Dropbox na Windows 8, RT, Windows 10 [Recenzja]

Oficjalna aplikacja Dropbox dla użytkowników Windows 10, Windows 8, Windows 8.1 i Windows RT jest jednym z najlepszych narzędzi do przechowywania w chmurze. Przeczytaj naszą recenzję z Beliew i jakie są nasze wrażenia

dropbox-for-windows-8

Długo czekaliśmy na Windows 8, Windows 10 Dropbox aplikacja, ale było warto! Aplikacja jest dostępna w sklepie, do pobrania za darmo i używania przez dowolnego użytkownika na całym świecie. Chociaż jego konkurenci już opublikowali aplikacje, wydaje się, że twórcy Dropbox poświęcili czas na opracowanie aplikacji.

Czas był dobrze spędzony, a Aplikacja Dropbox na Windows 10, Windows 8 działa i działa idealnie! Chociaż wymaga pewnych aktualizacji i kilku funkcji do dodania, wygląda i działa bezbłędnie. Podstawą przyszłych funkcji jest niesamowicie solidny, co jest pierwszym znakiem dobrej aplikacji.

Ogólne wrażenia z aplikacji Dropbox

Aplikacja Dropbox na Windows 10, Windows 8 jest dość prosta. Jego interfejs jest bardzo prosty, a programiści przyjęli wygląd kafelka Windows 10. Windows 8, ale także utrzymali tradycyjny wygląd Dropbox i stworzyli równowagę między nimi. Usługa jest nadal tak łatwa w użyciu, jak zawsze, a dzięki intuicyjnemu i prostemu interfejsowi może z niej korzystać każdy.

Aplikacja doskonale integruje się z dowolnym komputerem z systemem Windows 10, Windows 8, umożliwiając użytkownikom udostępnianie plików z innych aplikacji w folderze Dropbox, a także udostępnianie plików Dropbox swoim kontaktom lub za pośrednictwem poczty e-mail. Ponadto aplikacja pozwala użytkownikom otwierać i edytować pliki bezpośrednio z poziomu aplikacji, chociaż podczas otwierania filmów aplikacja przekierowuje użytkowników do Windows 8, Windows 10 Media Player.

Udostępnianie odbywa się za pomocą paska Charms systemu Windows 8, Windows 10, a także paska Charms Bar, użytkownicy mogą szybko przeszukiwać folder Dropbox. To pokazuje nam, że aplikacja jest poprawnie opracowana, a kiedy będzie miała inne funkcje, stanie się jedną z najlepszych aplikacji do przechowywania w chmurze.

dropbox-for-windows-8-app-review-2

Niestety, nie ma wiele więcej do powiedzenia na temat aplikacji. W tej chwili wciąż ma ograniczone funkcje, na przykład w aplikacji nie ma funkcji przesyłania. Brakuje również funkcji usuwania, a kliknięcie pliku prawym przyciskiem myszy nie pokazuje żadnych opcji.

dropbox-for-windows-8-app-review

Na razie aplikację można uznać za naprawdę dobrą przeglądarkę plików, ale bez opcji zarządzania plikami, takich jak przenoszenie, kopiowanie lub usuwanie. Ponadto, na razie nie ma opcji „Odśwież”, ale mamy nadzieję, że będzie ona dostępna w przyszłych aktualizacjach, wraz z innymi brakującymi funkcjami.

Pobieranie Dropbox na Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji