Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Gdzie jest Waldo?

Gdzie jest Waldo to jedna z gier, w które pamiętam wyraźnie, gdy byłem małym dzieckiem. Zahipnotyzował mnie Waldo i próbowałem znaleźć go w tych zwodniczych kolorowych książkach. Teraz jest aplikacja, z której możesz korzystać na tablecie Windows 8, aby znaleźć Waldo.
Windows 8 gdzie's waldo
Nie ma zbyt wielu rzeczy do powiedzenia na temat gry Where’s Waldo dla Windows — jest kilka zdjęć i musisz znaleźć nieuchwytnego Waldo z czapką w biało-czerwone paski. Największym zarzutem, jaki mam w związku z tą grą, jest fakt, że istnieje tylko dziesięć wyzwań, które prawdziwy miłośnik wykona dość szybko.

Czytaj także: Kontrola aplikacji w systemie Windows 8: Jam Music Maker

Gdzie gra Waldo trafia do użytkowników systemu Windows 8

Znajdź Waldo! Twoim celem jest poszukiwanie Waldo. Waldo to mały facet ubrany w czerwono-białą koszulę w paski, falbanę i okulary. Znajdź go i dotknij go, aby ukończyć poziom. Gdzie jest Waldo? to aplikacja wykonana przez Brainstorm (c) 2013. Oryginalna gra Where’s Waldo została stworzona przez brytyjskiego ilustratora Martina Handforda.

Aplikacja ma tylko 15,8 MB i jest oczywiście przeznaczona dla dzieci. Od momentu uruchomienia w sklepie Windows Store aplikacja Where’s Waldo na Windows 8 nie otrzymała żadnych aktualizacji, co pozostawia cień nadziei, że programista zdecyduje się dodać więcej funkcji w najbliższej przyszłości. Przede wszystkim, jak powiedziałem wcześniej, zdecydowanie musi być więcej poziomów do ukończenia, a może dodać więcej opcji, które sprawią, że gra będzie jeszcze trudniejsza. Do tego czasu kliknij poniższy link, aby pobrać go na tablety z systemem Windows 8.

Pobierz Where’s Waldo na Windows 8

Link do głównej publikacji