Przedłużacze USB-C: wybierz najlepsze z tych 7 opcji

Odkąd kabel USB-C został wprowadzony na rynek, przyszedł z dobrą nowiną.

Dzięki temu złączu możesz pożegnać się z frustracją związaną z niewłaściwym podłączeniem z powodu różnych orientacji, ponieważ typ C jest odwracalnym złączem, które pozwala podłączyć się z dowolnego kierunku, dzięki czemu nigdy więcej się nie pomylisz.

Większość współczesnych urządzeń i komputerów jest również wyposażona w port typu C, dzięki czemu można podłączyć i cieszyć się szybką transmisją danych i przesyłaniem plików, a także superszybkim ładowaniem o dużej mocy dla innych urządzeń i gadżetów.

Urządzenia te są zwykle dostarczane z własnymi kablami typu C, ale czasem możesz je zgubić, zepsuć się z jakiegokolwiek powodu lub po prostu chcesz mieć dłuższy na własny użytek.

Jakość i budowa wybranego kabla decyduje również o tym, jak długo on pozostanie bez zerwania, a także czy będzie odporny na zagrożenia, takie jak ciepło, korozja i inne rzeczy, które mogą spowodować uszkodzenie.

Jeśli szukasz najlepszego przedłużacza USB-C do dodania do akcesoriów, oto 7 najlepszych typów, które zalecamy.

Najlepszy przedłużacz USB-C na rok 2018

  1. Kmeets
  2. Kimitech
  3. Disdim
  4. Dreamvasion
  5. Riitop
  6. QichengStart
  7. CableCreation

1. Kabel przedłużający USB-C firmy Kmeets

najlepszy kabel przedłużający USB-C

Kmeets jest wysoce zalecany jako najlepszy przedłużacz USB-C, dzięki szybkiemu ładowaniu, trwałej jakości i superdługiemu kablowi o długości 6 stóp, dzięki czemu można go swobodnie używać w dowolnym miejscu.

Zbudowany z wysokiej jakości drutu danych z portem USB-C, możesz ładować i synchronizować swoje urządzenia jednocześnie z dużą prędkością. Stylowa kurtka z włókna nylonowego sprawia, że ​​kabel jest mocny, wytrzymały i odporny na rozciąganie, zapewniając w ten sposób wysoką trwałość i większą elastyczność.

Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami typu C i ma trwałą metalową zaślepkę wykonaną przez profesjonalną produkcję, odporność na utlenianie, wysoką temperaturę i korozję.

Kup Teraz

2. Przedłużacz Kimitech USB-C

najlepszy kabel przedłużający USB-C

Jest to najlepszy przedłużacz USB-C do synchronizacji danych, ładowania i superszybkiego transferu danych.

Jest kompatybilny z większością głównych urządzeń i ma odwracalną konstrukcję złącza USB-C, dzięki czemu można podłączyć w obie strony, z wygodą podłączania kabla w dowolnym kierunku.

Zbudowany z trwałym, plecionym nylonem ekranowaniem z aluminium, kabel ten jest odporny na codzienne zużycie, a jednocześnie zapewnia szybsze, bardziej wydajne przesyłanie danych i dostarczanie energii.

Niebieski port USB 3.1 ma prędkość transferu do 10 Gb / s i jest wstecznie kompatybilny z poprzednimi wersjami USB, dzięki czemu masz dziesięć razy szybszy transfer danych i prędkości synchronizacji.

Ten elegancki, trwały, pięciopakowy kabel o różnych długościach jest przeznaczony do wytrzymywania naprężeń, zgięć, skrętów i pociągnięć.

Kup Teraz

  • Przeczytaj także: Podaruj sobie najlepszy dysk flash USB-C USB przed końcem roku

3. Disdim przedłużacz USB-C

najlepszy kabel przedłużający USB-C

Thunderbolt firmy Disdim to najlepszy przedłużacz USB-C zaprojektowany do obsługi ładowarki, przesyłania audio i wideo, a także synchronizacji danych.

Jest kompatybilny z większością głównych urządzeń USB-C, takich jak notebooki, tablety i smartfony, i jest zbudowany z wysokiej jakości materiału z czystego drutu miedzianego, który może zapewnić szybkie ładowanie i stabilną synchronizację danych z prędkością do 10 Gb / s.

