Windows 8, 10 Kontrola aplikacji: Flight Simulator Game F18 Carrier Landing

Jeśli chodzi o gry symulacyjne w systemie Windows 8, w Sklepie Windows nie brakuje. W przeszłości testowaliśmy grę Farming Simulator i nową grę Windows 8 budującą miasto, 2020: My Country. Wkrótce przejdziemy do odkrytej przez nas aplikacji do symulacji lotu Windows 8 — F18 Carrier Landing.
symulator lotu w systemie Windows 8
F18 Carrier Landing Lite to aplikacja do symulacji lotów na tablety z systemem Windows 8, którą można bezpłatnie pobrać ze Sklepu Windows. Część „lite” w tytule oznacza, że ​​nie będziesz mieć dostępu do wszystkich jego funkcji, co ma sens, biorąc pod uwagę jakość gry i wysiłek włożony w nią przez programistę. Wersja Pro F18 Carrier Landing jest dostępna za 3,49 USD. Przynajmniej tutaj masz opcję bezpłatnej wersji próbnej, w przeciwieństwie do niedawno wydanej przez Microsoft gry walki powietrznej Windows 8 Cold Alley.

Czytaj także: Windows 8 World of Tanks: wszystko, co musisz wiedzieć

Lądowanie na przewoźniku lotniczym jest jednym z najtrudniejszych zadań, jakie musi podjąć pilot myśliwca. Pokład lotniczy ma tylko 150 metrów długości, co wystarczy, aby zatrzymać F / A-18 Hornet. Zostań pilotem Top Gun i baw się akrobacjami i najtrudniejszymi manewrami. F / A-18 SuperHornet jest dostępny od dziś z wirtualnym kokpitem 3D i bardzo szczegółową grafiką. Możesz kontrolować wszystkie ruchome powierzchnie, podwozia, klapy, listwy, spoilery, a także będziesz mieć możliwość przejrzenia swoich działań za pomocą fantastycznego REPLAY z wielu kamer, a następnie natychmiastowego udostępniania najlepszych zdjęć.

Symulator lotu Windows 8 do nauki lądowania

Opis gry mówi, że jest ona przeznaczona na „telefony komórkowe”, co prawdopodobnie oznacza, że ​​gra była wcześniej dostępna również dla użytkowników Windows Phone, a teraz została przeniesiona do systemu Windows 8 i udostępniona również użytkownikom tabletów. Jak sama nazwa wskazuje, wszystko, co zrobisz w grze, to „wylądować” swojego przewoźnika na pokładzie lotniczym o długości zaledwie 150 metrów. Tak więc, jeśli liczysz na pełny symulator lotu, to nie jest to, ale jeśli trenujesz lądowanie, śmiało i pobierz go.

Gra ma ładną grafikę i muzykę oraz wiele interesujących elementów, takich jak wirtualny kokpit 3D, podczas tankowania w locie, powtórki z wielu kamer z dynamiczną panoramą, szkołą lotów i trybem swobodnego lotu. W grze występują dwa kompletne scenariusze, w których można wylądować przewoźników lotniczych i bazy lądowe zsynchronizowanymi warunkami pogodowymi i czasowymi. Istnieje również I.F.L.O.L.S. system podejścia, tryb symulatora, a nawet komunikacja radiowa.

Pobierz F18 Carrier Landing Lite na Windows 8

Pobierz F18 Carrier Landing na Windows 8

Inne gry symulacyjne lotu

Nawet jeśli gra działa dobrze na twoim komputerze, może być bardzo ograniczona pod względem celów. W takim przypadku możesz rozważyć przejście na inny symulator lotu, być może niektóre gry walki powietrznej. Przygotowaliśmy listę artykułów na temat symulatorów lotu, które można oglądać na komputerze z systemem Windows 8 lub Windows 10. Oto lista:

  • 5 najlepszych gier symulatorów lotu na PC
  • Microsoft Flight Simulator X Dostępny w Steam dla komputerów z systemem Windows
  • Lazer-Hawk to fajna nowa strzelanka Aircombat z systemem Windows 8, 10
  • CHAOS. dla systemu Windows 8, 10 to gra Realistyczna symulator śmigłowca wojennego
  • Battlefield 1 przywraca serię z powrotem do pierwszej wojny światowej
Link do głównej publikacji