Aplikacja Windows 8, 10 Birthday Reminder Przypomina, że ​​każdy się liczy

Aplikacje przypominające o urodzinach są idealne dla tych, którzy chcą przechowywać dane osobowe dotyczące każdego kontaktu w tym samym miejscu. Ponadto narzędzia te są świetne, jeśli chcesz oddzielić informacje kalendarza od wydarzeń urodzinowych i jeśli naprawdę chcesz używać urządzenia z systemem Windows 8 jako osobistego planu. Teraz w poniższych wierszach sprawdzimy bardzo cenione oprogramowanie przypominające o urodzinach z Windows Store, więc nie wahaj się i sprawdź to wszystko.
Przypomnienie o urodzinach
Świetnym sposobem na planowanie i zarządzanie harmonogramem dziennym lub tygodniowym jest użycie aplikacji kalendarza systemu Windows 8. Niestety, jak wiadomo, najbardziej doceniana aplikacja kalendarza nie jest dostępna w sklepie Windows Store, ponieważ mamy dostępne tylko narzędzia Kalendarza Google innych firm, a nie oficjalny klient. W każdym razie, gdy mówimy o przypomnieniach urodzinowych, oprogramowanie kalendarza może po prostu nie wystarczyć, ponieważ możesz potrzebować spersonalizowanego i zoptymalizowanego narzędzia, aby odpowiednio zaskoczyć znajomych, rodzinę lub kontakty.

Czytaj także: Jak zmienić ustawienia Narratora w systemie Windows 8.1

W tym przypadku wspomniane już narzędzie przypomnienia o urodzeniu będzie dla Ciebie idealne. To narzędzie jest bezpłatnie dystrybuowane w Sklepie Windows i działa bez żadnych błędów i opóźnień na urządzeniach z systemem Windows 8.

Nie przegap urodzin dzięki aplikacji Windows 8 Birthday Reminder App

Jak sama nazwa wskazuje, korzystając z aplikacji Przypomnienie o urodzinach, możesz zobaczyć nadchodzące urodziny znajomych i tworzyć dla nich przypomnienia. Zasadniczo to narzędzie jest jedną z najprostszych i najłatwiejszych aplikacji przypominających o urodzinach dostępnych w sklepie Windows Store, ponieważ oprogramowanie ma intuicyjny i choć imponujący interfejs użytkownika. Korzystając z tej aplikacji przypominającej o urodzinach, nigdy nie przegapisz urodzin swoich ulubionych osób i możesz być pierwszą osobą, która życzy im wszystkiego, czego chcesz.

aplikacja przypominająca o urodzinach w systemie Windows 8

To jest aplikacja przypominająca o urodzinach. Pozwala dodać szczegóły urodzinowe przyjaciela i przesłać im ciepłe życzenia z pozdrowieniami. Pokaże nadchodzące urodziny na kafelku Live aplikacji. Możesz także dodawać kontakty z People Hub.

Przypomnienia o urodzinach można używać w różnych trybach, ponieważ można wyświetlać wydarzenia urodzinowe na różne sposoby, korzystając z wbudowanych funkcji programu. Możesz łatwo dodawać informacje o każdym kontakcie, a także dodawać kontakty z People Hub. Następnie możesz użyć funkcji Przypomnienie o urodzeniu w systemie Windows 8 do wysyłania wiadomości tekstowych za pośrednictwem wiadomości e-mail, a jeśli naprawdę chcesz zaskoczyć znajomych, możesz również wysłać załącznik zawierający spersonalizowaną wiadomość.

Jak wspomniano, przypomnienie o urodzinach można pobrać za darmo ze Sklepu Windows i zainstalować na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 8. Ponadto korzystanie z tego narzędzia jest świetne, ponieważ można zarządzać różnymi funkcjami i opcjami w celu planowania i organizowania własnego programu. Nie wahaj się i wypróbuj Przypomnienie o urodzinach na własnym tablecie, laptopie lub komputerze z systemem Windows 8.

Link do głównej publikacji