10 najlepszych konwerterów eBooków na komputery z systemem Windows

Być może zastanawiasz się, dlaczego nie możesz wyświetlić określonego eBooka na swoich urządzeniach; może to być spowodowane tym, że format eBook jest niezgodny z używanym urządzeniem.

Istnieje kilka formatów eBook, takich jak PDF, PDB, RTF, HTML, MOBI, FB2, EPUB, TXT, zwykły tekst, Doc, Plucker, LIT i wiele innych formatów eBook. Te formaty określają, których urządzeń można użyć do otwarcia eBooka i prezentacji eBooka.

Możesz przekonwertować swoje eBooki na inne formaty kompatybilne z docelowymi urządzeniami czytającymi eBook, np. Na komputer z systemem Windows. W tym poście wymienimy listę

 • 5 programów do konwersji eBooków na komputery z systemem Windows
 • 5 konwerterów eBook online

Oto najlepsze konwertery eBooków na komputery z systemem Windows

Epubor Ultimate

Epubor Ultimate jedno z najlepszych programów do konwersji eBooków na komputery z systemem Windows. Ten program umożliwia czytanie eBooków w dowolnym miejscu, konwersję eBooków do preferowanego formatu oraz wykonywanie funkcji usuwania eBook DRM. Jednak Epubor Ultimate jest aplikacją premium dostępną w cenie 24,99 USD.

Inną fascynującą funkcją Epubor Ultimate są formaty wejściowe, które obejmują EPUB, PDF, AZW, AZW1, AZW3, AZW4, Mobi, PRC, TPZ, Topaz, TXT i HTML. Możesz także generować formaty wyjściowe EPUB, Mobi i PDF po konwersji. To oprogramowanie jest kompatybilne z wersjami Windows XP, Vista, 7, 8 i 10. Możesz pobrać wersję próbną tutaj.

Auto Kindle eBook Converter

konwertery ebook dla Windows PC

Ten program jest darmową aplikacją odpowiednią do konwersji eBooków na komputerach z systemem Windows. Jest obsługiwany przez programistę auto kindle do konwersji różnych formatów eBooków na kompatybilny format kindle. Można jednak konwertować pliki .chm, Lit, HTML i PDF na .mobi.

Auto Kindle eBook Converter jest idealny do generowania plików .mobi eBook po konwersji. Program jest kompatybilny z komputerami z systemem Windows, a zwłaszcza z niższymi wersjami 32-bitowych systemów Windows NT, 2000 i XP. Możesz pobrać tutaj.

 • Chomik eBook Converter

  konwertery ebook dla Windows PCHamster eBook Converter to darmowy program z przyjaznym interfejsem, który umożliwia konwersję plików eBook w zastrzeżonych formatach. Jedną z kluczowych cech Hamster eBook Converter jest możliwość konwertowania wielu plików eBook w partiach.

  Za pomocą tego programu można łatwo przekonwertować EBook na TXT, Adobe PDF, FB2, LIT, HTMLZ, PDB, LRF, PUB. Ten program jest kompatybilny z Windows 2000, XP, Vista, 7, 8 PC. Możesz pobrać program tutaj.

  Epubsoft EBook Converter

  Ten program jest jednym z niewielu najlepszych konwerterów eBooków na komputery z systemem Windows. Możesz łatwo konwertować eBooki EPUB, PDF, AZW, MOBI na inne formaty. Ponadto możesz również zsynchronizować przekonwertowane eBooki z innymi czytnikami eBooków, aby wyświetlać je na innym urządzeniu. Epubsoft EBook Converter ma również funkcję podglądu okładki eBook; ta funkcja umożliwia wyświetlenie okładki eBooka po kliknięciu eBooka.

  Według oficjalnej strony Epubsoft EBook Converter, możesz łatwo przekonwertować ponad 50 eBooków w jednym wystąpieniu. Ponadto, to oprogramowanie jest kompatybilne z Windows XP, Vista, 7, 8, 10 i nowszymi wersjami. Dzięki tym wszystkim funkcjom możesz zastanawiać się, czy Epubsoft EBook Converter jest bezpłatny: to oprogramowanie jest dostępne w cenie 39,99 USD, ale możesz pobrać bezpłatną wersję próbną tutaj.

