Sprawdzanie aplikacji w systemie Windows 8, 10: wędkowanie polowe i strumieniowe

Wędkarstwo to świetny sport, który podziwiam, a nawet ćwiczę, choć nie tak bardzo, jak bym chciał. Jeśli więc chcesz łowić ryby bezpośrednio na tablecie z Windows 8, potrzebujesz do tego odpowiedniej aplikacji lub gry. Rzucamy okiem na Microsoft Field Gra Stream Fishing.
aplikacja wędkarska Windows 8
Ze wszystkich dostępnych aplikacji i gier wędkarskich na Windows 8 w Windows Store, Pole Stream Fishing wyróżnia się jako najlepszy z nich, oczywiście dlatego, że został stworzony przez Microsoft Studios. Pełna wersja gry jest dostępna za 4,99 USD, ale możesz również skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej, aby sprawdzić, czy ta gra wędkarska jest dla Ciebie naprawdę interesująca (link na końcu). Pole Stream Fishing można odtwarzać na tablecie z systemem Windows 8 lub innym urządzeniu z systemem Windows 8, ponieważ obsługuje on zarówno sterowanie za pomocą ekranu dotykowego, jak i klawiaturę i mysz.

Czytaj także: The Huffington Post wydaje oficjalną aplikację Windows 8

Poważne połowy na Windows 8

Szukasz najlepszej gry wędkarskiej na Windows 8? Następnie ustaw hak w polu Stream’s Fishing! Nowa grafika w wysokiej rozdzielczości przedstawia wspaniałe ryby i majestatyczne krajobrazy w 15 lokalizacjach rybackich z unikalnymi podwodnymi środowiskami, a wciągająca gra machnięcia sprawia, że ​​łowienie ryb jest przyjemniejsze niż kiedykolwiek! Użyj 5 różnych przynęt ze specjalnymi bonusami, aby wyładować 18 gatunków ryb, z dodatkowymi 10 przynętami i 20 miejscami do połowu. Odgłosy rodzimej przyrody na każdej linii brzegowej zwiększają zanurzenie w rybach. Zaczepiaj, walcz i łap legendarne ryby, odblokowuj osiągnięcia i bij wysokie wyniki znajomych po zalogowaniu się na Xbox!

Windows 8 gra wędkarskaGra jest wyposażona w grafikę w wysokiej rozdzielczości i wciągającą rozgrywkę. Pięć dolców może wydawać się trochę za dużo, ale dla prawdziwego miłośnika połowów nie jest to wcale tyle, biorąc pod uwagę, że gra jest wysokiej jakości. Będziesz mógł złowić wspaniałe ryby, takie jak Pawi Bas, Kokanee, Tarpon i wiele innych. Przeglądaj wspaniałe jeziora i miejsca do wędkowania, prosto z tabletu z systemem Windows 8.

Istnieją nawet „legendy ryb”, które można złapać, takie jak Big McLargeHuge, The Swimminator i Old Salt Hershal. Poza tym w tle są kojące śpiewy ptaków i odgłosy dzikiej przyrody, które nadadzą grze prawdziwego wrażenia. Jeśli chcesz, możesz także spróbować rzucić wyzwanie znajomym, aby dowiedzieć się, kto jest lepszym rybakiem. W grze jest 20 osiągnięć do odblokowania, więc pobierz ją i zacznij łapać te nieuchwytne ryby!

Pobierz pole Gra Stream Fishing dla Windows 8

Aktualizacja: zauważyliśmy na forach, że wielu amatorów gier rybackich szuka czegoś podobnego do tego. Prawda jest taka, że ​​w pewnym momencie się nudzisz, bo nie łapiesz żadnej prawdziwej ryby. Aby zmienić grę, możesz przejść do symulatora polowania. Jest to bardziej intensywne doświadczenie, szczególnie jeśli naprawdę nie chcesz zabijać zwierzęcia. Oto dwa artykuły, w których znajdziesz najlepsze gry polowania na komputery z systemem Windows:

  • 8 najlepszych internetowych gier myśliwskich, w które można grać bez prawdziwej szkody
  • Zabawna gra Windows 8, 10 Hunting: Big Buck Hunter
Link do głównej publikacji