Hosting Windows z Plesk: 7 najlepszych dostawców do obsługi Twojej witryny

Hosting systemu Windows oferuje wiele funkcji i korzyści, takich jak prostota, bezproblemowa integracja i łatwość użycia, ale większość użytkowników również szuka Hosting Windows z Plesk.

Plesk to skrót od Parallels Plesk Panel, i jest to w zasadzie panel kontrolny do hostingu. Jest to intuicyjny i graficzny panel, za pomocą którego możesz zarządzać swoim kontem hostingowym Windows, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy profesjonalistą.

Ułatwia także zarządzanie witryną, a także bazami danych, pocztą e-mail, plikami i innymi komponentami, a ponadto można jej używać do automatycznego instalowania najczęściej używanych platform oprogramowania, w tym między innymi WordPress, Drupal lub Joomla.

Posiadanie własnego panelu sterowania na platformie hostingowej Windows jest ważne, ponieważ daje swobodę zarządzania witryną, a także pozwala zaoszczędzić czas i koszty, jeśli ktoś musiałby to zrobić za Ciebie.

W przypadku hostingu Windows z Plesk otrzymujesz różnorodne narzędzia i funkcje, takie jak obsługa MySQL, C #, phpMyAdmin, narzędzia do budowania witryn, Power Pack do integracji z mediami społecznościowymi, monitorowanie smartfonów, oprogramowanie antywirusowe Kaspersky i narzędzia sprzedawcy.

Plesk może działać tylko online z działającym serwerem internetowym, co oznacza, że ​​jeśli coś się stanie z twoją witryną, Plesk przestanie działać całkowicie i możesz mieć trudności z odzyskaniem się, dlatego potrzebujesz hostingu Windows u dostawcy Plesk, na tak trudne czasy.

Znalezienie hostingu dla systemu Windows u dostawcy Plesk nie jest trudne, ponieważ jest ich wiele, ale wybór najlepszego dla Twojej witryny może być mylący, ponieważ każdy z nich wydaje się mieć tę samą rzecz.

Zanim zdecydujesz się na hosting systemu Windows u dostawcy Plesk, sprawdź także inne potrzebne funkcje i funkcje, które muszą być uwzględnione w panelu Plesk hosta.

Sprawdziliśmy większość najlepszych nazw hostingu i zapewniamy najlepsze typy hostingu dla systemu Windows u dostawców Plesk.

 • Przeczytaj także: 10 dostawców hostingu Windows, aby utrzymać twoją stronę internetową

Dostawcy oferujący hosting Windows z Plesk

 1. Liquid Web
 2. Hosting A2
 3. OVH
 4. HostGator
 5. Hosting TMD
 6. Miles Web
 7. Czarna noc

1. Liquid Web (zalecane)

Hosting Windows z Plesk

Jest to jedyny hosting Windows z dostawcą Plesk, który wspiera panel sterowania Plesk z obsługą 24/7/365 i pełnym zarządzaniem na serwerach dedykowanych i chmurowych.

Niektóre z narzędzi, których można oczekiwać od tego przyjaznego dla użytkownika interfejsu panelu sterowania, obejmują ochronę całego serwera za pomocą ServerShield firmy CloudFlare, ochronę przed brutalnymi atakami za pomocą Security Core, blokowanie robaków, trojanów i wirusów za pomocą antywirusa Premium Email oraz w pełni zintegrowane narzędzia programistyczne, w tym Ruby , Node.js i Git.

Możesz wybrać między Web Pro, jeśli prowadzisz małą firmę lub agencję internetową, a Web Host dla kont sprzedawców.

Inne funkcje i narzędzia, które można wykorzystać z panelu Plesk na Liquid Web Host, to automatyczne administrowanie serwerem, ochrona do 14 kont pocztowych, instalacja, konfiguracja i zarządzanie WordPress z jednego interfejsu z kontrolą nad serwerem, narzędzia do tworzenia witryn, dostęp z innych urządzeń i funkcjonalność wielojęzyczna.

Liquid Web szczyci się tym, że jest platynowym partnerem hostingowym Plesk, co oznacza, że ​​otrzymują najnowsze wersje przed jakimkolwiek innym hostingiem Windows z dostawcą Plesk.

