Aplikacja WWE na Windows 10, Windows 8 [Recenzja]

Fani WWE, którzy są właścicielami tabletów z Windows 8 i Windows 10, zdecydowanie szukają aplikacji zapaśniczej do oglądania swoich ulubionych zawodników; czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o oficjalnej aplikacji WWE na Windows 10, Windows 8

Prawie wszyscy z nas byli fanami WWE w młodości, a my mieliśmy bohaterów w postaci wojowników. Chociaż niektórzy z nas stracili zainteresowanie WWE, wciąż są tacy, którzy go uwielbiają i nie przegapią ani jednego wydarzenia. W dzisiejszych czasach zapasy stały się wielomilionowym przemysłem, który ma setki zawodników i wszelkiego rodzaju wydarzenia. W przypadku systemu Windows 8, użytkowników systemu Windows 10, którzy nadal kochają WWE, dajemy ci oficjalna aplikacja WWE na Windows 10, Windows 8.

Jeśli jesteś fanem WWE, będziesz mógł uważnie śledzić wszystkie wiadomości, walki i wydarzenia za pośrednictwem urządzenia z systemem Windows 8, Windows 10 i przy użyciu aplikacji WWE. Ponadto dla osób, które pragną zobaczyć swoich bohaterów od dzieciństwa, aplikacja WWE dla systemu Windows 10, Windows 8 może udostępniać zdjęcia, filmy i inne informacje.

Aplikacja WWE na Windows 10, Windows 8 — Dobrze, nie świetnie

Ta bezpłatna aplikacja jest dostępna do pobrania w Sklepie Windows, ale należy pamiętać, że nie jest dostępna w żadnym kraju. Istnieje kilka podróbek oficjalnej aplikacji WWE, ale nie zbliżają się do jej jakości. Jeśli chcesz, ale aplikacja nie jest dostępna w Twoim kraju, zawsze możesz włączyć wszystkie aplikacje ze Sklepu Windows, a następnie zainstalować ją.

WWE-app-for-Windows-8 (4)

Chociaż aplikacja WWE na Windows 10, Windows 8 stanowi dobre źródło dla fanów wrestlingu, gdzie mogą znaleźć najnowsze wiadomości, Galerię Sławy, informacje o obecnych i byłych członkach WWE, filmy i zdjęcia z walk, aplikacja ma kilka drobne problemy z kompatybilnością z komputerem. Interfejs użytkownika doskonale nadaje się do interfejsu dotykowego, ale po dodaniu myszy i klawiatury do miksu rzeczy nie działają tak dobrze, szczególnie przewijanie menu i artykułów.

Interfejs użytkownika aplikacji WWE dla systemu Windows 10, Windows 8 ma menu w stylu kafelków, które można przewijać w lewo i ujawniać wszystkie kategorie informacji, do których masz dostęp. Użytkownicy, którzy chcą wyszukać konkretnego gracza, mogą skorzystać z uroku wyszukiwania, a po kilku chwilach mogą znaleźć wszelkie informacje na temat dowolnego gracza, którego chcieliby.

WWE-app-for-Windows-8 (3)

Jakość informacji zawartych w aplikacji jest całkiem dobra, artykuły są ładnie napisane i są dobrze umieszczone. Nie było problemów z czytaniem lub przeskakiwaniem między artykułami (z wyjątkiem sytuacji, gdy musiałem przewijać). Obrazy mają całkiem przyzwoitą jakość, ale filmy, które można oglądać z oficjalnej aplikacji WWE na Windows 10 Windows 8, nie są tak dobre, jak się spodziewałem. Odtwarzacz wideo jest dość prosty, oferuje tylko sterowanie odtwarzaniem i nie ma możliwości zmiany rozdzielczości.

Czasami, ze względu na intensywną grafikę, którą musi załadować aplikacja, zauważyłem niewielkie opóźnienie, ale nie było powodu do niepokoju. Podoba mi się również to, że w aplikacji nie ma reklam, a dzięki programistom nigdy się nie zawiesił ani nie spotkał żadnego innego problemu podczas testowania.

WWE-app-for-Windows-8 (5)

Chciałbym powiedzieć więcej o aplikacji WWE na Windows 10 Windows 8, ale nie chcę zepsuć zabawy tym, którzy kochają ten sport i tym, jak korzystać z aplikacji na urządzeniach z Windows 8 i Windows 10. Ogólnie rzecz biorąc, pomyślałem, że aplikacja jest całkiem przyzwoita i jeśli problem z przewijaniem można rozwiązać, powiem, że będziemy mieli świetną aplikację na naszych rękach.

Aktualizacja 2018: WWE Network to nowa oficjalna aplikacja na Windows 10

okno główne aplikacji sieciowej wewe

Od czasu napisania tej recenzji aplikacja przestała istnieć. Ale nie ma nic złego bez dobra: istnieje oficjalna DARMOWA aplikacja WWE, doskonale kompatybilna z Windows 10, z której można korzystać, aby oglądać ulubiony program. Oto niektóre z najciekawszych funkcji tej aplikacji:

  • Programowanie 24/7 i programowanie na żywo
  • Wszystkie płatne wyświetlenia WWE na żywo — w tym WrestleMania
  • Niesamowite oryginalne seriale, reality show i filmy dokumentalne
  • Duży zbiór filmów WWE, ECW i WCW na żądanie

Pobierz teraz WWE Network na Windows 10

CZYTAJ TAKŻE: WWE Windows 8, 10 aplikacji: Top 5 w użyciu

Link do głównej publikacji