Aplikacja Yammer na Windows 10, 8 usprawnia współpracę pracowników

Yammer niedawno poinformował swoich użytkowników za pośrednictwem postu na blogu, że wersja aplikacji dla systemu Windows 10, 8 otrzymała kilka nowych funkcji. Znajdź poniżej szczegółowe informacje na ten temat, jeśli korzystasz z usługi.

Nazwany „korporacyjną siecią społecznościową”, Skamłać w systemie Windows 10, 8 to narzędzie do łatwego dostępu do rozmów prowadzonych w całej firmie.

yammer Windows 10

Jest bardzo podobny do programu Lync dla systemu Windows 10, 8, tyle że brakuje mu tradycyjnego wyglądu komunikatora. Oprócz Windows 10, 8, aktualizacje aplikacji Yammer na Windows Phone, Android i iOS również otrzymały aktualizacje.

Yammer to korporacyjna sieć społecznościowa dla Twojej firmy, która łączy Cię z ludźmi, projektami i informacjami potrzebnymi do wykonania pracy. Odkryj nowe rozmowy firmowe, dziel się pomysłami ze swoim zespołem, zadawaj pytania i odpowiadaj na aktualizacje dzięki tej łatwej w obsłudze aplikacji. Yammer Feed dla Windows 8 został zaprojektowany dla nowego Windows 8 Experience i jest zoptymalizowany dla urządzeń dotykowych.

 • Ta aktualizacja nie jest jednak przeznaczona na oficjalną aplikację Yammer w Sklepie Windows, ale na komputerową wersję Windows 10, 8, więc nie jest przeznaczona dla tych, którzy używają Yammer na urządzeniach dotykowych z systemem Windows 10, 8 lub Windows10, 8.1. Zaktualizowana wersja Yammer na komputer z systemem Windows 10, 8 użytkowników zapewnia dostęp do kanałów grupowych, nowych powiadomień i funkcji kafelków na żywo, a także nową opcję „Snap”, która pozwala przyciągnąć aplikację Yammer z boku ekranu.

  Teraz wielozadaniowość jest naprawdę możliwa! Kliknij poniższy link, aby pobrać dowolną wersję Yammer bardziej odpowiednią dla Ciebie, na komputer lub na dotyk.

  • Pobierz Yammer na Windows 10, 8 [pulpit]
  • Pobierz Yammer na Windows 10, 8 [dotknij]

  Najważniejsze funkcje Yammer w systemie Windows 10

  Yammer to świetne narzędzie do współpracy, które może pomóc Ci rozwinąć działalność i zwiększyć zaangażowanie pracowników. Pomaga zwiększyć przejrzystość w firmie i aktywnie angażować pracowników i współpracowników.

  To narzędzie jest częścią Office 365 i umożliwia użytkownikom dostęp do dokumentów i zarządzanie nimi, udostępnianie notatek, a także organizowanie obowiązków i zadań roboczych. Fakt, że 85% firm z listy Fortune 500 korzysta z Yammer, potwierdza przydatność tego narzędzia.

Link do głównej publikacji