Uruchomiono aplikację Weather dla systemu Windows 8, 10

W sklepie Windows 8 nie brakuje aplikacji pogodowych, aw przeszłości opisywaliśmy i opisywaliśmy słynną aplikację AccuWeather, jej aktualizacje, a także aplikację Bing Weather firmy Microsoft. Ale jeśli to nie wystarczy, spójrz na niedawno uruchomioną „The Weather App”
Windows 8 aplikacji pogodowych
Po pierwsze, zacznę od stwierdzenia, że ​​aplikacja Weather dla systemu Windows 8 jest dopiero na początku, więc oczekuje się, że pojawią się błędy i usterki, więc bądź cierpliwy, ponieważ jestem pewien, że programista zajmie się nimi iść Szczególnie podoba mi się brak reklam, co może być tymczasowe, aby zachęcić więcej użytkowników do pobrania. Obrazy tła są piękne, ale naprawdę muszą poprawić trafność i lokalizację aplikacji, być może zapożyczając ten sam pomysł na projekt od Yahoo! Aplikacja pogodowa.

Czytaj także: Zdyskontowane aplikacje Windows 8 Gry w tym tygodniu # 7

Aplikacja Weather uruchamia się dla użytkowników systemu Windows 8

Sprawdź pogodę w większości miast na świecie dzięki tej aplikacji. Piękny i minimalistyczny układ aplikacji pokazuje aktualne warunki pogodowe w danej lokalizacji, a także prognozę na 3 dni. Dostarczone przez World Weather Online dostarczone dane są dokładne i są dostępne dla prawie każdego miasta na tej planecie (przepraszam za każdego kosmitę żyjącego gdzieś poza Ziemią).

Można go używać na stacjonarnym urządzeniu z systemem Windows 8 oraz na tablecie z systemem Windows 8 lub Windows RT. Mówi, że uwzględniono większość miast na świecie, ale próbowałem wprowadzić niektóre lokalizacje w Europie i nic się nie pokazało. Z pewnością jest to tymczasowy błąd, który zostanie naprawiony. Aplikacja oferuje 3-dniową prognozę, a dzięki kafelkowi na żywo przypiętemu do ekranu startowego zawsze będziesz otrzymywać najnowsze aktualizacje pogody. Istnieje również opcja udostępniania warunków pogodowych w sieciach społecznościowych. Kliknij link poniżej, aby go pobrać.

Pobierz aplikację Weather na Windows 8

Link do głównej publikacji