Niklowane gniazdo i korpus TPE zapewniają bardziej stabilny, niełatwy do uszkodzenia, elastyczny, wolny od kurzu i splątania, trwały i lekki, dzięki czemu można go nosić wszędzie i nie martwić się o jego uszkodzenie.

Jego długość wynosi 6 stóp lub 1,8 m, idealna długość do przedłużenia w dowolne miejsce — nie martw się o krótkie kable. Możesz także uniknąć wielu uszkodzeń wtyczki interfejsu urządzenia.

Wbudowana folia aluminiowa i warstwa siatki tekstylnej zapewniają lepszy i bardziej skuteczny efekt przeciwzakłóceniowy, a ponadto są dwustronne, dzięki czemu można je wkładać bez przyklejania lub podłącz i używaj.

Kup Teraz

4. Przedłużacz USB-C Dreamvasion

najlepszy kabel przedłużający USB-C

Ten 6-metrowy kabel jest wszystkim, czego potrzebujesz do urządzeń USB-C, aby uzyskać lepsze połączenie i szybkie zwolnienie dowolnego urządzenia.

Nie tylko chroni port komputera przed uszkodzeniem w wyniku wysunięcia i podłączenia, ale także obsługuje ładowanie, synchronizację, transmisję danych audio lub wideo, z wysoką prędkością 10 Gb / s.

Można go użyć jako przedłużacza ładowania kontrolera Switch Pro lub przełącznika stacji dokującej TV, ponieważ jest on kompatybilny z większością urządzeń z portem typu C.

Działa bez względu na to, po której stronie go podłączasz, i jest wyposażony w wysokiej jakości drut miedziany, aby zapewnić stabilną transmisję sygnału, szybką synchronizację, a także jest trwały i niełatwo go uszkodzić.

Obejmuje 12-miesięczną ograniczoną gwarancję na produkt i przyjazną obsługę klienta, która reaguje w ciągu 24 godzin.

Kup Teraz

  • Przeczytaj także: USB 3.2 podwaja prędkość kabli USB Type C (3.1)

5. Przedłużacz Riitop USB-C

najlepszy kabel przedłużający USB-C

Ten przedłużacz USB-C jest kompatybilny z większością głównych urządzeń, takich jak tablety, smartfony i komputery, z superszybkim transferem danych USB 3.1 do 10 Gb / s.

Ma odwracalną konstrukcję wtyczki typu C, która obsługuje skalowalne ładowanie mocy.

Funkcje obejmują przedłużacz męski na żeński USB 3.1 typu C, specyfikację drutową miedzianego 16-żyłowego kabla powlekanego cyną z zewnętrzną formą z PVC i ma on długość 3 stóp (lub 1 m).

Kup Teraz

6. Kabel przedłużający QichengStart USB-C

najlepszy kabel przedłużający USB-C

Jest to najlepszy przedłużacz USB-C do superszybkiej synchronizacji danych do 10 Gb / s, HDMI / VGA i innych transmisji sygnałów, a także chroni interfejs USB-C laptopa.

Funkcje obejmują kabel połączeniowy męski USB 3.1 typu C na żeński USB-C o długości 2 stóp oraz kompatybilność ze smartfonami, laptopami i tabletami.

Kup Teraz

  • Przeczytaj także: Najlepsze kable USB-A do USB-C do użycia

7. Przedłużacz CableCreation USB-C

najlepszy kabel przedłużający USB-C

Kabel ten ma wtyk męski na USB 3.1 typu C do żeńskiego typu C, pozłacaną wtyczkę z pozłacaną powłoką, aby zagwarantować kontakt z urządzeniem i zapewnia szybkość przesyłania danych do 10 Gb / s.

Jest lekki, przenośny i kompaktowy, dzięki czemu można go przenosić w dowolnym miejscu, a dwukierunkowy pozwala cieszyć się nieograniczonym przesyłaniem danych, ponieważ obie strony mogą być hostem lub celem.

Jest kompatybilny z większością głównych urządzeń, takich jak tablety, smartfony i komputery, ale może nie działać z przedłużaniem oryginalnych kabli typu C do ładowania telefonów typu C z powodu problemów z napięciem.

Jest objęty gwarancją marki skupiającą się na idealnym wzornictwie i jakości, a także dożywotnią gwarancją, którą można uzyskać w kolorach czarnym, niebieskim, czerwonym i różowego złota.

Kup Teraz

Czy znalazłeś swój ulubiony wybór najlepszego kabla przedłużającego USB-C do systemu Windows? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji