Sprawdzanie aplikacji w systemie Windows 8, 10: MusiXmatch Lyrics Player

Jeśli szukasz aplikacji dla systemu Windows 8, która mogłaby mieć funkcję odtwarzacza muzyki z tekstami, nie szukaj dalej niż odtwarzacz tekstów MusiXmatch. Poniżej znajduje się więcej szczegółów na ten temat.
teksty Windows 8 odtwarzacza muzyki
MusiXmatch Lyrics Player to jeden z najlepszych odtwarzaczy muzycznych Windows 8 z tekstami piosenek do użycia. Korzystając z aplikacji, możesz znaleźć i dopasować teksty do swoich ulubionych piosenek, całkowicie za darmo. Nie musisz już szukać tekstów do określonej piosenki online, ponieważ ta aplikacja będzie Twoim wybawcą. Zawiera ponad 6 milionów oficjalnie licencjonowanych tekstów w 18 językach.

Dzięki w pełni zintegrowanemu odtwarzaczowi muzyki, narzędziu do śledzenia utworów i potężnej wyszukiwarce tekstów, musiXmatch to najlepszy sposób na znalezienie tekstu na urządzeniu. Użytkownicy mogą przeglądać najczęściej oglądane teksty według kraju, a nawet kupować muzykę bezpośrednio z aplikacji.

Czytaj także: Shazam na Windows 8 Recenzja: Rozpoznawanie utworów w najlepszym wydaniu

MusiXmatch dla Windows 8 twierdzi, że zapewnia dostęp do największej bazy tekstów piosenek na świecie. Możesz także kupować utwory muzyczne z Amazon, iTunes i 7-Digital oraz odtwarzać utwory w aplikacji, przy czym obsługiwane są następujące typy plików: mp3 / wma / m4a. Aplikacja otrzymała również szereg ostatnich aktualizacji, dzięki którym można rozpoznać muzykę na żywo w radiu / telewizji za pośrednictwem MusicID; większe okładki, szybsze uruchamianie, po pierwszym skanowaniu i możliwość odtwarzania pełnych albumów po prostu stukając w nazwę albumu.

Pobierz odtwarzacz tekstów musiXmatch na Windows 8

MusiXmatch w Windows 10

MusiXmatch działa teraz tylko na platformie Windows 8, jak pokazano na oficjalnej stronie Microsoft Store. To nie jest dobra wiadomość dla użytkowników, którzy niedawno uaktualnili system z Windows 8 do Windows 8.1 lub 10. Mamy jednak świetną alternatywę do zaproponowania: aplikacja Deezer dla systemu Windows 10. Ta aplikacja obsługuje teksty, ale również pomaga w rekomendowaniu utworów.

Oto kilka list oprogramowania związanego z muzyką, które mogą Cię zainteresować:

  • Najlepsze aplikacje muzyczne dla systemu Windows 10
  • 10 najlepszych programów do karaoke na komputer z systemem Windows, aby zaśpiewać swoje serce
  • 10 najlepszych programów do rozpoznawania muzyki do zainstalowania na komputerze
  • 5 najlepszych programów do spowolnienia muzyki [Lista 2018]
  • Oprogramowanie, które automatycznie transkrybuje muzykę, aby ułatwić Ci pracę
Link do głównej publikacji