Windows 8, 10 Sudoku Darmowa aplikacja zaktualizowana o więcej poprawek błędów

Twórcy aplikacji Sudoku Free na Windows 8 pokazują, że troszczą się o swoich użytkowników i dlatego wydali kolejną aktualizację, aby naprawić bardziej irytujące błędy
sudoku bez okien 8
Niedawno widzieliśmy aktualizację bezpłatnej aplikacji Sudoku dla systemu Windows 8, ale wygląda na to, że pracochłonni programiści powrócili. Ponieważ gram w Sudoku przynajmniej raz w tygodniu, widziałem, że aplikacja jest aktualizowana w Sklepie Windows i szybko otworzyłem aplikację, aby zobaczyć, na czym polega poprawa.

Aktualizacja jest dość ważna, ponieważ naprawia szereg błędów i błędów, które miały wpływ na graczy Sudoku. Po pierwsze, błąd uruchamiania został rozwiązany, a programiści odkryli, że przyczyną są problemy z dźwiękiem na niektórych komputerach, najprawdopodobniej dlatego, że nie zostały zaktualizowane do ostatecznych sterowników audio dla systemu Windows 8.1.

Ponadto usunięto błąd Clear Notes, który miał wpływ na dużą liczbę użytkowników, zgodnie z ocenami ze Sklepu Windows. Co więcej, aktualizacja zmieniła ustawienie rozmiaru płyty, dzięki czemu jest odpowiednie dla dużych ekranów. Na koniec poprawiono udostępnianie puzzli za pomocą zaklęcia Udostępnij.

Pocieszające jest to, że niektórzy programiści przywiązują tak dużą wagę do potrzeb swoich użytkowników i dlatego wciąż używam tej aplikacji. Skorzystaj z poniższego linku, aby pobrać go również na urządzenie z systemem Windows 8.

Pobierz Sudoku Free na Windows 8, Windows RT

Link do głównej publikacji