Możesz teraz grać w Uno Card Game na Windows 10, 8

Ci z was, którzy grają w sławne Gra karciana Uno ze znajomymi powinni być zachwyceni faktem, że firma Gameloft wydała aplikację dla systemu Windows 10, 8. Przeczytaj ten post, aby dowiedzieć się więcej.

Do dzisiaj w Windows Store dla Windows 10 nie było zbyt wielu profesjonalnie wykonanych gier UNO. Gameloft, jedna z największych firm produkujących gry mobilne, uruchomiła UNO Gra Friends dla użytkowników systemu Windows 10, 8 i Windows RT, którą można pobrać bezpłatnie w Sklepie Windows (link na końcu).

gra karciana Windows 8 Uno

Opis gry karcianej Uno dla użytkowników systemu Windows 10, 8 wygląda następująco:

Granie w UNO z przyjaciółmi, rodziną i milionami fanów na całym świecie nigdy nie było łatwiejsze! Dołącz do jednej z największych bezpłatnych społeczności gier mobilnych online i ciesz się zupełnie nową grą dla wielu graczy, konkurencyjnymi tabelami wyników i zabawnymi opcjami dostosowywania, które pozwalają wykrzykiwać „UNO!” Na zupełnie nowym poziomie!

Możesz zaprosić znajomych i grać z nimi lub rzucić wyzwanie milionom innych fanów UNO z całego świata. Ale to nie jest zwykła „nudna” gra karciana Uno, ponieważ pozwoli ci skorzystać z ulepszeń Super Boosty, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Możesz także spersonalizować swoją grę karcianą UNO, zmieniając tła, projekty talii kart, a nawet dodając niektóre efekty specjalne.

 • Odbywają się cotygodniowe konkursy, w których możesz wygrać nagrody i zwiększyć swoją pozycję w rankingach. Niesamowite w grze jest również to, że tryb wieloosobowy nie jest ograniczony do Wi-Fi, istnieje również możliwość grania przez 3G. Zainstaluj grę, jeśli jesteś prawdziwym fanem UNO i daj nam znać, co o niej myślisz. Jeśli lubisz gry karciane, być może powinieneś także zapoznać się z grą Bridge Cards Game dla użytkowników systemu Windows 8, którą skompilowaliśmy.

  Pobierz UNO Friends dla Windows 10, 8

  Warto wspomnieć, że ta gra nie podlega ustawieniom rodzinnym Xbox Live.

  ONZ Znajomi otrzymali ocenę 4,1 użytkownika w sklepie Microsoft Store. Oznacza to, że większość graczy jest zadowolona z gry. Wskazuje to również, że UNO Znajomi to świetny wybór, jeśli szukasz zabawnej i wciągającej gry z przyjaciółmi.

  Jedynym minusem zidentyfikowanym przez graczy jest ilość dostępnych monet. Krótko mówiąc, gra jest fajna, dopóki nie zabraknie monet.

  Prawdziwa gra karciana została bardzo dobrze odtworzona. Jako fan Uno, miałem nadzieję, że ta gra będzie co najmniej w połowie przyzwoita i zapewni. Grafika jest świetna, mało opóźnień / brak i ogólnie dobrze wykonana gra. Jedynym minusem, jaki widzę, jest to, że jest to pay-to-play. Tak, dostajesz monety za darmo, ale tylko tyle, aby grać w jedną lub dwie gry na godzinę, chyba że wygrasz każdą grę, w którą grasz. Utrudnia to grę w tę grę bardzo długo.

  Jeśli grałeś już w UNO Przyjaciele, powiedz nam więcej o swoich wrażeniach z gry w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji