Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Deluge Connect

Tutaj w Wind8Apps przedstawiliśmy jedne z najlepszych aplikacji torrentowych do użytku z urządzeniem z systemem Windows 8, w tym wersję komputerową uTorrent i jej alternatywę dotykową. Teraz przyjrzymy się Deluge Connect dla użytkowników systemu Windows 8 zainteresowanych tym klientem BitTorrent.
aplikacja Windows 8 potop
Dla tych, którzy nie wiedzą, Deluge to bezpłatne oprogramowanie, open source i wieloplatformowy klient BitTorrent, a ta aplikacja udostępnia go właścicielom urządzeń dotykowych z systemem Windows 8. Nie zastanawiamy się, który klient torrent jest najlepszy — uTorrent lub Potop, ponieważ każdy ma swoje wzloty i upadki; ale zdecydowanie jest wystarczającej liczby użytkowników Potopu, mimo że uTorrent jest liderem.

Czytaj także: Niesamowita aplikacja astronomiczna dla systemu Windows 8 SkyORB staje się jeszcze lepsza

Ta aplikacja przenosi Potop na urządzenia dotykowe z systemem Windows 8

Zarządzaj swoją kolejką Potopu z kanapy! Sprawdź pobrane pliki lub zrób kolejny odcinek z dowolnego urządzenia z systemem Windows 8. Deluge Connect to klient zarządzający popularnym klientem BitTorrent Deluge. Po włączeniu funkcji Web UI w preferencjach Potop, Deluge Connect umożliwia połączenie z kolejką Potop i zarządzanie nią z dowolnego urządzenia z systemem Windows 8. Deluge Connect otwiera pliki .torrent i przechwytuje identyfikatory Utor .torrent i magnesy z Internet Explorera, dzięki czemu nie trzeba już męczyć się z kopiowaniem i wklejaniem.

Deluge Connect dla Windows 8 jest naprawdę prosty w obsłudze i bez względu na wiedzę i doświadczenie w pracy z Deluge, każdy użytkownik znajdzie aplikację bardzo prostą i łatwą w konfiguracji. Wewnątrz aplikacji możesz korzystać z wielu przydatnych funkcji, takich jak:

  • Wyświetl pogrupowane torrenty według etykiet
  • Dodaj łącza .magnet lub .torrent z Internet Explorera
  • Dodaj pliki .torrent bezpośrednio z Eksploratora Windows
  • Sortuj według nazwy, statusu, ETA, pozycji w kolejce, daty dodania lub ukończenia
  • Odtwarzaj, wstrzymuj lub usuwaj grupy wybranych torrentów
  • Dodaj i zarządzaj wieloma serwerami Potop.
  • Wyszukaj torrenty według ich nazwy lub tagu.

Ci, którzy używali Potopu, wiedzą, że był to jeden z pierwszych klientów torrentów, który wprowadził także obsługę łączy magnetycznych. Potop jest również znany jako bardzo lekka aplikacja, a aplikacja ma śmiesznie małą ilość 0,6 megabajtów. Kliknij poniższy link, aby pobrać go na tablety i komputery z systemem Windows 8.

Pobierz aplikację Deluge Connect na Windows 8

Link do głównej publikacji