10 najlepszych podświetlanych klawiatur do kupienia

Jakie są najlepiej podświetlane klawiatury, jakie mogę kupić?

 1. Logitech K800
 2. Ultra cienka podświetlana klawiatura TeckNet
 3. Klawiatura mechaniczna EagleTec KG011 z podświetleniem LED
 4. Azio KB506 Trójkolorowa podświetlana klawiatura przewodowa z dużym drukiem
 5. Podświetlana klawiatura UtechSmart Saturn
 6. Perixx PX-1100, podświetlana klawiatura w kolorze czerwonym / niebieskim / fioletowym
 7. Podświetlana klawiatura do gier Azio Levetron L70 LED (KB501)
 8. Logitech K740
 9. Wielokolorowa multimedialna klawiatura przewodowa USB z podświetleniem LED do gier
 10. Klawiatura Genius E-sport z podświetleniem LED

Większość współczesnych laptopów jest wyposażona w podświetlane klawiatury. Oprócz ich oszałamiającego wyglądu, podświetlane klawiatury również odgrywają ważną rolę — ułatwiając ci nieprzerwaną pracę bez względu na poziom światła w pomieszczeniu. Światła są dyskretne w dobrze oświetlonych pokojach, ale w nocy lub w słabym otoczeniu oświetlają klawisze, umożliwiając dobrą pracę przez całą noc.

Ze względu na ich nadrzędną rolę w podświetlaniu klawiszy, podświetlane klawiatury stały się ważną częścią komputerów stacjonarnych. Obecnie podświetlane klawiatury służą jako urządzenia peryferyjne dla komputerów stacjonarnych, a ich najważniejsza rola spowodowała, że ​​zdobyli znaczący udział w rynku. Więc jeśli planujesz spalić olej o północy, aby ukończyć projekt, jedną z tych podświetlanych klawiatur może być twoje koło ratunkowe. Sprawdź naszą listę najwyżej ocenianych podświetlanych klawiatur na rynku już dziś.

Więcej: 10 najlepszych klawiatur Bluetooth dla Windows 10

Najlepsze podświetlane klawiatury do kupienia

Logitech K800 (zalecany)

backlit_keyboards_logitech_k800_uk_layoutBezprzewodowa podświetlana klawiatura Logitech K800, zaprojektowana z myślą o płynnym, cichym i bezbłędnym pisaniu, zapewnia doskonałe pisanie bez względu na oświetlenie w pomieszczeniu. K800 nie ma rozpraszającego światła wokół klawiszy. Zamiast tego znaki są grawerowane laserowo i tylko litery są podświetlane, aby zapewnić precyzyjne oświetlenie w ciemnych i słabo oświetlonych pokojach.

K800 ma potężne połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz, co eliminuje potrzebę stosowania przewodów. Można go również łatwo sparować z innymi urządzeniami Logitech za pośrednictwem jednego odbiornika USB Unifying. Do zasilania klawiatury nie są potrzebne żadne jednorazowe baterie. Dołączony micro-USB zapewnia szybkie ładowanie, a pojedyncze ładowanie może utrzymywać go nawet przez 10 dni.

 • Kup teraz na Amazon

Więcej: Poznaj Logitech SmartDock, nową konsolę pokoju konferencyjnego dla Surface Pro 4

Podświetlana klawiatura TeckNet Ultra-Slim (sugerowana)

best_backlit_keyboards_technet1Klawiatura, która wygląda świetnie i działa dobrze, jest trudna do znalezienia, szczególnie w cenie promocyjnej. Ale wyjątkowo smukła, podświetlana bezprzewodowa klawiatura Bluetooth TeckNet to wszystko. Mając zaledwie 4 mm grubości, jest lżejszy niż standardowy magazynek, ale na tyle przyzwoity, że można go zabrać ze sobą. Ma ostre, jasno oświetlone znaki, które ułatwiają czytanie w warunkach słabego oświetlenia.

Aby zaoszczędzić energię, podświetlane klawisze przyciemniają się automatycznie po odejściu od klawiatury i rozjaśniają się po powrocie. Jest kompatybilny z dowolnym urządzeniem obsługującym Bluetooth, które obsługuje zewnętrzne klawiatury, w tym PC, Mac, Chrome OS i urządzenia mobilne.

