Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Instrukcja naprawy iFixit

Wielu może tego nie wiedzieć, ale iFixit wydał oficjalną aplikację w Windows Store dla użytkowników Windows 8, zwaną Instrukcją naprawy iFixit, którą można bezpłatnie pobrać.
Windows 8 ifixit
iFixit jest prawdopodobnie najbardziej znaną firmą naprawczą, szczególnie dzięki temu, że iFixit jest aktywnie obecny w Internecie. Firma ma już aplikacje na iOS i Androida, a jeśli ich używasz, powinieneś wiedzieć, że dostępna jest również wersja Windows 8 do pobrania w Sklepie Windows. Nie jestem pewien, kiedy to zostało wydane, ale myślę, że tak się stało niedawno, ponieważ ostatnio nie udostępniono żadnych aktualizacji w informacjach o wersji.

Najpopularniejsza instrukcja naprawy na świecie! Tysiące bezpłatnych poradników ułatwiających naprawę sprzętu. Napraw własne rzeczy za pomocą instrukcji naprawy krok po kroku. Dzięki instrukcjom krok po kroku możesz naprawić wszystko! Przeglądaj w tysiącach urządzeń — zanim rozbierzesz swoje. Potrzebujesz więcej szczegółów na krok? Powiększ zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, aby zobaczyć wszystkie drobne szczegóły! Całkowicie za darmo — żadnych zakupów w aplikacji.

Twoja ulubiona instrukcja naprawy, teraz w systemie Windows 8

Czytaj także: Dell Venue 8 Pro: najlepszy konkurs iPada Mini na Windows 8?

Aplikacja jest właściwie instrukcją naprawy i znajdziesz tam tysiące poradników dotyczących naprawy tak wielu różnych rzeczy, takich jak Xbox, PC, laptop, PlayStation, Nikon, Canon i inne aparaty cyfrowe, smartfony, rowery, a nawet samochody! Wizualne instrukcje krok po kroku obejmują zdjęcia i filmy, są bardzo wyraźne i łatwe w użyciu.

Naprawdę fajne jest to, że nie jesteś związany z aplikacją, ponieważ możesz pobrać swoje ulubione instrukcje napraw z aplikacji do naprawy systemu Windows 8 iFixit, aby były dostępne do późniejszego użycia offline. Aplikacja jest darmowa, ale iFixit sugeruje, że kupując od nich części i narzędzia, będziesz wspierać dalszy rozwój. Kliknij poniższy link, aby pobrać i zainstalować oficjalną aplikację iFixit: Instrukcja naprawy dla użytkowników systemu Windows 8.

Pobierz iFixit: Instrukcja naprawy dla systemu Windows 8

Link do głównej publikacji