Otrzymasz również wsparcie przez telefon i czat na żywo, z gwarancją co najwyżej 59 sekund, aby dotrzeć do zespołu wsparcia w ich centrach danych.

 • Uzyskaj Liquid Web z oficjalnej strony (dostępne oferty specjalne)

2. Hosting A2

Hosting Windows z Plesk

Ten dostawca hostingu nie jest oceniany jako najlepszy host ze względu na niezwykle szybkie funkcje i dopracowane serwery, ale także za dodatkowe funkcje, takie jak hosting systemu Windows z panelem sterowania Plesk.

Dzięki hostingowi A2 otrzymujesz wysoką wydajność usługi hostingowej Plesk o niesamowitej szybkości ładowania strony. Twój panel sterowania, witryny, pliki i bazy danych Plesk są hostowane na platformie SwiftServer, wspierane przez 99,9% czasu dostępności ze strony hosta.

Możesz wybrać jeden z trzech szybkich pakietów: Lite, Swift lub Turbo, każdy dostosowany do twoich potrzeb.

Hosting A2 oferuje również przyjazny dla użytkownika, wydajny i niezawodny hosting Windows ze środowiskiem Plesk w porównaniu do większości konkurencyjnych dostawców hostingu Plesk.

 • Pobierz teraz A2 Hosting na oficjalnej stronie internetowej

3. OVH

Hosting Windows z Plesk

Jest to jeden z najlepszych i uznanych hostingu Windows u dostawców Plesk dostępnych na rynku.

Dzięki OVH możesz budować i utrzymywać swoje witryny przy użyciu najprostszych, najbardziej intuicyjnych i graficznych paneli sterowania — Plesk — które są fabrycznie zainstalowane, abyś mógł uruchamiać i skalować swoje aplikacje internetowe.

Możesz wybierać spośród opcji VPS Classic 1, Classic 2 lub Classic 3, które są dostarczane z nieograniczoną liczbą kont Plesk i licencji dla sprzedawców, lub Pro 1 i / lub Pro 2, które mają te same funkcje, ale oferują nieograniczoną liczbę domen, a także plus duża pojemność do 800 GB.

Zarządzaj projektami internetowymi bez potrzeby korzystania ze specjalisty internetowego lub programisty, a nawet z linii poleceń i wiersza poleceń do zarządzania stronami internetowymi, bazami danych lub pocztą e-mail. Wszystko to za pomocą kilku kliknięć.

Inne korzyści obejmują przyjazny dla użytkownika panel, łatwe zarządzanie serwerem, dostosowanie interfejsu, a dla opcji sprzedawcy uzyskasz zarządzanie subkontem klienta. Jest również wyposażony w zestaw narzędzi WordPress i oprogramowanie SpamAssassin.

Dodatkowe usługi OVH obejmują nieograniczony ruch, gwarantowaną przepustowość, 99,95% czasu działania i nieograniczoną liczbę domen.

Skoncentruj się na swojej firmie, zamiast koncentrować się na serwerze, przechodząc na hosting Windows OVH z panelem sterowania Plesk.

Uzyskaj OVH

 • Przeczytaj także: 4 najlepsze oprogramowanie SEO, aby poprawić rankingi wyszukiwania

4. HostGator

Hosting Windows z Plesk

Hostgator sprawia, że ​​hosting Windows jest prosty i łatwy w użyciu. Jego funkcje obejmują Panel sterowania Plesk, dzięki czemu możesz łatwo kontrolować swoje konto hostingowe (tak jak przy użyciu zaplecza WordPress).

Oferuje panel sterowania Plesk, który jest rozwijany i obsługiwany przez Parallels, ale nazywa się PowerUser Panel w HostGator i łączy tryby Panel administracyjny i Panel sterowania na platformie hostingowej.

Będąc na Plesk w HostGator, możesz zobaczyć tylko konta, które znajdują się bezpośrednio pod administratorem użytkownika lub zostały dodane do jego przestrzeni internetowej.

Inne funkcje hostingu HostGator dla Windows obejmują narzędzia do tworzenia witryn, ponad 4000 darmowych szablonów witryn, MSSQL Server 2008 R2, MySQL, bazy danych dostępu, konta FTP i adresy e-mail, narzędzia administracyjne, instalacje jednym kliknięciem oraz funkcje programowania, w tym ASP i ASP.NET.

Dostajesz również 99,9% gwarancji bezawaryjności, plus darmowe rzeczy z każdym planem hostingowym, w tym darmowy kreator stron internetowych z HostGator, 4500 darmowych szablonów, darmowy transfer strony, transfer domeny, transfer MySQL i transfer skryptu, a także 38 darmowych skryptów konto natychmiast.

Uzyskaj HostGator

5. Hosting TMD

Hosting Windows z Plesk

Ten hosting systemu Windows wraz z dostawcą Plesk obiecuje niesamowity szybki hosting, ponieważ pod koniec dnia priorytetem jest szybkość, bezpieczeństwo i skalowalność.

Możesz cieszyć się doskonałą wydajnością w środowisku obsługującym najnowszą platformę ASP .NET, Windows Server 2012 R2 i serwer MSSQL.

Jego funkcje obejmują dedykowane wsparcie techniczne, codzienne automatyczne i ciągłe kopie zapasowe bazy danych i plików witryny z bezpłatnym przywracaniem, do 20 razy szybszy czas ładowania dzięki zastosowaniu dysków półprzewodnikowych na wszystkich serwerach, nieograniczonej liczbie kont e-mail oraz bezpłatnego Let’s Encrypt SSL instalacja certyfikatu jednym kliknięciem na panelu Plesk.

Oferuje również wysoki poziom bezpieczeństwa aktualizowany codziennie za pomocą zapory sieciowej, aby zapewnić ochronę Twojej witryny przed zagrożeniami online, 99,999% czasu działania, ochronę antyspamową oraz dedykowaną, ale izolowaną sieć VPN dla lepszego monitorowania, łączności i szybkości.

Uzyskaj hosting TMD

 • Przeczytaj także: 12 najlepszych narzędzi oprogramowania do stron docelowych dla udanego biznesu online

6. Sieć mil

Hosting Windows z Plesk

Jeśli szukasz najlepszego dostawcy hostingu dla systemu Windows, który oferuje wszystkie funkcje w wygodnej cenie, to jest to. Obejmuje on panel sterowania Plesk, hosting wielu domen i baz danych, nieograniczoną liczbę e-maili, nieprzerwane wsparcie 24/7, niezrównaną niezawodność i dostępność na poziomie 99,95% potrzebną do uruchomienia witryny w dowolnym momencie.

Skonfiguruj konto natychmiast dzięki Miles Web i ciesz się przystępnymi stawkami przy superszybkich prędkościach i najlepszym czasie pracy, którego będziesz potrzebować na wypadek awarii witryny i wpływu na Plesk.

Uzyskaj Miles Web

7. Blacknight

Hosting Windows z Plesk

Jeśli nie jesteś w porządku w zarządzaniu VPS z poziomu wiersza poleceń, rozwiązania Blacknight oferują system Parallels Plesk Panel, który pomaga zarządzać nim za pomocą prostego interfejsu graficznego za pomocą jednego kliknięcia.

Plesk jest wiodącym wieloplatformowym panelem sterowania dla prostego, wygodnego sposobu zarządzania usługami internetowymi i jest dostępny u tego dostawcy usług hostingowych z systemem Windows.

Niektóre z kluczowych funkcji, które znajdziesz przy korzystaniu z Plesk na Blacknight, to przyjazny interfejs, menedżer migracji do szybkiej migracji kont, konfigurowalne repozytorium aplikacji witryny z możliwością dodawania, wdrażania, konfigurowania i usuwania aplikacji dla dowolnej domeny za pomocą jednego kliknięcia .

Możesz także zainstalować WordPress lub Drupal oraz oprogramowanie forum za pomocą jednego kliknięcia w hostingu Windows Blacknight z Plesk.

Zdobądź Blacknight

Chcielibyśmy poznać Twoją opinię na temat hostingu systemu Windows u dostawców Plesk. Który wolisz, a który używałeś wcześniej? Podziel się z nami w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji