Windows 8, 10 App Number Mill to niesamowite narzędzie do rozwiązywania problemów matematycznych

Rozwiązywanie problemów matematycznych i równań nie jest łatwe, ale jeśli masz tablet z Windows 8, na ratunek przychodzi Number Mill. Jedna z najlepszych aplikacji do rozwiązywania matematyki, jakie widzieliśmy do tej pory.

Okna młyna liczb 8

Number Mill to jedna z najlepszych aplikacji matematycznych dla systemu Windows 8, które będą bardzo przydatne dla uczniów, uczniów, nauczycieli i wszystkich, którzy muszą szybko coś rozwiązać. Oto jak programiści opisują tę aplikację dla systemu Windows 8:

Gdy Excel to przesada, ale kalkulator to za mało, Number Mill przychodzi na ratunek. Jest to narzędzie matematyczne opracowane na nowo dla interfejsu dotykowego. Aplikacja zapewnia doskonałą obsługę zarówno przez dotyk, jak i przez mysz.

A oto rzeczy, które możesz zrobić w aplikacji:

  • Prosty i przejrzysty interfejs użytkownika z szybkimi wynikami
  • Świetna alternatywa dla arkusza kalkulacyjnego i więcej funkcji niż tradycyjny kalkulator
  • Bogaty język formuł pozwala wykonywać operacje arytmetyczne, obliczenia procentowe i trygonometryczne i wiele więcej
  • Zapisz arkusz obliczeń do dalszego wykorzystania lub możesz go nawet wyeksportować do tekstu lub arkusza kalkulacyjnego
  • Obsługa skórek, ponieważ możesz wybierać spośród metra, tablicy, papieru, drewna, metalu i płaskiego

Po pierwszym otwarciu aplikacji możesz nie rozumieć, co robić, ale po spędzeniu kilku minut z aplikacją na tablecie przyzwyczaisz się i zobaczysz jej zalety. Kliknij poniższy link, aby pobrać go na Windows 8 i Windows RT

Pobierz Number Mill na Windows 8

Link do głównej publikacji