Szukasz platformy hostingowej Windows z bezpłatną wersją próbną? Oto nasza pierwsza lista

Hosting systemu Windows to świetny wybór dla każdej osoby lub firmy, która chce ulepszyć swoje witryny na serwerze Windows.

Niektóre zalety wyboru hostingu Windows zamiast innych typów hostingu obejmują kompatybilność z platformami .NET, stronami Active Server Pages lub ASP, Visual Basic, C #, SharePoint, zawartością wbudowaną w Microsoft FrontPage oraz używanie produktów w Microsoft Stack.

Jest również łatwy w użyciu, zarządzaniu i aktualizacji, stabilny i niezawodny, z pełnym bezpieczeństwem i ochroną dla Twojej witryny, a także płynną integrację produktów Microsoft z witryną. Możesz nawet z niego korzystać niezależnie od poziomu doświadczenia w hostingu.

Jeśli chcesz skorzystać z tych zalet i funkcji, możesz to zrobić za darmo, korzystając z najlepszy hosting Windows z bezpłatną wersją próbną.

Wybór najlepszego dostawcy hostingu dla systemu Windows nie jest tak łatwym zadaniem, jak się wydaje, ale jeśli korzystasz z najlepszego hostingu dla systemu Windows z bezpłatną wersją próbną, możesz uzyskać doświadczenie z pierwszej ręki i sam zdecydować.

Oto nasze najlepsze oferty dla najlepszych dostawców hostingu Windows, którzy oferują bezpłatne wersje próbne.

Najlepszy hosting Windows z darmową wersją próbną do użycia w 2018 roku

1

Hosting A2

najlepszy hosting Windows z bezpłatną wersją próbną

A2 jest jednym z najpopularniejszych dostawców hostingu dla systemu Windows, ponieważ oferuje niesamowitą szybkość na precyzyjnie dostrojonych serwerach w środowisku o wysokiej wydajności, które jest 20 razy szybsze niż konkurencyjnych marek.

To najlepszy hosting Windows z darmową wersją próbną z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy bez ryzyka, jeśli nie będziesz pod wrażeniem jego usług, ale założymy się, że będziesz zadowolony.

Jego zalety obejmują prostą integrację z innymi narzędziami do tworzenia stron internetowych w systemie Windows, takimi jak .NET Framework i ASP.

Dostajesz także duże prędkości, wsparcie Guru Crew 24/7 oraz różnorodne narzędzia do uruchomienia i hostingu systemu Windows.

Funkcje, takie jak elementy integracji hostingu Windows, takie jak MSSQL, ASP, .NET Framework, C # i Visual Basic, są zawarte w rozwiązaniu hostingowym Windows A2. Jest to jedna z korzyści, dla których użytkownicy hostingu A2 wybierają swoje usługi, a także skalowalność i panel sterowania Plesk — kompletny zestaw narzędzi zapewniających i umożliwiających odniesienie sukcesu.

Uzyskaj A2 Hosting bezpłatną wersję próbną na hosting Windows

  • Przeczytaj także: 5 najlepszych Windows hostujących nieograniczoną liczbę domen do wykorzystania w tym roku

2)

Host1Plus

najlepszy hosting Windows z bezpłatną wersją próbną

Ten dostawca hostingu oferuje pełną skalowalność i wsparcie 24/7, a także 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług.

Jego funkcje obejmują bezpośredni dostęp do panelu sterowania przez Internet, zaawansowane funkcje sieciowe, wirtualizację KVM, sprytne dostarczanie usług, szybkie wdrożenie maszyny wirtualnej w kilka sekund, wstępnie skonfigurowane szablony, takie jak cPanel do łatwego zarządzania witryną, uproszczone zarządzanie i kontrolę.

Dzięki Host1 Plus będziesz mógł tworzyć strefy domen, edytować rekordy bezpośrednio, planować automatyczne tworzenie kopii zapasowych lub tworzyć kopie ręczne, oszczędzać czas poświęcony na uzyskanie pomocy poprzez uproszczony system kontroli rDNS, tryb ratunkowy do pracy w bezpiecznym środowisku na wypadek o uszkodzeniu systemu plików i śledź zużycie zasobów za pomocą alertów, aby uniknąć nadmiernego wykorzystania procesora, pamięci lub sieci.

Uzyskujesz również zaawansowane sieci w szybkiej sieci zbudowanej na wysokiej klasy sprzęcie, a także lokalizacje serwerów w chmurze w wielu centrach danych premium, aby uzyskać lepszy zasięg i lepszą łączność.

Uzyskaj bezpłatną wersję próbną Host1 Plus na hosting Windows

3)

HostGator

najlepszy hosting Windows z bezpłatną wersją próbną

Jako jedna z pięciu najlepszych marek hostingu na świecie, HostGator obsługuje ponad 9 milionów domen, wspieranych przez 24/7 wsparcie techniczne, niezależnie od tego, czy dotyczy to Twojej witryny osobistej, czy biznesowej.

Każdy plan hostingowy jest objęty wsparciem technicznym, 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, 99,9% czasu dostępności, a także ekskluzywnymi rabatami na wypróbowanie hostingu Windows z HostGator.

Zapewnia również nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość, elastyczny i łatwy w użyciu Panel sterowania, nieograniczoną liczbę subdomen, kont FTP i poczty e-mail, bezpłatny SiteBuilder i SiteStudio, bezpłatne szablony stron 4500, bezpłatny transfer stron internetowych i domen, bezpłatny transfer MySQL i skryptów , plus 52 darmowe skrypty instalowane natychmiast na Twoim koncie.

W celu lepszej administracji najnowsza wersja cPanel jest dostępna na HostGator’s Windows Hosting, a także chronione hasłem katalogi, niestandardowe strony błędów, programy statystyk internetowych, internetowy menedżer plików, i możesz natychmiast zainstalować ponad 75 skryptów typu open source, takich jak WordPress.

Jest prosty i łatwy w użyciu, wspierany przez wielokrotnie nagradzany zespół wsparcia technicznego.

Uzyskaj bezpłatną wersję próbną Hostgator na hosting Windows

  • PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak używać komputera jako pamięci w chmurze

4

Bluehost

najlepszy hosting Windows z bezpłatną wersją próbną

Jest to najlepszy hosting systemu Windows z bezpłatną wersją próbną szybkości, bezpieczeństwa i prostoty.

Bluehost pozwala cieszyć się niektórymi jego zaletami, takimi jak ekskluzywny dostęp 24/7 do pomocy ekspertów, ekstremalne prędkości, jakie zapewnia rewolucyjna platforma VPS BlueHost dla niespotykanej wydajności, a ponadto jest tak prosty w użyciu, ponieważ integruje kluczowe funkcje i narzędzia, dzięki którym hosting Windows Bryza.

Funkcje obejmują panel sterowania Plesk Onyx 17.5, ASP.NET 4.5 i MVC 5, PHP 7.0 i 7.1, ulepszone funkcje poczty e-mail, hosting w wielu lokalizacjach, instalacja ponad 50 aplikacji jednym kliknięciem, zintegrowane ServerShield z CloudFlare, codzienne skanowanie w celu wykrycia złośliwego oprogramowania , bezpieczny dostęp FTP i ochrona Hotlink.

Oferuje także obsługę funkcji SMTP, POP i IMAP dla zaawansowanego hostingu poczty e-mail, a także instalację ponad 20 platform handlu elektronicznego za pomocą jednego kliknięcia oraz łatwe do zainstalowania certyfikaty SSL. Dedykowany adres IP jest dostępny jako dodatek.

Jeśli jesteś zadowolony z Bluehost po okresie próbnym, możesz wybrać abonament z jednej z trzech opcji: Standard, Business i Pro i uzyskać nieograniczone miejsce na dysku, nieograniczony transfer danych, nieograniczoną liczbę kont e-mail, wszystko na serwerach o wysokiej wydajności.

Bezpłatny okres próbny Bluehost obejmuje 30-dniowy okres, po którym zaczniesz płacić, a Twoje konto automatycznie odnowi się po specjalnych stawkach wstępnych. Możesz jednak anulować przed tym czasem, dzięki gwarancji zwrotu pieniędzy.

Uzyskaj bezpłatną wersję próbną Bluehost na hosting Windows

Niektóre czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego hostingu systemu Windows z bezpłatną wersją próbną, takie jak oferowane funkcje, bezpieczeństwo witryny, responsywność dla klientów mobilnych i internetowych, kanały kontaktowe, dzięki którym można dotrzeć do zespołu pomocy technicznej, rodzaj sprzętu do hostingu jako wpływa na ogólną wydajność witryny, jej procesory i pamięć.

Sprawdź także plany hostingowe, warunki zaangażowania, warstwy kopii zapasowych, panel sterowania, odzyskiwanie danych i nieograniczoną dostępność zasobów.

Teraz, gdy znasz najlepszy hosting systemu Windows z bezpłatną wersją próbną, daj nam znać swój ulubiony wybór lub udostępnij nam ten, z którego korzystałeś wcześniej, upuszczając komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji