Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Western Digital

Western Digital to jedna z największych nazwisk w branży pamięci masowej i nic dziwnego, że wielu użytkowników systemu Windows 8 szukało dedykowanej aplikacji dotykowej do pobrania ze Sklepu Windows. Oficjalna aplikacja Western Digital jest dostępna od dłuższego czasu w Sklepie Windows, ale dopiero teraz dokładnie ją przeanalizujemy.
Windows 8 Western Digital
Podłączenie zewnętrznego dysku twardego do urządzenia z systemem Windows 8, niezależnie od tego, czy jest to laptop z systemem Windows 8, a nawet tablet z systemem Windows 8 lub Windows 8.1, jest bardzo przydatne, ponieważ łatwo przesyłasz wszystkie pliki. W tej chwili oficjalna aplikacja Western Digital dla użytkowników systemu Windows 8, nazwana po prostu „WD”, będzie działać, jeśli masz jeden z następujących dysków twardych — My Passport, My Passport Edge, WD Elements, My Book, My Book Live, My Rezerwuj Live Duo, My Cloud lub My Cloud EX4.

Czytaj także: Uruchomiono aplikację Craigslist Classifieds dla systemu Windows 8

Dostęp do multimediów cyfrowych przechowywanych na zewnętrznych dyskach twardych WD bezpośrednio z ekranu Start systemu Windows 8 jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek. Za pomocą jednego kliknięcia naszej nowej aplikacji WD wszystkie Twoje treści są natychmiast wyświetlane i uporządkowane, dzięki czemu możesz łatwo przeglądać zdjęcia, oglądać filmy, odtwarzać muzykę i dzielić się nią z przyjaciółmi i rodziną. To tylko jeden sposób, w jaki WD przenosi Twoje multimedia na wyciągnięcie ręki.

Oficjalna aplikacja Western Digital na Windows 8 dba o Twoje pliki cyfrowe

Oficjalna aplikacja Western Digital dla systemu Windows 8 zawiera wiele funkcji, które pozwolą przede wszystkim na dostęp do multimediów jednym dotknięciem z poziomu ekranu startowego. Będziesz mógł natychmiast odkryć swoje pliki multimedialne na podłączonych dyskach zewnętrznych Western Digital. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji zostaniesz poproszony o podłączenie zewnętrznych dysków WD. Aplikacja będzie działać z komputerem i dotykać urządzenia z systemem Windows 8, a nawet Windows RT.

Pliki są uporządkowane i można je również udostępniać za pośrednictwem poczty e-mail lub kont w mediach społecznościowych. Aplikacja jest całkowicie zoptymalizowana dla systemu Windows 8.1, więc możesz przypiąć ją do ekranu startowego i wybrać dowolną wielkość kafelków. Aplikacja otrzymała również częste aktualizacje, które dodały wiele ważnych funkcji — obsługę My Cloud i My Cloud EX4, ulepszoną integrację wyszukiwania Windows 8 i obsługę rotacji aplikacji. Ponadto możesz korzystać z aplikacji w trybie przyciągania, a funkcja płaskiego widoku pozwala znacznie łatwiej przeglądać zdjęcia, filmy lub muzykę. Kliknij poniższy link, aby pobrać oficjalną aplikację WD ze sklepu Windows 8.

Pobierz Western Digital na Windows 8

Western Digital w Windows 10: co musisz wiedzieć

Wester Digital Cloud napotkał pewne problemy na komputerach z systemem Windows 10. Wielu użytkowników napotkało problemy podczas uzyskiwania dostępu do usługi WD Cloud po aktualizacji do aktualizacji Windows 10 Anniversary. W przypadku takich problemów znajdziesz przewodnik napraw w tym artykule.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem zewnętrznego dysku, oto 2 listy (w tym zewnętrzne dyski twarde WD), które pomogą ci wybrać jeden:

  • Najlepsze zewnętrzne dyski twarde z dostępem do chmury i pamięcią masową
  • 14 najlepszych dysków twardych na komputer z systemem Windows 10
Link do głównej publikacji