania klubem tenisowym, które pomaga zarządzać obiektem klubu tenisowego. 10sPortal pozwala śledzić członków klubu wraz z przychodami generowanymi ze świadczonych usług.

  Korzystając z usługi, możesz wydawać zwroty, unieważniać i zbierać płatności od członków online, generować raport płac pracowników, a także obliczać prowizje na podstawie raportów płac.

  Członkowie mogą dokonać rezerwacji online na kort tenisowy lub nawet prywatne lekcje tenisa. Użytkownicy mogą również znaleźć innych członków do zabawy na podstawie wieku i poziomu umiejętności.

  Wykresowe mapy analityczne pokazują interakcje użytkowników na podstawie danych demograficznych, wieku, godziny i daty. Możesz także przeprowadzić testy A / B z różnymi pakietami lekcji kortów tenisowych, aby znaleźć najlepszy działający model cenowy.

  10sPortal posiada również zaawansowaną funkcję śledzenia w celu śledzenia uczestnictwa członków. Możesz dalej zarządzać kontami członkowskimi, umożliwiając członkom zarządzanie pakietami lekcji i wysyłanie raportów miesięcznych lub kwartalnych.

  Wniosek

  Oprogramowanie do rezerwacji kortów tenisowych nie jest już luksusem, ale koniecznością skutecznego zarządzania działalnością klubu tenisowego poprzez ograniczenie formalności i ręcznej obsługi rezerwacji i zarządzania wydarzeniami.

  Wszystkie rozwiązania programowe w tym artykule oferują bezpłatną 30-dniową wersję próbną, więc upewnij się, że dasz im szansę, zanim zdecydujesz się na ten, który pasuje do twojego rachunku.

Link do głównej publikacji