Windows Defender to najlepszy darmowy antywirus systemu Windows 8.1

Wielu z was chce zainstalować niezawodny program antywirusowy na swoim komputerze lub tablecie z systemem Windows 8 lub Windows 8.1, ale można przeoczyć fakt, że wbudowany program Windows Defender może być najlepszym rozwiązaniem, którego szukasz
Windows Defender najlepszy program antywirusowy Windows 8.1
Tak jak mówi tytuł tego artykułu, jest to osobista opinia i niektórzy lub wielu może się z tym nie zgodzić. Ale nic mi nie jest i rozumiem, że dedykowane rozwiązanie antywirusowe, takie jak Kaspersky, Norton lub inne, można uznać za lepsze. W końcu za to płacisz, podczas gdy Windows Defender jest wbudowanym rozwiązaniem. Dlatego jako darmowy program antywirusowy osobiście uważam Windows Defender za najlepszy, jeśli nie, przynajmniej jeden z 5 najlepszych dostępnych rozwiązań antywirusowych.

Program Windows Defender wykonuje spore zadanie, chroniąc mój komputer z systemem Windows 8.1

Ale w Windows 8 i Windows 8.1 zrobił to dla mnie cuda, zawsze chroniąc przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem lub wirusami, i wydaje się, że Microsoft wykonał naprawdę dobrą robotę uaktualniając wiele funkcji, które oferuje Windows Defender. W walce o najlepszy darmowy program antywirusowy Windows 8.1 między Windows Defender a Avast, Maximum PC wybiera Avast, ale oto co powiedzieli o Windows Defender:

Avast wygrywa ten pojedynek, biorąc trzy z pięciu kategorii i wiążąc je w innej, choć nie jest on tak krzywy, jak się wydaje. Windows Defender, choć nie jest tak w pełni funkcjonalny jak Avast, potrafi blokować typowe zagrożenia i nie obciąża zasobów systemowych. Armia obrony Avast jest po prostu większa i lepiej wyszkolona do wykrywania niebezpieczeństw z większej liczby miejsc, na przykład klientów IM. Ma też większy arsenał broni.

Czytaj także: Program Symantec Endpoint Protection zostanie zaktualizowany o obsługę systemu Windows 8.1

Możesz także pobrać i zainstalować program Microsoft Security Essentials, aby zwiększyć ochronę. Oprócz Windows Defender zdecydowanie możesz wypróbować następujące bezpłatne rozwiązania antywirusowe: AVG, Avast, Avira, Zone Alarm lub Panda. Ale dla mnie Windows Defender dokonał cudów. Jakie są twoje doświadczenia

Darmowe antywirusy, które mogą zastąpić program Windows Defender [Aktualizacja]

Obecnie wiele programów antywirusowych tworzy bezpłatne wersje dla użytkowników, którzy mogą być zainteresowani jego zakupem po darmowym użyciu. Jedynym problemem jest to, że nie wszystkie funkcje są funkcjonalne, co oznacza, że ​​nie jest tak wydajne. Jednak dla tych, którzy uważają, że Windows Defender jest lepszy niż darmowy program antywirusowy, ale nie tak dobry w porównaniu do płatnego programu antywirusowego, zaproponujemy ci starannie dobrane listy z różnymi opcjami antywirusa:

  • Najlepszy program antywirusowy 2018 dla urządzeń z systemem Windows 10
  • Najlepszy BEZPŁATNY program antywirusowy na rok 2018
  • Najlepszy program antywirusowy z aktualizacjami offline

Daj nam znać w komentarzach, co wolisz: Windows Defender lub oprogramowanie zabezpieczające innej firmy?

Link do głównej publikacji