 • Kup teraz na Amazon

Klawiatura mechaniczna EagleTec KG011 z podświetleniem LED

Podświetlane klawiaturyPodświetlana klawiatura Eagle KG011 jest nie tylko przeprojektowana, ale także elegancko zaprojektowana z wytrzymałego aluminium i materiałów konstrukcyjnych ABS. Idealny do zastosowań biurowych i przemysłowych, KG011 jest wyposażony w niebieskie podświetlenie LED. Oświetlenie można włączać / wyłączać i regulować jasność, a także efekt oddychania.

Jest również wyposażony w niestandardowe przełączniki mechaniczne, które są bardzo trwałe. Klawisze mechaniczne są bardzo czułe z słyszalnym kliknięciem, dotykowym sprzężeniem zwrotnym i średnim oporem. Niebieskie, regulowane oświetlenie LED i formowane nasadki klawiszy zapewniają krystalicznie czyste podświetlenie, dzięki czemu możesz cieszyć się rozmyciem.

 • Kup teraz na Amazon

Azio KB506 Trójkolorowa podświetlana klawiatura przewodowa z dużym drukiem

Podświetlane klawiatury AzioPodświetlana klawiatura Azio KB505U stanowi łatwe rozwiązanie dla tych, którzy szukają dodatkowej pomocy w widzeniu klawiszy klawiatury w słabym świetle. W przeciwieństwie do innych podświetlanych klawiatur, KB505U jest wyposażony w duże klawisze drukowania, które pomagają zmniejszyć zmęczenie oczu i zwiększyć wydajność. Daje to użytkownikowi pełną kontrolę nad oświetleniem, a podświetlenie można przełączać w trzech różnych kolorach (czerwonym, niebieskim lub fioletowym) w zależności od stylu lub preferencji. Ma także wbudowane multimedia i klawisze szybkiego dostępu. Azio KB505U zebrał ponad 3000 pozytywnych opinii klientów na Amazon, co czyni go jedną z najwyżej ocenianych podświetlanych klawiatur.

 • Kup teraz na Amazon

Podświetlana klawiatura UtechSmart Saturn

utechsmart_saturn_backlit_keyboardIdealna do gier, UtechSmart Saturn to wielokolorowa klawiatura z podświetleniem, która ma regulowaną jasność i funkcje automatycznego przejścia oddechu. Podświetlenie świeci jasno i możesz wybrać kolor spośród 3 dostępnych kolorów, tj. Czerwony, zielony lub niebieski.

Jeśli lubisz kombinacje kolorów, dostępne funkcje Marquee obejmują 9 zestawów kombinacji diod LED. Zawiera również 12 klawiszy multimedialnych, które zapewniają szybki dostęp do aplikacji i ustawień. Możesz nawet wyłączyć klawisze Windows i menu kontekstowe, aby zapobiec przypadkowym zakłóceniom podczas grania w gry.

 • Kup teraz na Amazon

Perixx PX-1100, podświetlana klawiatura w kolorze czerwonym / niebieskim / fioletowym

best_backlit_keyboards_perixx_px_1100Perixx PX-1100 łączy w sobie kultowy design z przyjaznymi dla użytkownika funkcjami i olśniewającym podświetleniem klawiszy z podświetleniem LED w kolorze niebieskim, czerwonym i fioletowym. Możesz dostosować poziom jasności do wymagań oświetlenia w pomieszczeniu za pomocą wbudowanego pokrętła regulacji jasności.

Perixx PX-1100 ma gumowane klawisze, które są miękkie i ciche, precyzyjnie zaprojektowane, aby zapewnić lepsze tarcie i bezbłędne pisanie. Cykl życia każdego klawisza wynosi 20 milionów kliknięć, czyli więcej niż w większości współczesnych podświetlanych klawiatur. Jest również cięższy, niż można się spodziewać, ale dlatego, że jest wykonany z ciężkich i wysokiej jakości materiałów.

Podświetlana klawiatura do gier Azio Levetron L70 LED (KB501)

Best_backlit_keyboards_Azio_levetron_L70Klawiatura do gier Azio L70 jest wyposażona we wszystkie funkcje, które mogą zmienić Twoje wrażenia z gry. Niebieskie podświetlenie LED zwiększa widoczność w ciemnych pokojach, a funkcja Multi-key Roll-Over zapewnia prawidłowe rejestrowanie wszystkich klawiszy podczas grania. Jest to jedna z niewielu podświetlanych klawiatur, które są wyposażone w pokrętło regulacji głośności do szybkiej regulacji głośności.

Pokrętło jest strategicznie umieszczone, dzięki czemu możesz regulować głośność nawet bez wstrzymywania gry. Każdy klucz ma cykl życia 10 milionów kliknięć, czyli więcej, niż potrzebujesz. Inne funkcje obejmują blokadę klawiszy uruchamiania systemu Windows i zdejmowaną podpórkę dłoni.

 • Kup teraz na Amazon

Logitech K740

best_backlit_keyboards_logitech_k740Logitech K740 jest wyposażony w jasne, grawerowane laserowo, podświetlane klawisze, które zapewniają podświetlenie postaci potrzebne do bezbłędnego pisania. Możesz ręcznie dostosować jasność za pomocą trzech poziomów oświetlenia, aby dopasować je do swoich potrzeb. Podświetlane są tylko postacie, więc wokół klawiszy nie będzie żadnego oświetlenia, które mogłoby Cię zakłócić.

Elegancka konstrukcja nadaje mu atrakcyjności, a przezroczysta rama nadaje mu futurystyczny wygląd. Klawiatura jest również wyposażona w wyjątkowy system klawiszy PerfectStroke firmy Logitech oraz miękki w dotyku podparcie dłoni, które razem sprawia, że ​​pisanie jest wygodne, płynne i ciche.

 • Kup teraz na Amazon

Wielokolorowa multimedialna klawiatura przewodowa USB z podświetleniem LED do gier

best_backlit_keyboards_masionePodświetlana klawiatura Masione jest przeznaczona do gier o wysokiej intensywności, umożliwiając naciśnięcie do 19 klawiszy bez zawieszania gry lub spowalniania. Klawisze są podświetlane za pomocą podświetlenia LED. Dostępne są 3 regulowane poziomy jasności i szeroka paleta kolorów do 7 kolorów.

Podświetlane postacie są dobrze widoczne w nocy. Klucze są wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS, co zapewnia dłuższą żywotność. Wydajna wodoodporna konstrukcja jest współczesna, a tył ma również super otwory spustowe, aby klawiatura była zawsze sucha.

 • Kup teraz na Amazon

Klawiatura Genius E-sport z podświetleniem LED

backlit_keyboards_genius_esportZaprojektowana również z myślą o grach klawiatura Genius E-sport łączy ergonomiczny design ze spektakularnymi funkcjami dla entuzjastów gier. Jest wyposażony w 10 klawiszy multimedialnych, do 12 ustawień klawiszy skrótów, 113 standardowych klawiszy i blokadę klawiszy, aby zapewnić płynne wrażenia z gry. Możesz nacisnąć do 26 klawiszy bez powodowania awarii gry. Podświetlenie można regulować za pomocą 7 kolorów do wyboru. Można także wyłączyć podświetlenie, aby wyglądało jak normalna klawiatura. Każdy klucz ma żywotność 10 milionów kliknięć, więc został zaprojektowany, aby służyć Ci przez całe życie.

 • Kup teraz na Amazon

Werdykt

Kiedy fizyczne wzornictwo klawiatur może się znacznie różnić, istnieją dwie odmiany klawiatur podświetlanych, o których powinieneś wiedzieć przed zakupem: Te, które zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci łatwo zobaczyć klawisze i te, które mają estetyczny wygląd. Poprzednia kategoria zawiera klawisze, które podświetlają się na biało, a klawisze często rosną po włączeniu podświetlenia. Są to rodzaje dostosowane do wydajności biurowej i można je znaleźć na Amazon.

Późniejsza grupa podświetlanych klawiatur podświetlana jest wieloma kolorami, a cała klawiatura raczej świeci niż znaki. Jest to funkcja, którą znajdziesz w większości, jeśli nie we wszystkich klawiaturach do gier. Dlatego ważne jest, aby zdefiniować przeznaczenie klawiatury przed zakupem, aby nie obniżyć wydajności kosztem doskonałego wyglądu.

Link do głównej publikacji