Windows 8, 10 Aplikacje medyczne: wybór najlepszych

Czy chcesz nauczyć się zdrowszego życia? A może potrzebujesz interpretować testy medyczne, zdjęcia lub recepty? Jeśli tak, możesz teraz łatwo zarządzać tymi czynnościami medycznymi bezpośrednio z własnego urządzenia z systemem Windows 8.
aplikacje medyczne Windows 8
Jak to możliwe? Używając dedykowanej aplikacji medycznej Windows 8 ze Sklepu Windows. Aby ci pomóc, opisałem aplikacje poniżej. Tak więc podczas poniższej recenzji możesz pobrać i przetestować kilka narzędzi zgodnych z dowolnym tabletem, laptopem lub komputerem z systemem Windows 8, aby móc zaplanować swój harmonogram w celu osiągnięcia zamierzonych wyników medycznych. Co więcej, możesz użyć niektórych z tych narzędzi do przesyłania zdjęć medycznych na własne urządzenie, do uczenia się, co jeść i pić, gdy odczuwasz ból, oraz do uzyskiwania dostępu do wiedzy medycznej i terminologii.

Czytaj także: Pobierz najnowszą wersję Skype na komputery stacjonarne dla systemu Windows 8.1

W każdym razie przeczytaj poniższe wiersze i sprawdź, jakiej aplikacji potrzebujesz, aby rozwiązać własne problemy. Oceniane narzędzia są wybierane na podstawie doświadczenia użytkownika, wszystkie platformy otrzymują 5 lub więcej gwiazdek ocen.

Zostań swoim specjalistą medycznym, korzystając z aplikacji medycznych Windows 8

Słownik medyczny

Słownik medyczny

Jeśli chcesz mieć medyczną bazę danych do użycia za każdym razem, gdy potrzebujesz dodatkowych informacji na temat terminów medycznych, wiedzy i terminologii, musisz skorzystać ze Słownika medycznego. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacje te zawierają definicje i szczegóły dotyczące wszystkiego, co jest związane z domeną medyczną. Słownik medyczny jest dostępny za darmo w Windows Store.

HealthVault

HealthVaultInną bezpłatną dystrybuowaną aplikacją medyczną Windows 8 do użytku na własnym urządzeniu jest HealthVault. Dzięki HealthVault możesz przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem i przechowywać najważniejsze informacje zdrowotne na wyciągnięcie ręki. Masz świetne opcje i funkcje, więc nie wahaj się i przetestuj HealthVault w celu uzyskania dalszych informacji.

Organizator zdrowia

Organizator zdrowiaŚwietną aplikacją medyczną Windows 8, która otrzymała 4 gwiazdki w Windows Store, jest Health Organizer. Korzystając z Health Organizer, możesz łatwo i bezpiecznie rejestrować i śledzić informacje medyczne dla siebie i swoich bliskich, aby zrobić pierwsze kroki w kierunku zdrowszego życia. Narzędzie ma niezwykle przydatne funkcje, ale kosztuje 1,49 USD w sklepie. W każdym razie, jeśli chcesz mieć świetne oprogramowanie medyczne, powinieneś wypróbować Health Organizer na urządzeniu z systemem Windows 8.

Aktywne życie

Aktywne życieWszyscy wiemy, że prawidłowe jedzenie i codzienne ćwiczenia oznaczają zdrowe życie i mniej wizyt u lekarza. Dowiedz się, jak prowadzić zdrowsze życie, korzystając z narzędzia Active Life bezpośrednio na urządzeniu z systemem Windows 8. Możesz utworzyć profil dla każdej osoby w rodzinie, aby bezpłatnie śledzić jej dietę, leki, ćwiczenia i inne potrzeby zdrowotne, ponieważ Active Life to bezpłatne narzędzie do dystrybucji w Windows Store.

Czytaj także: Winamp na Windows 8.1: Pobierz najnowszą wersję

Zakres zdrowia

Zakres zdrowiaBardzo ceniona aplikacja Windows 8, która otrzymała tylko świetne recenzje w Windows Store, to ZAKRES ZDROWIA. Dowiedz się, jak zachować formę i jak być zdrowym, sprawdzając, jakie ćwiczenia i jogę należy wykonać oraz jakie jedzenie należy przyjąć. Nie martw się, ZAKRES ZDROWIA jest dostępny za darmo, dzięki czemu możesz w każdej chwili pobrać i przetestować tę nową aplikację medyczną.

Skarbiec Obrazów Medycznych

Skarbiec Obrazów MedycznychDzięki Medical Image Vault będziesz mógł przeglądać i udostępniać swoje medyczne lub medyczne zdjęcia bezpośrednio z telefonu, tabletu lub komputera z systemem Windows 8. Obraz medyczny Vaul może przesyłać, wyszukiwać, odbierać i wyświetlać obrazy medyczne pacjenta lub jego rodziny, będąc w gabinecie lekarskim lub gdziekolwiek indziej. To narzędzie może okazać się niezwykle przydatne w wielu sytuacjach, więc przetestuj je samodzielnie.

Bezpieczne zdrowie

Bezpieczne zdrowieOstatnia sprawdzona aplikacja medyczna dla Windows 8 to Secure Health; to bezpłatne dystrybuowane narzędzie jest dość niesamowite, ponieważ używając tego samego można łatwo zastosować wszystkie domowe środki zaradcze w leczeniu różnych problemów zdrowotnych bez używania narkotyków. Dzięki Secure Health możesz teraz skutecznie walczyć ze stresem w życiu i stać się optymistą, który prowadzi zdrowsze i lepsze życie. Sprawdź inne funkcje zawarte w Bezpiecznym zdrowiu, pobierając oprogramowanie ze Sklepu Windows.

Aplikacje wyszczególnione powyżej są prawdopodobnie najlepszym wyborem, gdy potrzebujesz pomocy medycznej w podróży. Bez konsultacji z lekarzem możesz teraz dowiedzieć się więcej o terminach medycznych, a także dowiedzieć się, jak prowadzić zdrowsze życie poprzez prawidłowe odżywianie i walkę ze stresem. Zachęcamy do skorzystania z poniższego pola komentarzy, jeśli chcesz podzielić się z nami i innymi użytkownikami systemu Windows 8 czymś związanym z tym tematem.

Czytaj także: 5 najlepszych aplikacji na zakupy w systemie Windows 8 w najlepszych cenach

Link do głównej publikacji