  Dowolny konwerter EBook Darmowy

  konwertery ebook dla Windows PCKażdy program Darmowy konwerter EBook to definicja najlepszego oprogramowania do konwersji eBooków. Ten program to wielowątkowy konwerter, który może konwertować do 16 eBooków jednocześnie. Ten program ma ogromną listę obsługiwanych formatów eBook wejściowych i wyjściowych: FB2, CBZ, CHM, LIT, ODT, EPUB, MOBI, DOCX, SNB, AZW3 PDF, TXT, HTML, PML, RTF i inne formaty eBook więcej. Możesz swobodnie konwertować między nimi.

  Ponadto każdy darmowy konwerter EBook może wyświetlać i tworzyć nowe eBooki. EBook Converter Free jest bezpłatny, bezpieczny i kompatybilny z komputerami z systemem Windows; możesz pobrać program tutaj.

  • Czytaj także : 5 najlepszych programów do szybkiego odczytu na PC

  Oto pięć najlepszych konwerterów eBooków online

  Ebook.online-convert.com

  konwertery ebook dla Windows PCEbook.online-convert.com to aplikacja internetowa do konwersji eBooków z jednego formatu pliku na inny. Dzięki tej aplikacji online możesz przekonwertować tekst na format PDF zoptymalizowany dla ebooków za pomocą tego darmowego konwertera eBooków. Ten internetowy konwerter eBooków obsługuje kilka formatów wejściowych, takich jak PDF, ePub, HTML, LIT, LRF, .mobi i inne formaty plików eBook. Aby przekonwertować pliki eBook, wybierz żądany format docelowy i rozpocznij konwersję. Konwertuj swoje pliki eBook na tej stronie.

  ToePub

  konwertery ebook dla Windows PCToePub to jeden z najlepszych konwerterów książek elektronicznych online, który jest łatwy w użyciu, szczególnie dla początkujących. Ta aplikacja online może konwertować do dwudziestu dokumentów jednocześnie dzięki obsłudze kilku formatów eBooków wejściowych / wyjściowych, takich jak PDF, EPUB, FB2, MOBI i inne formaty plików eBook. Aby użyć tego konwertera, wykonaj następujące kroki:

  1. Przejdź do adresu URL i wybierz docelowy format konwersji eBooka.konwertery ebook dla Windows PC
  2. Prześlij eBook, który chcesz przekonwertować
  3. Poczekaj na zakończenie konwersji.konwertery ebook dla Windows PC
  4. Po konwersji pobierz przekonwertowany eBook lub jako plik ZIP (w przypadku konwersji wielu eBooków).konwertery ebook dla Windows PC

  Zamzar

  konwertery ebook dla Windows PCInnym powszechnie stosowanym konwerterem eBooków jest Zamzar; strona, która nie wymaga pobierania ani rejestracji użytkownika. Zamzar obsługuje szeroką gamę formatów eBooków i może być łatwo wykorzystany do konwersji eBooków. Konwertowane pliki eBook są wysyłane na podany adres e-mail i są dostępne dla użytkownika, aby je pobrać. Proces konwersji pokazano na powyższym obrazku na stronie internetowej Zamzar.

  • Czytaj także : 10 najlepszych czytników ePub dla systemu Windows 10

  EBook Converter online

  konwertery ebook dla Windows PCTa darmowa aplikacja internetowa może służyć do konwersji szerokiej gamy plików eBook z formatu wejściowego na format docelowy. Konwertuj EPUB na PDF, EPUB na MOBI, PDF na EPUB, PDF na MOBI, Kindle na PDF, EPUB na rozpałkę i wiele innych. Cechą wyróżniającą ten konwerter eBooków online jest to, że dostępne jest oprogramowanie do każdej konwersji e-booków z formatu na format. Możesz użyć konwertera online lub pobrać oprogramowanie. Ta strona jest dostępna tutaj.

  CoolUtils Online eBook Converter

  konwertery ebook dla Windows PCKolejne wyjątkowe narzędzie online do konwersji eBooków z jednego formatu pliku na inny. CoolUtils obsługuje popularne formaty plików eBook, takie jak EPUB, MOBI, FB2, RTF, PDF, AZW3 i HTMLZ. Możesz wstawić nagłówek i stopkę do docelowego pliku eBook, wprowadzając wartości w menu „Opcje”. Przejdź do strony internetowej konwertera eBooków CoolUtils, aby rozpocząć konwersję eBooków.

  Jednak wszystkie te konwertery, które wymieniliśmy powyżej, są rzeczywiście najlepsze w konwersji eBooków, naszym zdaniem, istnieje wiele innych konwerterów (oprogramowania i online). Możesz wypróbować dowolne z nich i podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.

Link do głównej publikacji