Szukasz najlepszego pokrowca na konsolę Xbox One do kupienia? Oto 5 najlepszych

Jak każdy inny sprzęt, z czasem konsola Xbox One może się w nim gromadzić, podczas gdy ty skupiasz się na rozgrywce.

Czasami większość właścicieli konsol zapomina oczyścić swoje urządzenia z zaniedbań, ale łatwo zapomnieć o tak drobiazgach, gdy żyje się w tak szybkim świecie jak nasz.

Ale w celu ochrony konsoli i zapewnienia, że ​​rozgrywka nie zostanie zakłócona w żadnym momencie, jedną z głównych rzeczy, które musisz robić, jest czyszczenie i utrzymywanie zarówno konsoli, jak i dysków z grami (jeśli masz) z dala od kurzu i inne cząsteczki, które by je zepsuły.

Konsolę należy również trzymać z dala od kurzu, ponieważ otwory wentylacyjne mogą łatwo zbierać kurz, który gromadzi się w środku, a to jest gorsze, szczególnie dla właścicieli konsoli Xbox One i Xbox One S, ponieważ otwory wentylacyjne są na górze, w porównaniu do nowsze konsole, które mają je z tyłu.

Aby zmniejszyć ryzyko dostania się pyłu, co ma miejsce w przypadku niewielkiej przestrzeni, musisz go zdobyć najlepsza osłona przeciwpyłowa Xbox One kupić konsolę, z których większość jest przystępna cenowo, i łatwo ją ubrać. Dobrze też, jeśli podróżujesz, ponieważ możesz po prostu spakować konsolę w osłonę przeciwpyłową w celu podwójnej ochrony.

Większość pokrowców na kurz Xbox One ma również wycięcie z tyłu, dzięki czemu nie musisz odłączać żadnych kabli, ale pamiętaj o zdjęciu pokrywy podczas korzystania z konsoli, ponieważ może ona przegrzać Xbox One, ponieważ nie ma wentylacji.

Oto nasze ulubione najlepsze pokrowce na Xbox One do kupienia w 2018 roku.

Najlepsze pokrowce na kurz Xbox One do kupienia w 2018 roku

1

Osłona przeciwpyłowa Foamy Lizard Xbox One (zalecana)

najlepsza osłona przeciwpyłowa Xbox do kupienia

Ta osłona przeciwpyłowa Xbox One została zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do konsoli i została wykonana z trwałej obudowy z ultracienką miękką aksamitną podszewką, aby chronić konsolę przed kurzem, drobnymi zadrapaniami, promieniami ultrafioletowymi oraz płynami lub brudem.

Posiada wycięcie na tylnym panelu, które chroni konsolę bez konieczności odłączania tylnych kabli. Jego elegancka, minimalna i piękna konstrukcja nie tylko pozwala cieszyć się konsolą, ale działa jak magnes na kurz, zapobiegając gromadzeniu się kurzu w otworach wentylacyjnych i zadrapaniom na powierzchni konsoli.

 • Jej materiał, TexoShield Premium Nylon Dust Guard, pomoże również zachować konsolę przez wiele lat. Osłona jest tylko repelentna, więc nie ma na celu ochrony przed zanurzeniem lub dużymi objętościami cieczy.

  • Kup teraz na Amazon

  2)

  Hermetyczna osłona przeciwpyłowa Xbox One

  najlepsza osłona przeciwpyłowa Xbox do kupienia

  Ta osłona przeciwpyłowa jest dopasowana do konsoli Xbox One i jest wykonana z włókna poliestrowego i aksamitu. Miękka obudowa jest pyłoszczelna, a miękka aksamitna podszewka zapewnia konsolę ochronę przed kurzem, który w przeciwnym razie wpłynąłby na Twoją rozgrywkę lub ją zniszczył.

  Jest wyposażony w ochronną powłokę i skórę, a ponadto jest nie tylko pyłoszczelny, ale także wyściełany, więc w przypadku nagłego upadku może do pewnego stopnia chronić konsolę.

  • Kup teraz na Amazon

  3)

  eXtremerate Osłona przeciwpyłowa Xbox One

  najlepsza osłona przeciwpyłowa Xbox do kupienia

  Jest to najlepsza okładka na konsolę Xbox One do kupienia na konsolę, ponieważ pasuje jak rękawiczka i jest wykonana z wysokiej jakości zmywalnego i prasowalnego materiału nylonowego, z indywidualnie zaprojektowaną podwójną warstwą, która jest zarówno odporna na wodę, jak i kurz.

  Możesz go użyć do ochrony konsoli przed kurzem, sierścią zwierząt domowych, promieniami ultrafioletowymi, płynami (repelentami) i brudem, a wewnętrzne osłony mają gładką, twardą i błyszczącą wewnętrzną podszewkę, która chroni konsolę przed zarysowaniami.

  Jest precyzyjnie wycięty z łatwym dostępem do portów kablowych bez konieczności odłączania tylnych kabli, a także łatwy do umieszczenia i usunięcia na konsoli.

  • Nie pozwól, aby Twój Xbox One stał się magnesem kurzowym. Użyj tej obudowy Xbox One, która jest zaprojektowana i specjalnie dopasowana do wymiarów konsoli, a możesz między sesjami gier, dzięki precyzyjnemu wycięciu z tyłu, które pozwala łatwo to zrobić bez usuwania kabli.

   Zawsze pamiętaj o wyłączeniu konsoli przed umieszczeniem na niej pokrywy.

   • Kup teraz na Amazon

   4

   LVL99: Osłona przeciwpyłowa Xbox One

   najlepsza osłona przeciwpyłowa Xbox do kupienia

   Ta osłona przeciwpyłowa Xbox One idealnie pasuje do konsoli i chroni ją przed kurzem, brudem i płynami, dzięki czemu wygląda zupełnie jak nowa.

   Wysokiej jakości konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości materiału zbudowanego z myślą o trwałości i jest jednym z najpopularniejszych akcesoriów Xbox One na rynku. jest łatwy w użyciu, po prostu nasuwając go na konsolę, a także umożliwia łatwy dostęp do tylnych portów w konsoli.

   • Kup teraz na Amazon

   5

   Hermetyczna osłona przeciwpyłowa Xbox One

   najlepsza osłona przeciwpyłowa Xbox do kupienia

   Jeszcze jedna osłona przeciwpyłowa Xbox One do kupienia w 2018 roku pod marką Hermitshell, z trwałym zewnętrzem i miękką / gładką podszewką, aby chronić konsolę przed kurzem, drobnymi zadrapaniami, promieniami ultrafioletowymi, płynami (repelentami) i brudem.

   Jest dostosowany do konsoli Xbox One, ale nie należy go używać, gdy konsola jest włączona, ponieważ spowoduje to przegrzanie, co nie jest dobre dla konsoli. Włókno poliestrowe i materiał aksamitny są w kolorze szarym i pokrywają tylko boki oraz górę i przód, ale nie cały tył konsoli.

   Tylna część lekko się uchyla, ale nie przechodzi przez kable i przewody i nie ma wentylacji.

   • Kup teraz na Amazon

   Czy masz okładkę na Xbox One, czy szukasz najlepszej okładki na Xbox One do kupienia w 2018 roku? Daj nam znać swoje wrażenia, które tutaj najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, zostawiając komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji